הכשרה על פי דרישה, קפדנות בפועל

המאסטר בעסקי מס עסקים (MAFE) מספק ידע טכני ומיומנויות חיוניות לתרגול המקצוע של עורך דין עסקי או יועץ מס.

עם סיום התואר השני, יוכשר התלמיד באופן מלא לפיתוח עבודתו המקצועית בייעוץ לחברות גדולות ובינוניות, בחברות ייעודיות בתחומי עסקים ומס או בחברות ייעוץ או ביקורת.

MAFE הוא מאסטר מודרני ומעודכן בכל הקשור לאתגרים הפיסקליים החדשים המטופלים, למשל, בעולם הדיגיטלי.

מתודולוגיה

מתודולוגיית ההוראה של בית הספר למשפטים מגיבה לצורכי ההכשרה המעשית ומתייחסת לסטודנטים המבקשים תואר שני במשפטים קפדניים, הדורשים ומתאימים למציאות של החברה או של בית המשפט.

מסיבה זו, Fundesem Business School מיישם את המתודולוגיה, הנקראת שיטת מקרה, שבאמצעותה על התלמידים להכין ולהציע פתרונות למקרים המעשיים המתעוררים במהלך השיעורים. לתוכניות בית הספר למשפטים יש הנחות מעשיות כגון הדמיית פסקי דין, בהשראת מקרים אמיתיים, כמו כן, מתודולוגיית Fundesem Business School מעדיפה אינטגרציה ועבודת צוות על מנת לפתור מקרים אמיתיים. מבית הספר אנו מאמינים כי עבודה משותפת מעדיפה חילופי נקודות מבט, דעות וחוויות המעשירות את החינוך של התלמיד.

מבנה התכנית

לתוכניות של בית הספר למשפטים יש שלושה שלבים.

pic-ia02.png

תקופת הטרום-מאסטר מתחילה מספר שבועות לפני תחילת התואר השני בבית הספר למשפטים. בתקופה זו של סיוע מרצון, התלמידים מקבלים שיעורים משפטיים ושימוש בכלים של Office ונושאים אחרים שיכולים לסייע במימוש התוכנית.

תקופת המאסטר מחולקת לחלקים או לשלבים הבאים:

תחומי ידע: זוהי תקופת הלימודים לתואר שני, שבהם נלקחו הנבדקים לכל אחד מהקורסים של המורה. הנושאים הותאמו בהכרזה על אוקטובר 2018 עם אג'נדה חדשה הכוללת נושאים של טרנספורמציה דיגיטלית, כגון גיוס אינטרנט, הגנת נתונים או היבטי מס של מסחר מקוון.

התמחות: ב MDE יש התמחות בתחום המשפט הדיגיטלי הסחר הבינלאומי.

עבודת מאסטר סופית: הכנת ה- TFM שבו יש ליישם את מה שנלמד בתמיכה ומעקב אינדיווידואלי של מורה. תוכנית קריירה אישית: ליווי לתכנון של התוכנית האסטרטגית של פיתוח קריירה של התלמיד. כוח העבודה הוא אחד המאפיינים החשובים ביותר של בית הספר למשפטים.

כאשר הסטודנטים בוגר, הם יכולים ללכת תקופה פוסט מאטר. בתקופה זו מקבל הסטודנט הכשרה בשלושה תחומים:

  1. מפתחות אסטרטגיים לקידום משרד מקצועי. התוכנית מאפשרת להכיר חלק מהמפתחות האסטרטגיים המרכזיים לניהול, פיתוח ותחרותיות של חברה מקצועית, תוך מתן התייחסות ומרכיבים חיוניים לניהול יעיל, יעיל וחדשני, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.
  2. עסקים דיגיטליים המטרה העיקרית של התוכנית היא למשתתפים לשלוט על המפתחות ולקבל חזון מקיף של המערכת האקולוגית הדיגיטלית ואת השלכותיה על התחרותיות של החברה, תוך התייחסות לתהליכי ניהול עסקי והזדמנויות עסקיות המתעוררות בסביבה הדיגיטלית החדשה.
  3. שיפור השפה האנגלית. מודעת לחשיבותה של השפה האנגלית לפיתוח מקצועי, מספקת פונדסם לסטודנטים המעוניינים לשפר את השפה במהלך סמסטר, בשנה האקדמית הבאה להשלמת המאסטר.

חוויות

בית הספר למשפטים של קרן פונדסים הוא בין מטרותיו לא רק רכישת ידע וכלי החלטה, אלא גם פיתוח כישורים אישיים או מיומנויות רכות.

בית הספר של אוראטורה. בבית הספר של תלמידי השיעורים ילמדו טכניקות לחשוף, להתווכח ולהגן; כלים חשובים מאוד עבור כל מקצועי, אבל יותר אם זה הנוהג של החוק או ייעוץ.

הכשרה חיצונית. במשך כמה ימים את המקרים ואת הערות משתנים על ידי דינמיקה אחרים בסביבה למידה שונה לחלוטין מן הרגיל אחד המדגיש את החשיבות של מנהיגות ועבודת צוות ומסייע לחזק את נקודות החוזק, כמו גם כדי לגלות נקודות של שיפור. שופטים וירטואליים אזרחיים ואדמיניסטרטיביים. סיוע לפסקי דין. השיפוט הווירטואלי בחוק המינהל עסקים מכין את תלמידינו להניח בביטחון ובמקצועיות את ההגנה המשפטית בפני בתי המשפט והטריבונלים. מומחים מן המקצוע המשפטי של הרשות השופטת לבצע סימולציות על מקרים של החדשות האחרונות. הביקורים יאורגנו בבתי המשפט ובבית המשפט המחוזי כדי להשתתף בהשקפות אמיתיות באולם.

ימים להרכבת תחליפים מקצועיים. Fundesem מארגנת ימים ואירועים שונים המתמקדים בקידום הפיתוח המקצועי המסייע לתלמיד בהיבטים כגון הכרת המגמות העדכניות ביותר בחיפוש עבודה בתחום המשפטי, כיצד לקבל פרופיל מוערך ומבוקש יותר או כיצד להדגיש את המיומנויות והכישורים האישיים ביותר בביקוש בתהליכי הבחירה.

מנזר

הפקולטה למשפטים מורכבת מאנשי מקצוע מהעולם העסקי (עורכי דין, כלכלנים, יועצים, שופטים, שופטים), בעלי ניסיון מקצועי רב בתחומי ההוראה.

לסגל בית הספר למשפטים יש הכשרה פדגוגית ויעוד, וכן ידע נרחב על הנושאים שהם מלמדים. הפרקטיקה המקצועית מאפשרת למורים לספק חזון עולמי לעולם המשפטי, כמו גם ייעוץ וייעוץ. תלמידי תואר שני במינהל עסקים במשפטים צעירים (MJA), מוסמך במשפט עסקים (MDE), מאסטר בעסקי מס עסקי (MAFE), הקורס המתקדם בעסקי מס עסקי (ASLE), וכן הדרכה מקבילה , הם עשויים, בסופו של הקורס, חזון שלם המבוסס על המציאות של החברה.

פיתוח קריירה

ב FBS אנו עוזרים לסטודנט כדי שיוכל לתכנן את הקריירה המקצועית שלו ולקבל את ההחלטות המתאימות ביותר, וכן כדי שיוכל לעצב ולבצע את המטרות העיקריות שלו.

באמצעות שירותים שונים (יועץ קריירה, אימון

כמה נתונים פיתוח קריירה הן כדלקמן:

  • 4 מתוך 5 סטודנטים שעושים התמחות עם סוף סוף שכרו על ידי אותן חברות
  • 95% מהסטודנטים של FUNDESEM משפרים או מחליפים את עבודתם בתוך שנתיים לאחר השלמת המאסטר
  • יותר מ -600 חברות הגישו מועמדות לתפקידי פונדסאם
  • 130 סטודנטים נשכרו על ידי חברות בשנת הלימודים האחרונה 2017/18

מימון

FBS היא קרן ללא מטרת רווח שמטרתה פיתוח של אנשי מקצוע וחברות. מסיבה זו, הקרן הופכת את תוכניות הלימודים של LAW לסדרה של מלגות, כך שכל תלמיד באמת מחויב לאימונים שלהם יכול להשלים את המאסטר בית הספר למשפטים ללא בעיות כלכליות.בנוסף, FBS יש מימון יתרון מאוד עם כמה גופים פיננסיים.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • ספרדית

ראה עוד 2 תוכניות שמוצעות על ידי Fundesem Business School »

עדכון אחרון: מאי 15, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
אוק 24, 2019
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
אוק 24, 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

אוק 24, 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date

Carreras Profesionales | 'Ponen pasión, pero sobretodo, creen en lo que hacen'