MA שארג 'ה - תוכניות MA MA שארג 'ה, שארג 'ה

MA שארג 'ה - תוכניות MA MA שארג 'ה, שארג 'ה

תואר שני (מאסטר)

תואר שני או התואר שני מתקבל על ידי תלמידים לאחר שסיים את תכנית חד לשנים לומדת היסטוריה, אנגלית או נושאי אמנויות או מדעי הרוח עדינים אחרים. לימודים לתואר שני הם לרוב שילוב של לימודים ובמחקר.

איחוד האמירויות הערביות, המכונים לעתים פשוט אמירויות או איחוד האמירויות הערביות, היא מדינה ערבית בדרום מזרח חצי האי ערב במפרץ הפרסי, גובל עומאן במזרח ובערב הסעודית בדרום, כמו גם שיתוף גבולות ים עם קטאר ואיראן.

Sharjah הוא עיר חוף באיחוד האמירויות הערביות. העיר ידועה היטב למכללות שלה ובמיוחד היא תוכניות חינוך התמקדו במערב ובמכללות.

MA שארג 'ה - קח MA שלך בשארג 'ה. קבל את כל התוכנית MA ומידע הספר. חסוך זמן לפנות את בית הספר באופן ישיר כאן!

קרא יותר

תואר שני באמנויות בהוראת אנגלית דוברי שפות אחרות (MA TESOL)

American University of Sharjah
בקמפוס תכנית מלאה September 2018 איחוד האמירויות הערביות שארג 'ה

מאסטר לאמנויות שלנו בתוכנית TESOL היא ההכנה המוביל קריירה בתחום הוראת האנגלית לדוברי שפות אחרות (TESOL). [+]

. מאסטר לאמנויות שלנו בתכנית TESOL הוא ההכנה מוביל לקריירה הוראת אנגלית לדוברי שפות אחרות (TESOL). עם המשאבים ואנשי סגל המכריע של המחלקה לאנגלית, אנו מספקים תוכנית שנועדה במיוחד כדי לענות על הצרכים של מורים לאנגלית כשפה שנייה בסביבה מגוונת ורב-תרבותית. ההנפקות כמובן שלנו מספקות הכשרה מקצועית יסודות מוצקים ברכישת שפה שנייה, המתודולוגיה הוראה, בדיקות שפה ושימוש בטכנולוגיה בכיתות לימוד שפה. תכנית הלימודים מצטיינת שלנו נלמדת על ידי סגל מאוד מוכשר עם ניסיון בהוראה בינלאומי בתחומי TESOL, בלשנות תיאורטית ויישומית, ותקשורת בין-תרבותית. המשימה שלנו היא לספק תוכנית מקיפה של מחקר והזדמנויות מעשית ברמה מתקדמת למורים בשפה האנגלית מנוסים טירון הן באיחוד האמירויות ובמקומות אחרים. מוכשר, מנוסה סגל multiculturally, המתודולוגיה מבוססת מחקר, ניסיון בהוראה מעשית ולמידה בעזרת מחשב מספקים בסיס איתן לתכנית זו. משימת התכנית היא לספק בוגרים בשפה אנגליות ומורים עם ידע מעשי מתקדם, תיאורטי וביקורתי של מודלים ללמידת שפה מתודולוגיות הוראה להוראת אנגלית ברמות שונות, בעיקר ברחבי בתי הספר באזור המפרץ. ליבת התוכנית שלנו מובילה להבנה מקיפה של צורות ופונקציות של אנגלית ומתייחס תיאוריות פדגוגיות להוראה בשפה האנגלית. מטרה זו מקבלת חיזוק בפועל בהוראה בפיקוח בכיתות בעולם האמיתי. התכנית שלנו מכינה את בוגריה להעריך את היעילות ואת תוקפו של מתודולוגיות הוראה ונהלי בדיקות השונות, לפתח או להתאים חומרים למצבי הוראה / למידה מיוחדות, לפקח מורים בכיתה ולסייע בניהול תוכניות ESL. אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לזמן מאתגר ומגרה אינטלקטואליות בהשראה חברי הסגל התומך, החדשניים שלנו הלימודים המקיפים ודינמיים שלנו. [-]

מאסטר באמנויות בתרגום ופירוש אנגלית ערבית אנגלית (מתי)

American University of Sharjah
בקמפוס תכנית מלאה September 2018 איחוד האמירויות הערביות שארג 'ה

מאסטר לאמנויות שלנו באנגלית / ערבית / אנגלית לתרגום וחקר התרגום (מט"י) תואר ידועה בכל האזור על המוניטין שלה מעולה. [+]

שלנו מאסטר לאמנויות באנגלית / ערבית / אנגלית לתרגום וחקר התרגום (מט"י) תואר ידוע בכל האזור על המוניטין שלה מעולה. בתגובת התקשורת בין-התרבותית התפקיד החשובה משחקת במפגשים בינלאומיים בימים אלה וכן את ההשפעה ההולכת וגדלה של האזור הערבי על ענייני עולם, התכנית שלנו מציידת בוגרים בתרגום מאוד מיוחד ומיומנויות לפרש באנגלית ובערבית. אנחנו שמים את המגוון הרחב של מיומנויות הנדרשות לתרגום וחקר התרגום בתוך מסגרת תיאורטית כללית, אשר מספק לתלמידים שלנו את הכלים לזהות, לנתח ולפתור בעיות ולפתח גישה רפלקטיבית לתרגום וחקר התרגום. התוכנית שלנו גם מספקת לתלמידים הכשרה מתקדמים לתרגום וחקר התרגום טכניקות כמו גם בניהול המינוח, בתרגום מכונה (MT), זיכרון תרגום (TM), ושטחי הנדסה השפה הרלוונטי ביותר בעולם של מתרגמים ומתורגמנים של היום מורכבת ודינאמית האינטרנט של תקשורת. אנו מבטיחים כי הבוגרים שלנו מסוגלים להפגין יכולת בהצלחה לתרגום וחקר תרגום לתוך ומתוך אנגלית וערבית, כמו גם להפגין את היכולת להרהר ולהשתמש תאוריות רלוונטיות בייצור וההערכה של תרגום והמשימות לפרש. הם גם מסוגלים לעבוד כמו מבוקש המתרגמים ומתורגמנים בתחומים מגוונים כגון יחסים בינלאומיים, עסקים, מדע, חוק עיתונות. אנו ממליצים לך ותראה בעצמך למה התוכנית מט"י שלנו היא אחת התוכניות לתואר הטוב ביותר מסוגו באזור! מחלקה באמצעות המגוון של קורסים המגוון שלנו, אנו שואפים להביא את התרבות ואת המורשת העשירה של האי ערב לסטודנטים שלנו. המשימה שלנו במח' ללימודים ערבים ותרגום היא לטפח את הידע של התלמידים שלנו והבנה של שפה וספרות הערביות, מחקרים ערבים ואיסלמיים, ותרגום ערבי / אנגלית ולימודים-תרבותיים במטרת הכנת הבוגרים שלנו להצלחה אקדמית ומקצועית . עבור שפה וספרות ערבית (כולל ספרות השוואתית) ומחקרים הערבי והאסלאמי, תלמידינו... [-]