מנהל בכיר במינהל הציבורי

כללי

תיאור התכנית

רכוש את הכישורים והידע שאתה צריך בכדי להתמודד עם אתגרי המנהיגות של מחר

המאסטר המנהל של Hertie School (MPA Executive) הוא מיועד למנהיגים שרוצים לרכוש את הידע והכלים הדרושים בכדי להתמודד עם אתגרי הממשל המודרני. התוכנית מעניקה למשתתפים בסיס איתן בעקרונות של ממשל, מדיניות ציבורית וניהול, ומאפשרת להם להוביל צוותים וארגונים, לעצב קבלת החלטות ולנהל שינוי במקום העבודה.

התוכנית מתאימה ללוחות הזמנים העמוסים של אנשי מקצוע העובדים וניתן ללמוד אותה במשרה מלאה בשנה אחת או במשרה חלקית תוך 2-4 שנים. הפורמט המודולרי של תכנית הלימודים מאפשר למשתתפים לעצב את לימודיהם בהתאם לתחומי העניין ולוחות הזמנים שלהם.


מיומנויות, ידע וכלים

משתתפי MPA מנהלים יכולים לתכנן את לימודיהם על פי צרכיהם ותחומי העניין האישיים שלהם. מערך ליבה של תיאוריות מודרניות לממשל וניהול בשילוב עם מבחר רחב של אפשרויות בחירה מוכוונות-תרגול בנושא האתגרים והמורכבות של קביעת מדיניות מודרנית מייצגים את הבסיס לתכנית MPA Executive. המשתתפים בוחרים אחד משלושה תחומי ריכוז, המכסים נושאים בעלי רלוונטיות הולכת וגוברת למנהלים, מקבלי החלטות ומנהיגים העובדים במגזר הציבורי, העסקי והחברה האזרחית:

  • מוביל חדשנות וניהול שינוי
    • כיצד לנהל ולהוביל אנשים
    • כיצד לנהל שינוי ולטפח חדשנות
  • דיגיטליזציה ונתונים גדולים
  • כיצד להתמודד עם דיגיטליזציה מהירה של ענפים ומגזרים ומגוונים
  • כיצד ניתן להבין ולבנות על נתונים גדולים ובינה מלאכותית במינהל ציבורי ומחוצה לו
  • גבולות ממשל עולמיים
  • כיצד להתמודד עם סוגיות של מדיניות וממשל - שינויים גיאו-פוליטיים, פיתוח טכנולוגי מהיר, משברים סביבתיים ודמוקרטיים והתמודדות עם הסדר הגלובלי - שניתן לטפל בהם רק ברמה הגלובלית

המשתתפים גם משלימים קורסים מיומנויות במשא ומתן, ניהול סכסוכים, ייעוץ או המניע צוותים מובילים. הם מקבלים תובנות נוספות בסדנא בת 4 ימים בבריסל או בלונדון.

Hertie School - Exectuive Master of Public Administration students" src="https://cdn01.masterstudies.com/img/element_db/80/80727_IMG_1271_cropped.jpg" alt="Hertie School - Exectuive Master of Public Administration students" />


ברלין - המרכז התוסס של הדיאלוג הציבורי האירופי

בירת גרמניה היא מטרופולין מרכזי המציע שפע של הזדמנויות ללמידה ופנאי. בין אם אתם עוברים לברלין או סתם לנסוע לעיר למסלולי החסימה, יש לכם אפשרות לחקור את אחד המרכזים התרבותיים, ההיסטוריים והפוליטיים המרגשים באירופה.


תוכניות Exchange עם אוניברסיטאות מובילות

שיתופי פעולה עם קופנהגן עסקים בית הספר, ESCP אירופה, אוניברסיטת ברן לאפשר לתלמידי מנהלים MPA להשתתף בקורסים בלוק ברחבי אירופה ולהרוויח נקודות לקראת התואר שלהם.


שירותי קריירה ותמיכת סטודנטים

שירותי קריירה מציעים ייעוץ פרטני בנושא פיתוח קריירה, בין אם ברצונך לרכוש מומחיות נוספת לתפקידך הנוכחי, להתקדם במקצועך בארגון שלך, או לעבור לסקטור חדש. תוכנית קריירה של מספר סדנאות תומכת בסטודנטים בהכנת השלב הבא בקריירה שלהם. מומחים בכירים חולקים את חוויותיהם במסגרת סדרת ההרצאות 'פרספקטיבות מקצועיות'. לסטודנטים יש גם גישה לפלטפורמה מקוונת המחברת בין כל בוגרי Hertie School והיא כוללת בסיס נתונים של עבודת יד ראשונה.

סטודנטים וגם בוגרים נהנים מכל ההצעות של צוות פיתוח קריירה. הצוות שלנו לענייני סטודנטים תומך בתלמידים להתיישב בבית Hertie School ובברלין. הם מסייעים לסטודנטים שהתקבלו בנושאים כמו הלוואות סטודנטים, ביטוח בריאות, ויזה ורישום תושבות, כמו גם דיור.


רשת בוגרים נרחבת

רשת הבוגרים של Hertie School מונה כיום למעלה מ -3,000 אנשי מקצוע מ -95 מדינות. הרשת צומחת במהירות והפכה לאחד הנכסים הגדולים ביותר של Hertie School . צוות ענייני הבוגרים שלנו עובד קשה כדי להבטיח כי בוגרים יישארו פעילים בקהילה Hertie School . רשת בוגרים מקוונת בלעדית מחברת בין בוגרים מכל התוכניות ומכל רחבי העולם. מפגש הבוגרים השנתי מחזק את רשת הבוגרים ואת קשריה עם סגל, סטודנטים וצוות.

Hertie School - Exectuive Master of Public Administration discussions" src="https://cdn01.masterstudies.com/img/element_db/80/80726_160606mw269_cropped.jpg" alt="Hertie School - Exectuive Master of Public Administration discussions" />


החל היום

תוכנית ה- MPA Executive מכוונת לאנשי מקצוע בעלי מוטיבציה גבוהה עם פוטנציאל או ניסיון מוכח של מנהיגות. ניתן להזמין קורסים רבים גם באופן פרטני או בשילוב כתעודה. המועד האחרון לעדיפות לבקשות Hertie School בתכנית המלגות של Hertie School הוא 1 ביוני . מכיוון שרק קבוצה קטנה של סטודנטים מתקבלת בשנה וכספי המלגות מוגבלים, מומלץ מאוד להגיש בקשה מוקדמת. הבקשות יתקבלו עד ה- 15 באוגוסט .


על Hertie School

בית Hertie School הוא מרכז מצוינות להוראה ומחקר בינלאומי הממוקם בברלין התוססת והקוסמופוליטית. סימון ההיכר של בית הספר הוא הוראה, מחקר והשתלמות יוצאת דופן באתגרי ממשל בינלאומיים ובין-מגזריים.

המוטו שלנו הוא הבן היום. צורה מחר. אנו מושכים אליהם גוף סטודנטים מוכשר ביותר מרקע לאומי ומשמעתי מגוון - המאוחד ברצון לעשות שינוי ולהביא לעתיד טוב יותר. אנו מציעים להם סביבת לימודים המאופיינת על ידי אינטראקציה הדוקה עם סגל ההוראה, דיונים ציבוריים ערים ומעורבות בהתפתחויות המדיניות הנוכחיות. בנוסף, לסטודנטים שלנו יש גישה לרשת העולמית של בית הספר הכוללת את בית הספר לכלכלה ומדעי לונדון, מדעי הפו בפריס, אוניברסיטת קולומביה בניו יורק ובתי ספר רבים אחרים המעולים במדיניות ציבורית ברחבי העולם.

כשגריר של ממשל טוב וראשות ציבור , Hertie School הפך למוקד מרכזי החוקרים והחוקרים, כמו גם מומחים ונציגים מתחומי הפוליטיקה, העסקים והחברה האזרחית התורמים לאירועים בבית הספר. התלמידים שלנו תורמים באופן פעיל לוויכוחים אלה ומובילים באופן קבוע יוזמות משלהם כדי לטפח את טובת הציבור.

Hertie School - Exectuive Master of Public Administration students" src="https://cdn01.masterstudies.com/img/element_db/80/80638_80590_EMPA1.jpg" alt="Hertie School - Exectuive Master of Public Administration students" />
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Hertie School is an international teaching and research centre of excellence that prepares students for leadership positions in government, business, and civil society.

The Hertie School is an international teaching and research centre of excellence that prepares students for leadership positions in government, business, and civil society. קרא פחות