ארסמוס ארסמוס מונדוס תואר שני משותף COSI / צבע חישובי והדמיה ספקטרלית

כללי

תיאור התכנית

ארסמוס ארסמוס מונדוס תואר שני משותף COSI / צבע חישובי והדמיה ספקטרלית / הוא שנתיים (120 ECTS) Erasmus משותף לתואר שני, שמטרתו להכשיר את הדור הבא של מומחים תעשייתיים מיומנים מאוד במדעי צבע יישומים, בתחומי המפתח השונים תעשיות (פוטוניקה, אופטיקה, הדמיה ספקטרלית, טכנולוגיות מולטימדיה, גרפיקה ממוחשבת וחזון) במגוון מגזרים (כולל מולטימדיה, שירותי בריאות, קוסמטיקה, רכב, עיבוד מזון) המגשרים על פער כישרונות בענף בו נמצאים מומחי צבע. דרישה גבוהה. שני תחומי המיקוד הם טכנולוגיות ספקטרליות והדמיית צבע מיושמת.

COSI מובא אליך על ידי שיתוף פעולה מוביל בעולם האוניברסיטאי-עסקי של 4 אוניברסיטאות אירופאיות (האוניברסיטה הנורווגית למדע וטכנולוגיה, האוניברסיטה ז'אן מונט, אוניברסיטת גרנדה University of Eastern Finland ), 13 שותפים אקדמיים ו -9 מנהיגים תעשייתיים ברחבי העולם.126839_Logos.png

מדוע עלי להצטרף?

תוהה מה מייחד אותנו?

"המצויינות האירופית בתחום ההשכלה הגבוהה נפגשת עם שווקי צבע ברחבי העולם".

# חינוך שלא תמצאו בשום מקום אחר

תכנית הלימודים COSI ו- CIMET היא ייחודית ברמה האירופאית והבינלאומית. אתה עשוי למצוא קורסים להתמחות במדעי הצבע במוסדות להשכלה גבוהה אחרים, אך אנו בטוחים לומר שנהפוך לתכנית ציון דרך לענף בשנים הקרובות.

# מצוינות אקדמית אירופאית והכרה בינלאומית

אנו מביאים לכם את הטוב ביותר שיש להשכלה גבוהה באירופה להציע. COSI הוא תואר שני משותף של ארסמוס מונדוס (EMJMD), שמשמעותו שהתכנית נבדקה, נבחרה והעניקה לה תמיכה טכנית וכלכלית מטעם ארסמוס, תוכנית האיחוד האירופי החדשה בסך 16 מיליארד יורו לתוכנית חינוך והדרכה. CIMET הושק תחת הדור הקודם של תוכנית האיחוד האירופי להשכלה גבוהה, ארסמוס מונדוס.

להיות EMJMD הוא תווית מצוינות אמיתית, בהתחשב בכך ש- COSI הוא אחד מתשעת התארים המשותפים היחידים שקיבלו תווית זו מתוך 61 פרויקטים שהגישו מוסדות להשכלה גבוהה באירופה במהלך קריאת ההצעה הראשונה של ארסמוס.

מיומנויות וכישורים שתרכשו במהלך התוכנית יוכרו והובנו באופן נרחב על ידי מוסדות חינוך אחרים ושוק העבודה בזכות הענקת 3 תואר שני לאומי וכלי שקיפות והכרה נוספים של האיחוד האירופי כמו מערכת העברת אשראי וצבר אירופי ( ECTS) ותוספת תעודה.

# מיזם חדש ... שהובא אליך על ידי צוות מנוסה ומנוסה

COSI היא תוכנית חדשה, ובכל זאת הבנויה על 10 שנים של שיתוף פעולה הדוק, האמון, ההישגים והלקחים של שותפים מייסדים. כך שגם אם אתה מגיש בקשה לצריכה ראשונה, אל תפחד לחוות הרבה ניסויים וטעויות: אנו יודעים לשמור על הספינה יציבה.

CIMET (צבע בתחומי אינפורמטיקה וטכנולוגיות מדיה), הכשירה 87 בוגרים מאז 2008, כיום מובילה בתעשייה במדעי הצילום והדמיה.

# תוכנית בינלאומית באמת

התוכניות פתוחות לכל הלאומים ומועברות 100% באנגלית. קיבלנו פניות ללא פחות מ- 39 מדינות שונות לשיחת COSI הראשונה לבקשה ולצריכה ראשונה. לפיכך, תהיה לך הזדמנות ייחודית להצטרף לקהילה של סטודנטים עמיתים ובוגרים, באים מאופקים מגוונים מאוד ומביאים נקודות מבט שונות לתכנית.

תלמד בשתי או שלוש אוניברסיטאות אירופאיות, בצרפת, ספרד וב (בהתאם ל'המומחיות המועדפת עליך ') נורבגיה או פינלנד עם סגל בינלאומי של מרצים אורחים מקומיים ובינלאומיים. תתאמן באחת מ -12 המדינות באירופה ובאסיה (וספירה) בהן נמצאים מרכזי המחקר והחברות של שותפי COSI.

בתור בוגרים של Erasmus Mundus, תהיו חלק מרשת הסטודנטים של Erasmus (ESN) שהיא אגודת הסטודנטים הגדולה באירופה.

תשומת לב מיוחדת הוקדשה כדי לאפשר לך להשיג את מרב החוויה הבינלאומית הזו: קורסים בשפה במדינה המארחת, לימוד עיצוב המטפח חוויות בין-תרבותיות מורחבות ושירותי רשת הם כמה דוגמאות למה שתוכל למצוא בחוויה זו עם שינוי חיים שיצייד אותך לתפקידים הדורשים אנשי מקצוע זריזים ובעלי אופק בינלאומי בעלי מיומנויות רכות גבוהות.

# שירותים אקדמיים ומינהליים בהתאמה אישית

בתוך 'המשפחה', לא תישאר לבד.

COSI ו- CIMET מציעים מגוון רחב של טכנולוגיות למידה המיועדות למקסם את תוצאות הלמידה שלך, תוך התבססות על מצב הלמידה שלך. מאפיין בולט בתמיכה אקדמית זו הוא שכל סטודנט נחנך על ידי יועץ אקדמי.

כדי לאפשר לכם להתמקד בלימודים, הצוות כאן כדי להקל על חיי הניהול שלכם ככל האפשר. המשמעות היא שבאפליקציה מקוונת ועד סיום הלימודים תהיה לך מוקד מנהלי אחד ויחיד איש קשר. המשמעות היא גם שלא תצטרך להתמודד ישירות עם דיור, ביטוח, וביצוע ההפרשה הבנקאית בכל מדינה בעצמך ותקבל תמיכה בנושאי הגירה.

שנתיים מחיי בתנאים הטובים ביותר

אתה תגורר במדינות וערים בטוחות.

ומכיוון שחיי סטודנטים של ארסמוס מונדוס אינם קשורים ללימודים, תפיק תועלת משירותי הבריאות, האוכל, הספורט והתרבות הנרחבים בקמפוס.

# גישה למלגות זכות בין הנדיבות בעולם

תמיכה כספית של ERASMUS וקשרים קרובים עם שותפים תעשייתיים מאפשרים לנו להציע אסטרטגיית מלגות שאפתנית כדי למשוך את מיטב הסטודנטים הבינלאומיים. על סמך הישגיך האקדמיים, אתה יכול לקבל חסות של עד 50,000 יורו, ועד 1200 יורו לחודש במהלך עבודתך. גדול מספיק כדי ליהנות מהארץ בה תשהו בהתחשב ביוקר המחיה המקומי.

המשמעות היא גם שכסטודנטים בחסות עצמית, תוכלו להיות בטוחים להצטרף לקהילה של סטודנטים עם רקע אקדמי ומקצועי מצטיין.

# קבל את עבודת החלומות שלך עוד לפני סיום הלימודים

ההתמודדות עם פערי הכישרון של שותפינו התעשייתיים היא המוקד העיקרי של יוזמת ה- COSI Master. אין להתפלא כי יכולת ההעסקה שלך תהיה בראש סדר העדיפויות הראשון שלנו.

השאיפה שלנו היא שחלק רלוונטי מתלמידי COSI יקבל את תפקידם תוך כדי לימודים, דרך רשתות COSI, אירועי גיוס ומיקומי עבודה חובה. קבענו יעד שאפתני ועם זאת ניתן להשגה של 100% אחוז תעסוקה תוך 6 חודשים מהלימודים.

הכרה רחבה יותר של שם המותג COSI כלפי תעשיות, מעורבות מבנית של השותפים התעשייתיים שלנו מעיצוב COSI ועד פעילויות הוראה ופיתוח אסטרטגי, הכללת כישורים חדשניים ומיומנויות רכות בתוכנית הלימודים: אלה רק כמה צעדים שנקטנו בכדי להבטיח תקבל עבודה מתגמלת ומשמעותית.

שיעור התעסוקה של CIMET הוא מעל 95%, כאשר 75% מהבוגרים הם בעלי תואר דוקטור. לימודים.

# היו בקצה טכנולוגיות ומוצרים חדשניים במדעי הצבעים

מפגשי מעבדה ומחקרי מקרים תעשייתיים יאפשרו לך לעסוק במכשור התעשייתי האחרון ובטכנולוגיות ומוצרים מהשורה הראשונה כמו חיישן מיקרוסופט קינקט, מערכת EEG של Emotiv וזכוכית של גוגל, בכדי לצטט כמה. כסטודנט תהיה לך גישה למתקנים (יחידות מחקר, מעבדות) של כל השותפים האקדמיים והתעשייתיים שלנו.

בענפים המתפתחים במהירות, חשיפה זו תאפשר לך להיכנס לשוק העבודה עם יתרון תחרותי חזק.

# להיות חלק ממיזם אחראי שממקסם את ההשפעות החברתיות

אנו דואגים היטב למה שחשוב ביותר: האנשים והסביבה. בשורה התחתונה המשולשת הזו יש את כל המשמעות שלה כאשר אנו:

  • לטפח שוויון מגדרי ברמת הסטודנטים והפקולטה;
  • צמצם את ההשפעה הסביבתית שלנו;
  • להבטיח בחירה ותמיכה לא-מפלה לאנשים עם מוגבלות כדי להבטיח שהם יכולים לעסוק באופן מלא בתוכנית COSI ולהשתתף בחיי הקהילה של COSI;
  • צג
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... קרא יותר

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio קרא פחות
ג'ואנסו , קופיו + 1 יותר פחות