תוכנית לתואר שני - מדעי בעלי חיים

חיות משק בעיקר לספק לנו מזון ובגדים, בעוד ספורט שלנו מעולם החי מביא לנו יתרונות אחרים. איכפת לך לתפקד ועל בריאות בעלי החיים שלנו?

חיות הבית שלנו הם בעלי חשיבות רבה עבור החברה שלנו. חיות משק בעיקר לספק לנו מזון ובגדים, בעוד ספורט שלנו מעולם החי מביא לנו יתרונות אחרים. מה אנו מצפים החיות שלנו, חשוב כי שניהם מתפקדים היטב והם במצב בריאותי טוב. יש לנו גם להביא בחשבון את הצרכים השונים של החברה שלנו. באמצעות מחקר מייעצת, עבודה, חינוך, בעלי חיים, מדענים בעלי חיים יכולים לשפר את הייצור ואת רווחתם של בעלי החיים שלנו. במסגרת שיתוף הפעולה הבינלאומי, מדע בעלי חיים משחק תפקיד גדל והולך כשמדובר בשיפור ובפיתוח שיטות בעלי חיים. התוכנית כוללת משך זמן של 2 שנים יכין לך על מספר קריירות, למחקר למשל.

תוכן

התוכנית בעלת מספר קורסי בחירה בתוך אזורים פרופיל שונים, כגון: 1) חיות משק, 2) בעלי חיים לספורט לוויה, 3) התנהגות בעלי חיים, רווחה ודיור, 4) בריאות ביו ובעלי חיים, 5) תזונה בעלי חיים ניהול, 6) בעלי חיים רביה וגנטיקה. קורס מאזורים אלה עשוי להיות משולב בצורה הולמת.


החיות מכוסות בעיקר על ידי התוכנית הם סוסים, כלבים, חתולים, חלב ובשר בקר, חזירים, כבשים, עזים, צבאים ועופות, למרות הקבלות נמשכים בעלי חיים אחרים. קורסים זמינים החל 5-15 נקודות ואת תוכנית 120 אשראי השלמת הפרויקט עם תואר שני של 30 נקודות.


מטרת התוכנית היא לתת לך בסיס מדעי לזיהוי, ניתוח ופתרון של בעיות, לוקח בחשבון את הצרכים של בעל החיים והחברה. ההוראה נעשית בדרכים שונות, לרבות עבודה קבוצתית, הרצאות, בניסויי מעבדה, סמינרים, סיורים לימודיים, טיולים ולעבוד בפרויקט.

עתידי

הריבית לבעלי חיים הגומלין שלהם עם האדם והחברה הובילו בשוק העבודה הנוכחי להיות חזק במדעי בעלי חיים. ההשכלה שלך ייתן לך תואר שני במדעי בעלי חיים עם הכנה מצוינת עבור הקריירה מחקר. כמדען בעל חיים אתה יכול לעבוד, מחקר ייעוץ, הערכה או פיתוח המוצר, אבל יש גם הזדמנויות הקריירה מרגש, מלמד עיתונאות, מידע העולם המתפתח.

תנאים מוקדמים


שווה תואר ראשון של 180 דגם כולל 90 דגם במדעי בעלי חיים. ידע טוב באנגלית, שווה EngB לסטודנטים שוודית.

ראה עוד 8 תוכניות שמוצעות על ידי Swedish University of Agricultural Sciences »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
Duration
2 שנים
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
מועד אחרון להגשת בקשה
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date