תואר שני / MSc בפסיכולוגיה (מחקר)

כללי

תיאור התכנית

התלמידים מפתחים מיומנויות מחקר כמותיות ואיכותיות בפסיכולוגיה. כישורים כאלה יכולים להוביל לקריירה מבוססת מחקר או אקדמיה. יש להפגין יישום של מתודולוגיית מחקר והתקשורת המוסמכת של ממצאי מחקר; על כן התלמידים להיות מסוגלים לערוך מחקר עצמאי. נדרשת השתתפות בסדנאות ו / או מפגשי קשר. שימו לב שתואר זה אינו מוביל לרישום כפסיכולוג מחקר אצל ה- HPCSA.

Sisterhood

תוצאת / מטרת ההסמכה

התלמידים מפתחים מיומנויות מחקר כמותיות ו / או איכותיות בפסיכולוגיה. כישורים כאלה יכולים להוביל לקריירה מבוססת מחקר או אקדמיה. יש להפגין יישום של מתודולוגיית מחקר והתקשורת המוסמכת של ממצאי מחקר; על כן התלמידים להיות מסוגלים לערוך מחקר עצמאי. יתכן שתידרש השתתפות בסדנאות ו / או מפגשי קשר.

קריטריונים לבחירה

על הסטודנטים להיות בעלי תואר בהצטיינות בפסיכולוגיה עם ציון ממוצע מינימלי של 65%. סטודנטים המקבלים תואר שני בהצטיינות בפסיכולוגיה יכולים להגיש בקשה לתואר שני בפסיכולוגיה. הכניסה אינה אוטומטית ומבוססת על ציונים אקדמיים מובילים.

בְּדִיקָה

הבחינה מורכבת מסרטציה בנושא שנבחר בפסיכולוגיה, שנבחר בהתייעצות עם המנחה ובשילוב עם פרויקטים מחקריים במחלקה לפסיכולוגיה. התקנה הכללית בדבר הגשת מאמר מוכן לפרסום חלה.

משך התכנית:

2 שנים

פרטי קשר:

שם: ד"ר מליסה קארד / טל: 011 559 2916 / דוא"ל: mcard@uj.ac.za

עדכון אחרון: May 2020

אודות בית הספר

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... קרא יותר

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. קרא פחות