תואר שני מתקדם לתואר גרפי תנועה

כללי

3 מיקומים זמינים
קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

  • אופציות: פנים אל פנים או באינטרנט (בשידור חי)
  • התחלה הבאה : 29 ביוני או 14 באוקטובר 2020 | משך : 540 שעות ( 10 חודשים )
  • תקופת ההרשמה פתוחה

מאסטר הגרפיקה לתנועה מכוון לאנשים המעוניינים במגזר האודיו-ויזואלי, ליתר דיוק בגרפיקה של תנועת VFX ותלת מימד, אין צורך בידע קודם לצורך שימוש הולם במאסטר.

minions, animation, figure

תוכן המאסטר לגרפיקה

הגרפיקה המתקדמת לתנועה מתקדמת תאפשר לכם ללמוד לבצע כל סוג של עבודות מולטימדיה תלת מימדיות (קטעי וידאו או תמונות), כך שבהמשך תוכלו לספק להם תנועה ("תנועה") או אנימציה.

בזכות מודול העיצוב הגרפי הכלול במאסטר זה, התלמיד ירכוש את הידע הדרוש בכדי להיות מסוגל לבצע כל עיצוב בזכות הכלים היוקרתיים והחשובים ביותר של אדובי לפרויקט מסוג זה: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ו- Adobe Indesign . לאחר שתשתלט על הכלים האלה, לא יהיה שום עיצוב של דמיונך שאתה לא יכול להביא למסך מחשב.

מצד שני, בזכות המודול לעריכה ופוסט-הפקה של וידאו דיגיטלי (VFX) וגרפיקה של תנועה, התלמידים ילמדו להשתמש בתוכנה החשובה ביותר לפוסט-ייצור אורקולי: Adobe Premiere ו- Adobe After Effects . Adobe Premiere הוא כלי העריכה הווידיאו הנפוץ ביותר, בזכות הממשק האינטואיטיבי ביותר וקלות השימוש שלו, וכוח המסננים והמעברים שלו המאפשרים לכם לערוך סרטונים באיכות ודינמיות רבה. זה גם מאפשר עבודה עם סאונד, להיות כלי שלם לעריכת וידאו דיגיטלית. באופן דומה, Adobe After Effects בולטת כיישום שיש לו צורה של אולפן המיועד ליצירה או אפליקציה בקומפוזיציה, כמו גם מימוש גרפיקה של תנועה מקצועית ואפקטים מיוחדים, אשר משורשיה כללו בעצם שכבות.

לשני המודולים הקודמים הללו עלינו להוסיף את מודול Cinema 4D , אשר בולט כדי לספק את הצרכים המקצועיים של דוגמנות, מרקמים, אנימציה ועיבוד תלת ממדי. Cinema 4D מציע הגדרות הניתנות להתאמה אישית המתאימות לכל ענף ובכל רמות המיומנות. בנוסף, בזכות שילובו עם Adobe Photoshop או After Effects, תוכלו לעבוד עם אנימציות, סצינות ואלמנטים תלת ממדיים מורכבים.

סיכויי קריירה

  • גרייש תנועה / מעצב תלת מימד
  • טכנאי וידאו דיגיטלי
  • מומחה VFX
  • עורך וידאו דיגיטלי
  • פוסט-מפיק של וידאו דיגיטלי
  • הפנס וידאו דיגיטלי
  • עצמאי לסוכנויות פרסום, רשתות טלוויזיה, חברות הפקה אורקוליות

שיטות

באופן אישי או מקוון : אתה יכול לקבל את מאסטר הגרפיונים במדריד או בסביליה באופן אישי או לעשות את המאסטר לגרפיקה מקוונת . המודליות המקוונת נלמדת תמיד בשידור חי (בשידור חי), למרות שמאגר של שיעורים מוקלטים אלה נשמר לבקשת התלמידים. לתלמידים יש גם קמפוס וירטואלי עוצמתי ואינטואיטיבי שפותח על ידי גוגל בכדי להשתתף בשיעורים ובהדרכה שלהם על בסיס יומיומי.

מחיר

4,450 אירו. קבל הנחה של 40% מהמחיר הכולל של הלימודים שלך אם אתה נרשם ללמוד בקיץ 2020, על ידי הזנת הקוד "yomequedoencasa". או הנחה של 25% על המחיר המוצג באמצעות הקוד "עיצוב עתידי" במהלך תהליך ההרשמה להתחיל באוקטובר (הצעת זמן מוגבלת).

מימון

עד 10 חודשים. התייעצות במזכירות.

לימודי תואר שני באוניברסיטה זמינים ללימודים אלה

עליכם לבחור באפשרות זו רק בתהליך ההרשמה ולשלם סכום נוסף לכיסוי שכר האוניברסיטה של אוניברסיטת המרחק במדריד (UDIMA).

עדכון אחרון: אוג 2020

אודות בית הספר

CEI - Centro de Estudios de Innovación - es una Escuela de Diseño Digital del siglo XXI, fundada en el siglo XX (año 1991). Somos un centro de formación oficial de Adobe, Apple, IBM, Maxon y Google Pa ... קרא יותר

CEI - Centro de Estudios de Innovación - es una Escuela de Diseño Digital del siglo XXI, fundada en el siglo XX (año 1991). Somos un centro de formación oficial de Adobe, Apple, IBM, Maxon y Google Partner, especializado en el sector del diseño y marketing digital, con sedes en Madrid, Sevilla y próximamente también en Lisboa. Nuestros cursos, masters y títulos superiores se desarrollan en cuatro áreas: Diseño gráfico, Desarrollo web, Marketing Digital y Edición y Postproducción de Vídeo Digital (VFX) y Motion Graphics. קרא פחות
מדריד , סביליה , מדריד + 2 יותר פחות