תואר שני בתיירות, אירוח וניהול אירועים

כללי

תיאור התכנית

תואר שני בתיירות, אירוח וניהול אירועים

יזם נסיעות שאפתן? למד תואר שני בתיירות וניהול אירועים ב- BSBI, שהועבר בשותפות עם האוניברסיטה לאמנויות יצירה, מוסד TEF Gold Standard. האוניברסיטה דורגה גם במקום ה 13 מתוך כל האוניברסיטאות בבריטניה בטבלת ליגת Guardian 2020.

במהלך תואר שני זה הממוקד בתעשייה, תוכלו לפתח את הידע שלכם בענף התיירות וניהול אירועים ולרכוש את הכישורים המעשיים הדרושים בכדי לסייע לו להסתגל לאקלים הנוכחי. תלמדו מודולים הכוללים: ניהול חוצה תרבויות, יזמות בתיירות ואירועים וכן גישה אסטרטגית בתכנון שיווקי לאירוח.

השיעורים מועברים על ידי מרצים מומחים, שכולם בעלי ניסיון רב בתחומים האקדמיים שלהם, כלומר תרוויחו את הידע הדרוש בכדי לשגשג בתיירות ובניהול אירועים. עד שתסיים את הלימודים תהיה מוכן לקחת על עצמך כמה מהתפקידים התחרותיים ביותר בתעשייה.

לצד התוכנית שלך, תהיה לך הזדמנות לחקור את ברלין, ביתם של חברות סטארט-אפ, עסקים גדולים ומוקדים תרבותיים. גרמניה מציעה גם אשרת עבודה לאחר הלימודים המאפשרת לסטודנטים להישאר בארץ עד 18 חודשים לאחר סיום לימודיהם כדי לצבור ניסיון יקר ערך.

דרישות כניסה

 • גיל מינימום: 21
 • כישורים אקדמיים: תואר חזק לתואר ראשון מאוניברסיטה מוכרת. אם אינך עומד בדרישות האקדמיות, ייתכן שתעריך אותך על ניסיון עבודה רלוונטי. עליך להיות בעל ניסיון ניהולי של לפחות 3 שנים.
 • אנגלית דרישות שפה:
  • IELTS - מינימום מערכת הפעלה 6.0 (עם מינימום 5.5 בכל רכיב) או מבחן שווה ערך (כלומר בדיקת סיסמא, PTE, TOEFL IBT).
  • מועמדים שהגיעו לתואר ראשון ומעלה מאוניברסיטה מוכרת (על פי NARIC), כאשר שיטת ההוראה הייתה כולה באנגלית (הוראה והערכה) חייבים להגיש אמצעי הדרכה.
  • אזרחים קנדים שסיימו תואר ראשון באוניברסיטה דוברת אנגלית חייבים להגיש מדיום הדרכה.
  • תעודות מערב אפריקה (WAEC ו- NECO בלבד) עם מינימום C6 באנגלית והונפקו בחמש השנים האחרונות. תעודת השכלה תיכונית (KCSE) מקניה מתקבלת גם עם ציון כולל של C ומעלה. עבור טנזניה וקמרון, אנו מבקשים תעודת IELTS (או תעודה שווה ערך).
  • קיימברידג 'IGCSE, תעודות AICE של קיימברידג'.
  • ניתן לקבל תעודת בגרות בינלאומית אם: תוכנית אנגלית א ': כיתה 4 רגילה או גבוהה יותר, ומעלה ותכנית אנגלית ב': כיתה ח '5 או גבוהה יותר 4, ומעלה.
  • אזרחי רוב דוברי אנגלית שלמדו את כישוריהם האקדמיים במדינה זו, אינם זקוקים למבחן אנגלית (אנטיגואה וברבודה, אוסטרליה, איי בהאמה, ברבדוס, בליז, דומיניקה, גרנדה, גיאנה, אירלנד, ג'מייקה, מלטה , ניו זילנד, סנט קיטס ונוויס, סנט לוסיה, סנט וינסנט והגרנדינים, טרינידד וטובגו, בריטניה וארה"ב.

* מעל לתואר ראשון יכול להיות תעודת תואר שני, תעודת בוגר, תואר שני וכו '.

עדכון אחרון: נוב 2020

אודות בית הספר

The Berlin School of Business and Innovation (BSBI) is located in the heart of Berlin. We focus on helping graduates to become exceptional leaders in their chosen field.

The Berlin School of Business and Innovation (BSBI) is located in the heart of Berlin. We focus on helping graduates to become exceptional leaders in their chosen field. קרא פחות