תואר שני בשיתוף פעולה במחקר אמנות

כללי

תיאור התכנית

תואר שני בשיתוף פעולה במחקר לאמנות (אמנות החזותית שכותרתו בעבר עיסוק)

IADT כרגע הוא מפתחת שתי שנה זו לימדה את התואר שני בתכנית, שכותרתו שיתוף פעולה במחקר לאמנות לתואר השני (ARC), לתחילת שנת 2014 ספטמבר.

תכנית זו מחליפה את התואר השני באמנות החזותית Practices (2004-2014). בראשותו של ד"ר מייב קונולי וד"ר שינייד הוגאן, ARC התואר השני החדש הוא מאסטרים לימדו ממוקד מחקר תכנית נמסרה למעלה משנים, פועלת מספטמבר עד יוני, עם הצריכה מתוכננת של כ 10-12 תלמידים בשנה. התכנית תשלב קבוצות מחקר שפותחו בשיתוף פעולה עם שותפים בפרויקט כגון המוזיאון האירי לאמנות מודרנית (IMMA) ומכון הקולנוע האירי (IFI).

תכנית ARC התואר השני היא פתוחה לאמנים, סופרים ואוצרים או אלה אשר מחקריו מתמקדים מזהה חשיבה אמנות ומנהגים כמרכיב משמעותי. כמובן מתכוון לתמוך בחקירה בחריפות רב תחומית לאזורים שבאמצעות מחקר עשוי להיות קשור ו / או שיחולו על אמנות, כגון פילוסופיה, פסיכולוגיה, תקשורת ייצור, סרט, חינוך, היסטוריה, ספרות, ארכיאולוגיה, גאוגרפיה, הוצאה לאור, עיצוב ו אדריכלות. מודולים יילמדו בעיקר מחוץ לקמפוס, אבל תלמידים יקבלו גישה גם לסדנאות ייצור של אמנות והמתקנים מורחבים בקמפוס IADT הראשי.

מטרות ויעדי למידה

מה מודולים אני אלמד?

בשנה אחת, לסטודנטים להשלים סדרה של מודולים לימדו, השתתפות בהדרכות וביקורת במטרה לתמוך בפיתוח של פרויקטי המחקר הנבחרים שלהם, וגם לעבוד בקבוצות קטנות לקראת מימוש פרויקטי אוריינטציה ציבוריים. בשנה השנייה, הם יכולים לעבוד באופן עצמאי, נתמך על ידי מפגשים קבועים, או כחלק מקבוצות המחקר שפותחו בשיתוף פעולה עם IMMA וIFI.

מה הן דרישות הכניסה?

שיתוף הפעולה במחקר לאמנות לתואר השני הוא פתוחה לבוגרים טריים מכל אזור משמעת שמוקד מחקר הנוכחי זיהה חשיבה אמנות ונהלים כמרכיב משמעותי ואלה עם רקורד מוכח של מחקר אמנות ו / או נוהג. מועמדים חייבים להפגין מעורבות הודיעה עם מחקר אמנות, ולזהות פוטנציאל שטח למחקר נוסף על ידי הגשה או:

1. הצעת פרויקט בהיקף של 4 דפי A4 x כולל תוכניות ותמונות של פרויקט מוצע של עבודה המבוסס על תרגול וטקסט הסבר, אם המחקר שחזה כמועבר בעיקר על ידי חקירה בראשות בפועל. אם הפרויקט כרוך בייצור של יצירות אמנות, על המועמד להגיש גם תיעוד של יצירות אמנות קודמות (עד 10 תמונות, ב-DVD או כונן USB Flash / מקל זיכרון). אם בפועל כרוך בייצור של טקסטים כתובים, על המועמד גם להגיש דוגמאות של כתיבה קודמת.

או

2. הצעת פרויקט של 3000 מילות, אם מחקר הפרויקט שחזה כמועבר בעיקר דרך התאוריה והחקירה טקסטואלי בכתב.

כל ההצעות לפרויקטים צריכים לכלול את המרכיבים הבאים:

  • מתאר של החששות העיקריים או שאלות כדי להיחקר בפרויקט המוצע שלך (שעלול לגרום לייצור של יצירות אמנות, פרסומים ו / או הארגון של הקרנות, תערוכות, דיונים, ספרי מחקר ו / או אירועים) - דיון בכל היבטים הניסיון הקודם שלך של תרגול אמנות ו / או מחקר רלוונטי לפרויקט שלך.
  • חקירה של ההקשר לפרויקט שלך, כוללים אסטרטגיות וגישות שפותחו על ידי מתרגלים ו / או חוקרים אחרים, בתוך ו / או מחוץ לשדה האמנות.
  • משתפי פעולה פוטנציאליים על הפרויקט שלך, כגון מתרגלי אמנות (אמנים, סופרים, אוצרים), חוקרים ו / או ארגונים ומוסדות בתוך או מחוץ לשדה האמנות.
  • רשימה של מקורות מחקר (כגון פרסומים) הרלוונטיים ביותר לפרויקט שלך (מקסימום 10).
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Dun Laoghaire Institute of Art, Design & Technology (IADT) was established as an autonomous higher education institution within the Institutes of Technology sector on April 1st 1997.

Dun Laoghaire Institute of Art, Design & Technology (IADT) was established as an autonomous higher education institution within the Institutes of Technology sector on April 1st 1997. קרא פחות