תואר שני בפילוסופיה (MA)

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

תואר שני במחקר מלא זה מאורגן על ידי המחלקה לפילוסופיה של University of Antwerp ( UAntwerp ), החוג לפילוסופיה ומדעי מוסר של אוניברסיטת גנט (UGent) והחוג לפילוסופיה ומדעי המוסר של האוניברסיטת Vrije Universiteit Brussel ( VUB). התוכנית מציעה הכשרה ברמה גבוהה לתלמידים מצוינים המבקשים לפתח קריירת מחקר בפילוסופיה .

תוכן התוכנית

התלמידים מיומנים בכתיבה אקדמית , המאפשרת להם לפעול ככותבים ראשיים של מאמרים אקדמיים.

ימי עיון במחקר מהווים את ליבת התוכנית ומכסים מגוון רחב של תחומים פילוסופיים. חלקם מתייחסים לנושאים רלוונטיים חברתית (כלומר פילוסופיה מיושמת) ואילו אחרים מתייחסים לתחומים בסיסיים ופילוסופיים גרידא.

אנו מציעים ימי עיון בנושא: פסיכולוגיה מוסרית ואתיקה; אתיקה אמפירית; פילוסופיה פוליטית אחרי רסיסים: שוויון, צדק וגיוון; ביו-אתיקה; פילוסופיה תקשורתית ותורת המדיה; פילוסופיה ואתיקה של מגדר, מיניות וגיוון; היגיון; פילוסופיה של מדעי הביו-רפואה והחברה; פילוסופיה של מתמטיקה ומדעי הטבע; היסטוריה ופילוסופיה של המדע; פילוסופיה של הנפש וההכרה; אנתרופולוגיה פילוסופית; פילוסופיה קונטיננטלית עכשווית; דת וחילון; היסטוריה וקבלה של פילוסופיה ודת עתיקה מימי הביניים; היסטוריה של הפילוסופיה המודרנית הקדומה; פילוסופיה קאנט ופוסט-קנטיאנית; ואסתטיקה / פילוסופיה של האמנות.

כל ימי העיון במחקר נלמדים באנגלית .

נתיב קריירה

התוכנית מכינה את התלמידים לקריירת מחקר בפילוסופיה . מעודדים את הסטודנטים להגיש מועמדות למלגות לפני הדוקטורט, למשל עם קרן המחקר פלנדריה (FWO) או מועצות המחקר של האוניברסיטאות המשתתפות או עם הצעת מחקר משלהם. התלמידים צריכים להגיש מועמדות גם לתפקידי דוקטורט עם פרויקט מחקר שנקבע מראש ונמצא בתחום המומחיות שלהם. תפקידים כאלה מפרסמים באופן קבוע בעלונים אקדמיים וברשימות דוא"ל.

מדוע לבחור UAntwerp ?

בוגרי מוסמך המחקר בפילוסופיה מסוגלים לפתח פרויקט מחקר פילוסופי ולהגיב בקשה למימון שניתן להגיש למוסדות מימון מקומיים, ארציים או בינלאומיים. הם מסוגלים, בתחומי ההתמחות שלהם, לנסח בעיות מחקר מקוריות וחדשניות, המבוססות על תובנה מבוססת כדין למודעות האמנותיות הבינלאומיות בתחומם. בוגרי תכנית זו מסוגלים לפתור פתרונות מקוריים לבעיות מחקריות שנבחרו, ולווכח את מקריהם בצורה ברורה ומשכנעת.

128905_Philosophy_Fotofiche_1180op361.jpg

עדכון אחרון: אפר 2020

אודות בית הספר

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of o ... קרא יותר

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of our student population comes from abroad. קרא פחות