התואר שני בעיצוב של חללים מסחריים ושיווק חזותי

התואר שני בעיצוב חללים מסחריים ושיווק חזותי (60 רישומם) מתקבל על ידי השלמת שני תארים לתואר שני, במשך 30 הרישום בכל. מעלות לתואר שני אלה עשויות להסתיים באותה השנה האקדמית, או בשנים שונות. כל הקורסים לתואר שני שהם חלק מהתואר שני שניתן לנקוט באופן עצמאי.

הצגה

שטחי מסחר כרגע הסצנה של פעילות חברתית שבו חלק ניכר מהכלכלה נשען: החברה הצרכנית. המוצרים שאנו צורכים לנסוע דרך ארוכה לפני שהם מגיעים הידיים שלנו. יצרנים, מפיצים, אנשי עסקים, הליכי שיווק, וכו ', הם מעורבים בתהליך זה. עם זאת, המרחב שבו מוצרים צריכה הם הביאו יחד הוא גם אזור חשוב לתדמית, והאחריות לכך נופלת על מעצב הפנים שעיצובי הגדרה זו.

מעצבים של חללים פנימיים כבר לא צריכים להגביל את חששותיהם לתנאי הבנייה של החלל והמיקום על מנת לייעל ולהפיק את המרב מהמשאבים שהושקעו בחצרים. המאפיינים של המוצר והצרכן שאליו הוא מכוונים, המודל העסקי שמגיע משטחי המסחר עצמו, המשמש לשיווק המיצוב של המוצר ונקודת המכירה הפך פרמטרים רלוונטיים משמעותי בתהליך העיצוב ש קורס אקדמי זה עוסק ב.

בניגוד לקורס האקדמי בשיווק חזותי, שמטרתו להגדיר את המשמעת של מקצועי אחראי על ניהול נקודת המכירה, הקורס האקדמי בעיצוב של חללים מסחריים קובע את היקף עבודתו של המעצב של חללים פנימיים בספציפי מבחינת שיטות העיצוב, שבו שטחי מסחר נחשבים לסוג מסוים של עיצוב פנים.

כללי מטרות האימון

מטרת קורס אקדמי זה היא להפוך את המחקר מקיף של שטחי מסחר וכל הפרמטרים שכרגע להשפיע על התהליך של יצירת נקודת עיצוב מכירה: מאסטרטגיות שיווק קמעונאיות לדרישות בפועל הפקת העיצוב.

סילבוס

קורס אקדמי זה מאורגן ב3 מודולים והושלם על מסירה בפרויקט הגמר.

  • מודול אני - אבולוציה של נקודת המכירה
  • מודול השני - קמעונאות כדיסציפלינה
  • מודול ג '- הפרויקט המקצועי של שטחי מסחר

אפשרויות קריירה

  • שיווק מעצב קמעונאות.
  • המשגה של שטחי מסחר.
  • יועץ בתחום שיווק הקמעונאי.
  • מעצב רהיטים מסחרי.

עובדה גיליון

עריכה: מהדורת ה -10

הסמכה: תואר שני בעיצוב חללים מסחריים הוסמך על ידי Universidad de ויק-UCC. תלמידים ללא תארים אקדמיים יקבלו תעודת אוניברסיטת הארכת לימודים.

קרדיטים: 30 רישומם

תקופת בית הספר: מ7 אוקטובר 2015 ועד יוני 2016. פרויקט גמר מצגת: יוני 2016

לוח זמנים: ימים שני ורביעי מ16h 19h ל

מצב: באתר

שפה: ספרדית

המחיר של התואר השני: 3480 €

מחירו של המורה: 6600 €

גישה: בוגרים. תואר ראשון באמנות ועיצוב, ואלה הקשורות לקטגוריות מקצועיות הבאות: עיצוב פנים, עיצוב גרפי, עיצוב ואמנויות תעשייתיים יחולו על בגדים. אנשי מקצוע מהמגזר ללא הכשרה ספציפית אבל מי יכול להפגין את מומחיות מקצועית. מועמדים יעברו תהליך בחירה לקבלה לקורס.

תוכן: כמובן ספרדיים אינטנסיביים לסטודנטים זרים מוכנים לפנות לתואר השני (כמובן לא חובה). מספטמבר 10 עד אוקטובר, 2; מיום השנייה עד שישי (4H / יום) - 395 €.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • ספרדית

ראה עוד 11 תוכניות שמוצעות על ידי Bau Design College of Barcelona »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
Duration
1 שנה
תכנית מלאה
Price
6,600 EUR
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
מועד אחרון להגשת בקשה
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date