תואר שני בספרות אנגלית

כללי

תיאור התכנית

תואר שני בספרות אנגלית מתוכנן סביב התפתחותך כקורא וחוקר ספרות; כחוקר ביקורתי ומשקף; וכמתקשר ומגיש ידע. הוא משלב חקירה מלומדת עכשווית עם קידום כישורים אקדמיים ומקצועיים הניתנים להעברה. הוא מזמין אתכם לתרום לדיונים, לוויכוחים ולפרויקטים המשנים את התחום כעת באמצעות מודולים המובילים על ידי המחקר על פי תחומי העניין, הפרסומים והפרויקטים המשותפים של הצוות שלנו. בהתבסס על מבנה מודולרי ולוח זמנים מתאים, קורס זה מתאים הן למשרה חלקית והן למשרה מלאה.

עובדות מפתח

 • פרס: תואר שני
 • משך: שנה או שנתיים
 • אופן לימוד: מלא / חלקי
 • תאריך התחלה: ספטמבר
 • מוסד מעניק: Bishop Grosseteste University
 • קוד מוסד: B38

על הקורס הזה

תואר שני בספרות אנגלית הוא אידיאלי אם ברצונך להרחיב ולהרחיב את עיסוקך בספרות אנגלית. תוכלו לחקור מגוון ז'אנרים ספרותיים, גישות ונושאים בהקשר שלאחר ההשכלה, משנת 1780 ועד ימינו באמצעות שני מודולים שנלמדו על ידי צוות המגלים צדדים חדשים ואפלים יותר לספרות, כמו גם דרכים חדשניות לפרש את העבר ו את ההווה דרך נקודות מבט שונות, וארבעה מודולים שהובילו על ידי עיסוקו של מורה דרך מחברים נבחרים, תקופות ספרות, ז'אנרים ונושאים.

תוכלו לרכוש ידע מתקדם בספרות באנגלית, כוחות ניתוח קריטי ספרותי, מחקר, מלגות עצמאיות והעברת ידע באמצעות כישורי תקשורת מצוינים. קורס זה מצייד אתכם במיומנויות ארגוניות, ניהול פרויקטים, מסירה, קישור, פתרון בעיות ואינטראקציה מבוקשות ביותר. גמיש ותוסס, זה נותן לך את האפשרות להמשיך את תחומי העניין שלך במגוון מטלות כתובות ומילוליות.

ל- BGU English יש תרבות מחקרית מבוססת ואתה מוזמן להצטרף לצוות שלנו באירועים ספרותיים רגילים, סדנאות ומצגות. יעודדו אותך להשתתף בסדרת סמינריון המחקר, בכנסים ובאירועים ציבוריים אחרים. במסגרת מסגרת מצוינות המחקר לשנת 2014 (REF), 83% מהעבודות שהוגשו על ידי הצוות האנגלי נשפטו כאיכות 'בינלאומיות', כולל מחקרים שנחשבו כמובילים בעולם במקוריותם, משמעותם וקפדנותם.

מה תלמד

סטודנטים בקורס זה לומדים כיום את חלק מהמודולים הבאים או את כולם

קורס מודולים

 • ספרות תיאוריה: מסגרות קריטיות
 • ספרות בזמן
 • מסגור ז'אנר
 • הצד האפל של הספרות
 • המחבר בפוקוס
 • חוטים נושאים
 • מַסָה

Weathered books

דרישות כניסה

בדרך כלל היה מצפה ממך להיות בעל תואר הצטיינות בספרות אנגלית או דיסציפלינה קשורה לפחות או לנבא.

אם אתה מחזיק בתואר נוסף ב -2.2 ומעלה, בהתאם לתוכן, תתבקש להפגין מספיק ידע בנושא הנוגע לתוכן התכנית. זה יוערך בראיון וביישום.

BGU מחויבת להרחבת הגישה וההשתתפות ואנחנו מקפידים על מדיניות קפדנית של אי-אפליה.

איך ילמדו אותך

לאורך כל הקורס יציעו לך מודולים פרטניים ועצמאיים המועברים באמצעות לוח זמנים גמיש (שיכול להכיל גם מסלול לימודים במשרה חלקית). הוא מספק מגוון בתוכן ובמבנה, עם מודולים ארוכים יותר המציעים רוחב והיקף, ומשלימים מודולים מומחים המספקים עומק ומיקוד. תוכל להתאים את ההערכה על פי תחומי העניין שלך ולהפיק עבודת גמר אישית שלך.

הערכה

ההוראה תתבסס על משימות מחקר עצמאיות המוזנות בפגישות סמינריוניות קבוצות קטנות. באמצעות שילוב של פרשנויות מומחים ודיון ביקורתי, התלמידים ירכשו את המיומנויות והמסגרות הנדרשות למגוון הערכות בעל פה, בכתב וממוקדות מחקריות. הערכות ספרותיות אלה יפתחו מיומנויות תקשורת והצגה מתקדמות לריבוי עתיד מקצועי.

קריירה ומחקר נוסף

קורס מאסטרס זה יכין אתכם למגוון מקצועות התלויים בכישורי ביקורת, ספרות וניתוח מתקדמים, ותלויים גם ביכולות התקשורת והמחקר המתוחכמות שתזכו. זה עשוי לכלול קריירה כגון הוראה, פרסום, ספרנות, עיתונות, כתיבה מקצועית או בתוך האקדמיה (באמצעות קבלת דוקטורט). עם זאת, תואר שני באנגלית לא צריך לגרום לקריירה הקשורה במיוחד לנושא. בוגרינו יהיו בעמדה חזקה לעבור לעיסוקים הקשורים לשיווק, ניהול או יחסי ציבור.

תמיכה

לימודים ב- BGU הם חוויה ממוקדת סטודנטים. צוות וסטודנטים עובדים יחד באווירה ידידותית ותומכת כחלק מקהילה אינטימית בקמפוס. תוכלו להכיר כל אחד מאנשי הצוות באופן אישי ולהרגיש בטוח לגשת אליו לעזרה וייעוץ, ואנשי הצוות יזהו אתכם, לא רק על ידי ראייה, אלא כאדם עם כישרונות ותחומי עניין ייחודיים.

אנחנו נהיה שם כדי לתמוך בך, באופן אישי ואקדמי, החל מההשראה ועד לסיום הלימודים.

עמלות ומימון

מידע רב על מימון סטודנטים זמין ממקורות רבים, אך לעיתים הוא מבלבל וסותר. זו הסיבה שב- BGU אנו מנסים לתת לך את כל המידע והתמיכה שאנו יכולים לעזור להם לאורך כל התהליך. צוות ייעוץ הסטודנטים שלנו מומחים לעזור לך לסדר את הסדרי המימון ללימודים שלך, ומציעים מגוון שירותים שיעזרו לך בכל היבטי מימון הסטודנטים צעד אחר צעד.

לכל המועמדים יש הוראות מלאות ב- UCAS כדי להקל עליך ככל האפשר למלא את הבקשה המקוונת שלך, בתוספת טקסט עזרה במידת הצורך.

עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a fe ... קרא יותר

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a few minutes’ walk from Lincoln Cathedral, Castle and the old Roman city. We’re set on a single-site campus, so just about everything you need is close by, whether it be your tutors, your friends, your lectures or the places in which you like to relax. קרא פחות