המאסטר של ESMT בניהול (MIM) מכין מוחות מוכשרים לקריירה בעסקים הגלובליים.

המאסטר של ESMT בניהול משלב עבודת שדה בחברות בינלאומיות עם קורסים יישומיים ומחקרים על תיאוריות עסקיות וניהוליות. תלמידים מוסמכים יש מגוון של רקע אקדמי ולהשתמש הזמן בבית ESMT כדי לרכוש ידע רב ניסיון בין תחומי ליישם המומחיות הקודמת שלהם לבעיות כלכליות וניהול.

התוכנית מחולקת לשני זרמים עם דגש על ניהול בינלאומי. זרם אחד ( כמותי עסקים ) מיועד אנליסטים כמותית ההחלטה זרם אחד עבור יצירתיים ואסטרטגיים הוגים ( ניהול חדשני ).

בהתאם לזרם, התלמידים יכולים לבחור מבין ארבע התמחויות :

 • ניתוח עסקי
 • לְמַמֵן
 • יזמות
 • גלוֹבָּלִי

תוכנית ESMT MIM משתמשת בגישה בין-תחומית: התלמידים משתמשים במודלים אנליטיים כדי להבין את הכלכלה העולמית, פיתוח מוצרים וטכניקות חדשות בתחום הניהול הטכנולוגי בחברות הגלובליות. סטודנטים המתכננים להמשיך בקריירה אקדמית נוספת יש גם גישה ייחודית שיטות מחקר ופרויקטים עם ESMT של סגל.

תואר שני גישור חדשנות ועסקים יישומיים

ESMT של מאסטר בניהול היא תוכנית חדשנית שתוכננה עם קלט מהחברות המובילות בגרמניה. בתואר שני אוספת קבוצה נבחרת של אנשים מוכשרים שיכולים להציג חשיבה אסטרטגית ביישום שלהם ל- MIM. קורסים מדגישים כיצד טכניקות ושיטות מחקר אלו יכולים לקדם את היעדים הגלובליים של הארגון בהקשר עסקי.

הסטודנטים ישלימו פרויקטים והתמחות עם חברות גלובליות לפני סיום הלימודים; חלק מהעבודה הזאת צריכה להיעשות בחו"ל. מאוזן עם מיומנויות רכות והשתקפות הקריירה בכיתה, התוכנית תסייע לתלמידים להיות מודעים יותר אנשים שיכולים לעשות את ההבדל בארגונים שלהם. אנו מזמינים אתכם ללמוד עוד על ESMT MIM להלן.

MIM עוצמות התוכנית

זיהינו ארבע עוצמות ליבה שהופכות את ה- ESMT Master's לניהול ייחודי:

 • חשיפת החברה וניסיונה: סטודנטים ESMT MIM להשלים עד 11 חודשים של מחקר יישומי: התמחות, פרויקט השפעה חברתית, פרויקט תזה. ESMT יש שותפות עסקית גוברת עם מגוון רחב של חברות גלובליות המציעות התמחויות ופרוייקטים.
 • ניהול טכנולוגי חדשני: קורסים משלבים ניתוח איכותי לשיטות מיושמות לניהול עסקים גלובלי, כך שבוגרים יכולים לעבוד במסגרת עסקית מהירה ויעבדו בהצלחה עם מוצרים מבוססי טכנולוגיה או חידושים ושירותים בקנה מידה עולמי.
 • כישורים בינלאומיים והשפעה חברתית: ב ESMT , בית הספר העסקי הבינלאומי ביותר בגרמניה, קורסים נלמדים על ידי סגל בינלאומי מאומן במוסדות המובילים בעולם. לכל התלמידים יש גוף סטודנט מגוון במיוחד. מועמדים MIM הולכים ללמוד גרמנית או שפה זרה נוספת. כל התלמידים מעודדים לבלות בחו"ל על פרויקטים והתמחויות במידת האפשר.
 • מיומנויות רכות לצמיחה גבוהה קריירה: ESMT של גודל הכיתות הקטנות וגישה יישומית מבטיחה לתלמידים להשיג מצגת ערך וניסיון בעבודה בצוות. סמינרים נוספים מתמקדים בניהול סכסוכים, תקשורת דיפלומטית, סימולציות למשא ומתן, ומיומנויות אחרות שעשויות להיות ההבדל בין קיפאון או קידום של בוגר.

דרישות קבלה

כדי להיחשב תוכנית ESMT של הורים בניהול, התלמידים צריכים:

 • תואר קודם (לפחות שווה ערך לבוגר). בקשות יתקבלו גם מתלמידי שנה ג ', הממתינים לתום התואר.
 • הוכחה של יכולות כמותיות חזקות להירשם לזרם כמותי עסקים, גם באמצעות קורסים קודמים במהלך לימודי ראשון או GMAT / ציון GRE.
 • על מנת להירשם לזרם ניהול חדשני, סטודנטים עם תואר בכל משמעת וציונים מצוינים מוזמנים להגיש מועמדות.
 • באופן אידיאלי לא יותר מ -18 חודשים של ניסיון בעבודה שלאחר סיום הלימודים
 • הוכחה לשטף אנגלית (מינימום TOEFL של 95 או שווה ערך עבור לא ילידי דוברי). הקוד שלנו הוא 8707.
 • יישום כולל, כולל מאמרים והמלצות
 • ראיון סופי באמצעות סקייפ

מימון ESMT MIM

ESMT של הורים בניהול היא השקעה מצוינת בעתיד שלך. רוב התלמידים לממן את לימודיהם באמצעות שילוב של חיסכון, תמיכה להורים והלוואות.

ESMT יש קרנות מלגות מוגבלת עבור המועמדים העליון, על בסיס הכשרון.

להורים, אנא ראה את הדף שלנו כאן לקבלת מידע נוסף על אפשרויות מימון.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
Duration
2 שנים
תכנית מלאה
Price
25,000 EUR
שכר הלימוד מכסה את כל הסמינרים, חומרי הוראה נבחרים, אוריינטציה ותמיכה בקריירה.
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
מועד אחרון להגשת בקשה
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date

ESMT Master's in Management

ESMT Berlin's MIM Program (Master's of Management)