תואר שני בניהול שרשרת אספקה

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

המאסטר למדעים בניהול שרשרת אספקה מתמקד בניתוח, תכנון, ניהול ותפעול של שרשראות אספקה בענפי ייצור ושירותים מקצועיים. באמצעות הגדרה רחבה של ניהול שרשרת האספקה (SCM), מתמודדות עם בעיות בשרשרת האספקה בסביבות רווח ובלתי רווח. הראשון כולל קמעונאים, סיטונאים, ספקי שירותי לוגיסטיקה, יצרנים וספקים, ואילו האחרונים כוללים את המגזר הציבורי וארגונים לא ממשלתיים, למשל בלוגיסטיקה להקלה על אסונות.

מערכות מידע מתקדמות מהוות גורם חשוב לניהול שרשרת האספקה החדישה. נבדק ההתאמה של מערכות מידע ותכנון של שרשרת האספקה כמו מערכות תכנון ובקרת ייצור, כמו גם מחסנים, ניהול תחבורה ומערכות תכנון מתקדמות, אך גם על כלי מערכת מידע גיאוגרפי מתאים לתחבורה. יתר על כן, דגמים של שרשראות אספקה ינותחו ויתוכננו, ובעיות החלטה מורכבות ב- SCM יידונו בשיטות וכלים מתאימים. יש לבחון שרשראות אספקה מנקודות מבט של מיקרו ומזו (למשל תהליכי הובלה ולוגיסטיקה).

קריטריוני יישום

למידע מפורט על דרישות הבקשה ותהליך הקבלה, בקרו באתר התוכנית בכתובת

wu.ac.at/en/programs/masters-programs/supply-chain-management/overview/

כניסה *

כל שנה הקבלות המתגלגלות לתכניות לתואר שני שנלמדו באנגלית נפתחות ב -1 בספטמבר לתחילת השנה שלאחר מכן. יש לנו שלושה מועדי עדיפות, ואנחנו ממליצים לסטודנטים בינלאומיים להגיש מועמדות מוקדם ככל האפשר על מנת שיוכלו לארגן את מבחני הוויזה והשפה שלהם.

  • מועד מועד עדיפות הראשון: 8 באוקטובר (התוצאות צפויות להיות זמינות באמצע דצמבר)
  • תאריך עדיפות II: 8 בינואר (התוצאות צפויות להיות זמינות בסוף מרץ)
  • מועדי עדיפות III: 8 במרץ (תוצאות צפויות להיות זמינות באמצע יוני 2020)

* אנא בקר ב href = "https://www.wu.ac.at/iw/programs/application-and-admission/rollad למידע נוסף על מערכת הכניסה המתגלגלת.

עדכון אחרון: אפר 2020

אודות בית הספר

WU is a renowned public university of business and economics in Vienna, Austria. WU has an international outlook and is actively working to live up to its social responsibility as an educational insti ... קרא יותר

WU is a renowned public university of business and economics in Vienna, Austria. WU has an international outlook and is actively working to live up to its social responsibility as an educational institution for the leaders of tomorrow. קרא פחות