תואר שני בניהול פיתוח כלכלי אינטגרלי

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

תואר שני בניהול פיתוח כלכלי אינטגרלי

  • תוכנית לשנה אחת במשרה מלאה, עם אפשרות חלקית.
  • משתמש באמצעים חדשניים ובגישה משולבת להערכת ההשפעה והיעילות של תוכניות פיתוח.
  • מלמד ניהול וכלכלה יישומית.

מהי גישה אינטגרלית

פיתוח כלכלי אינטגרלי הוא גישה להתפתחות שמבקשת לחזק את המוסדות האזרחיים והחברתיים הנדרשים לפיתוח בר-קיימא; כזו שמקבלת מבט משולב של תפקיד האדם בחברה. זוהי גישה שגורמי פיתוח דורשים יותר ויותר. פיתוח כלכלי אינטגרלי, הנראה מנקודת המבט של האדם האנושי כולו, והקהילה האנושית כולה, הוא בבסיס התוכניות שלנו ושליחותה של The Catholic University of America .

סטודנטים בוגרי התוכנית יוכלו:

  1. השתמשו במיומנויות הטכניות שלהם בצורה יעילה יותר בכדי לייצר תוצאות בר-קיימא, המבוססות על הבנה טובה יותר של הסביבה המקרו-כלכלית, תפקידם של מוסדות וגישה אינטגרלית לפיתוח.

  2. לרכוש את המיומנויות הטכניות כדי להיות מסוגלים לתכנן, ליישם, לנהל ולהעריך תוכניות שתתרום ביעילות להתפתחות כלכלית אינטגרלית.

  3. הביאו נקודת מבט משולבת לזירת הפיתוח, וכתוצאה מכך יוזמות פיתוח ותוצאות תכנית המכבדות את כבודו של האדם, מחזקות את מוסדות הליבה של התרבות ובונים בסיס יציב להתפתחות וצמיחה מתמשכת.

תוכניות חדשניות אלה חלות על היבטים שונים של פיתוח ברמה הפרטית או הציבורית, כולל היבטים טכניים של יחסי הגומלין בין פיתוח פוליטי למדיניות כלכלית, פיתוח כלכלי ובריאות עולמית, מזון ותזונה, אנרגיה וסביבה, חינוך במדינות מתפתחות, פיתוח קהילתי.

המיקום המועיל שלנו בוושינגטון הבירה קרובה לגופים כמו הבנק העולמי, אי.די.בי, OAS, סוכנויות ממשלתיות פדרליות, תאגידים פרטיים ועמותות. ההרשמה לתכנית ה- IEDM או IEDP תאפשר לכם ללמוד ולחוות מקרוב מגוון רחב של תרגילי פיתוח הן במגזר הציבורי והן בפרטי באמצעות אינטראקציה עם אנשים בעלי פרופיל גבוה העוסקים ביוזמות פיתוח מצליחות המהוות את המועצה המייעצת הבינלאומית שלנו, הפקולטה שלנו להוביל את המנהיגים שלנו בסמינרי פיתוח.

catholic

134733_ChristianinJamaica.png

כריסטיאן דומאס, אלום, כעת במשרד הייעוץ לפיתוח בינלאומי של Chemonics, וושינגטון הבירה: "מיומנויות שניתן ליישם באמת בכל מקום. פרויקט המחקר היישומי הוא הזדמנות ייחודית ומדהימה באמת לעבוד על פרויקט, לראות את ההתפתחות מתרחשת ראשונה- יד ולעבוד על הערכות ".

עדכון אחרון: אפר 2020

אודות בית הספר

The Catholic University of America, founded in 1887 by the U.S. Catholic bishops with the support of Pope Leo XIII, is the national university of the Catholic Church in the United States. Established ... קרא יותר

The Catholic University of America, founded in 1887 by the U.S. Catholic bishops with the support of Pope Leo XIII, is the national university of the Catholic Church in the United States. Established as a graduate research center, the University began offering undergraduate education in 1904 and today is home to 12 schools and 21 research facilities. קרא פחות