תואר שני במנהיגות הנדסית (MEL) בהנדסת תהליכים בת קיימא

כללי

תיאור התכנית

* מערכת האפליקציות נפתחת ב- 1 בינואר 2020.

המאסטר למנהיגות הנדסית (MEL) בהנדסת תהליכים בר קיימא הוא תואר מקצועי עבור מהנדסים שרוצים לפתח ולסחור מוצרים ותהליכים בר קיימא על ידי תכנון, שמירה על הסביבה וניצול מיטבי של המשאבים הקיימים. קומביינים בתכנית לתואר שני היברידי זה לימודיהם ברמת קורסים בהנדסה למדו על ידי החוקרים המובילים בעולם בנושא קיים עם UBC H. רוברט של Sauder Lee קורסי ספר למוסמכים - נותנים לך את כישורים ואת הביטחון לקחת את הקריירה שלך לכיוונים חדשים.

עובדות מהירות

 • תואר: מוסמך בהנדסה בהנדסה
 • נושא: הנדסה
 • אופן הלידה: בקמפוס
 • התמחות: הנדסת תהליכים בת קיימא
 • רכיבי התכנית: קורסים בלבד
 • סגל: הפקולטה למדעי החברה

התמודדות עם האתגרים התאומים של שמירה על התקדמות כלכלית וניהול של איכות הסביבה מחייבת שינוי פרדיגמה בכלכלה התעשייתית שלנו. ה- MEL בהנדסת תהליכים בת קיימא יאפשר שינוי זה על ידי הכשרת הדור הבא של מנהיגי הנדסה ויזמים לפיתוח מוצרים ותהליכים נקיים יותר בעזרת חומרי גלם מתחדשים ואנרגיה נקייה, והנדסה מחדש של תהליכים תעשייתיים קיימים להפחתת טביעת הרגל והפחמן שלהם.

בחר הנדסה ועסקים

ה- MEL בהנדסת תהליכים בת קיימא מציע שילוב ייחודי של קורסים טכניים ועסקיים - נותן לך תכנית להצלחה טכנופרנריתית ותרגום חידושים בכימיה ירוקה וייצור בר-קיימא למיזמים חדשים. קורסי הנדסה בוחנים תהליכים כימיים וביוטכנולוגיות, מכסים הנדסת ריאקציות וכורים, הנדסת מערכות תהליכים ופעולות בר-קיימא. קורסים עסקיים המוצעים על ידי בית הספר הגבוה לעסקים של UBC Sauder מעניקים לך בסיס איתן באסטרטגיה וחדשנות עסקית, תפעול ולוגיסטיקה, ניהול פרויקטים ומנהיגות ארגונית.

להשיג יתרון תחרותי

בתוכנית זו של 12 החודשים הבאים:

 • ללמוד לתכנן כימיקלים, חומרים ודלקים חדשים עם תכונות וביצועים משופרים על ידי יישום מושגים מתקדמים במדעים מולקולריים והנדסה
 • לחדד את המיומנויות הטכניות והניתוחיות שלך באמצעות תוכנית לימודים מבוססת פרוייקטים, אשר מכסה את כל השלבים של שרשרת הערך בתעשייה ומשלבת הזדמנויות למידה מעשיות
 • ללמוד תחת מומחים מפורסמים בפקולטות והתעשייה באחת מארבעים האוניברסיטאות המובילות בעולם והמוסד המוביל בעולם למחקר בנושא קיימות.
 • להרחיב את הרשת המקצועית שלך תוך שיתוף פעולה עם תלמידים אחרים MEL
 • צברו כישורים עסקיים, ניהול פרויקטים וכישורים בינאישיים בכדי לקדם את הקריירה שלכם ולקחת בביטחון עמדות של אחריות מוגברת או יזמות מוגברת

דרישות כלליות

 • תואר ראשון עם ממוצע כולל של 76%
 • מסמך המוכיח את האזרחות הנוכחית שלך (בדרך כלל דרכון או תעודת אזרחות אחרת מארצך) או תושבות הקבע הקנדית שלך

דרישות ספציפיות לתוכנית

 • תואר ראשון בהנדסה כימית וביולוגית, הנדסת מכונות, הנדסת חומרים, הנדסה ביו-רפואית, הנדסת ייצור, פיזיקה הנדסית, הנדסה סביבתית.
 • שלוש שנים או יותר של ניסיון עבודה רלוונטי

דרישות השפה האנגלית

אם סיימת את התואר שלך באוניברסיטה מחוץ לקנדה, שבה אנגלית אינה שפת ההוראה העיקרית, עליך לספק את התוצאות של בחינת מיומנות בשפה האנגלית כחלק מהבקשה שלך:

 • אם סטודנט לתואר ראשון או לתואר שני הושלם מחוץ לקנדה באוניברסיטה דוברי אנגלית, נקבל הוכחה רשמית של מכתב מיומנות באנגלית מהאוניברסיטה הקובע כי השפה העיקרית של ההוראה לתואר שלך היה אנגלית.
 • אם התואר הראשון שלך או תואר שני לא נלמד באנגלית עליך לספק ציון תקף בשפה האנגלית:
  • TOEFL (מבחן באנגלית כשפה זרה):
   • ציון מינימלי של 90 (בחינת אינטרנט), עם ציוני רכיבים מינימליים של 22 [בקריאה, הקשבה] וניקוד מינימלי של 21 נקודות [בכתב, דיבור]
   • ציון מינימלי 55 לכל קריאה, הקשבה וכתיבה (במבחן מבוסס נייר), עם 4.0 על מבחן אנגלית נכתב (TWE).
  • IELTS (אנגלית): הציון המינימלי הכולל של הלהקה של 6.5 עם ציון שום מרכיב אחר פחות מ 6.0 של המבחן האקדמי (לא כללי) IELTS
 • מבחני הבקיאות בשפה האנגלית חייבים להתקיים במהלך 24 החודשים האחרונים בעת הגשת בקשתך. אם תוצאות המיומנות בשפה האנגלית צפויות לפוג בקרוב, עליכם להגיש את התוצאות הרשמיות (בנוסף לתוצאות הלא רשמיות שהוגשו עם בקשתכם המקוונת) לאוניברסיטת בריטיש קולומביה, מחלקת הקבלה לבית הספר לתואר שני (IELTS) או באמצעות קוד 0965 (TOEFL). תוצאות הבדיקה הרשמיות חייבות להתקבל ישירות מהארגון המנפיק לפני תאריך התום של 24 חודשים. המחלקה אינה אחראית לתלמידים שלא יכולים להגיש את תוצאותיהם לאחר שפג תוקפם.
 • על התלמידים להגיש את תוצאות הבחינות הרשמיות שלהם ישירות ל- UBC באמצעות ההנחיות על שליחת המסמכים שלך כדי שהבקשה שלך תושלם.

יתרונות הטבות

תואר שני במנהיגות הנדסית (MEL) מטעם UBC נותן לך את האישורים והידע לקחת בביטחון עמדות של אחריות גדולה יותר, לבצע את המעבר לענף חדש בתעשייה או להשיק מיזם יזמי משלך.

שדרג את הכישורים הטכניים שלך

תעמיק את ההבנה שלך בהנדסה כימית וביוטכנולוגיות נלוות לפיתוח תהליכים חדשניים עם טביעות רגל פחמניות ואנרגיה מופחתות, כמו גם מוצרים המשפרים את איכות החיים והסביבה.

למד את שפת העסקים

ידע טכני אינו מספיק. באמצעות קורסים המוצעים על ידי בית הספר למדעי הבוגרים של רוברט ה. לוד UBC Sauder, תוכלו לרכוש כישורים עסקיים ויזמיים יסודיים, תוך שיפור ההבנה שלכם בתפיסות ניהול רחבות היקף.

להיות מנהיג בטוח

פיתוח מנהיגות מוטבע לאורך התוכנית, נותן לך הזדמנויות מתמשכות להוביל צוותים ופרוייקטים ולחזק את הכישורים הבין אישיים שלך.

השג תואר שני מקצועי מאוניברסיטה ברמה עולמית

UBC היא אחת מארבעים האוניברסיטאות המובילות בעולם, ולתוכניות והפרופסורים שלה יש מוניטין עולמי של מצוינות. הפקולטה למדע יישומי של UBC היא ביתם של אחד מבתי הספר הראשיים להנדסה בצפון אמריקה. ה- Times Higher Education לאחרונה דורג את UBC כמוסד המוביל בעולם למחקר בנושא קיימות ו- UBC נחשב בעקביות לאוניברסיטאות המובילות בעולם למחקר וחינוך במדעי הסביבה, מים, ביו-אנרגיה, ייעור ומדעי אקלים - כולם מרכיבים עיקריים בתחום ה- MEL בהנדסת תהליכים בת קיימא.

בית הספר לעסקים של UBC Sauder הינו הראשון בעולם בקנדה ו -38 בעולם ללימודי עסקים וניהול, ובית הספר ידוע בזכות מחויבותו להוראה קפדנית, רלוונטית וחווייתית.

הרחב את הרשת שלך

כסטודנט לתכנית MEL בהנדסת תהליכים בת קיימא, תגדיל את הרשת האישית והמקצועית שלך על ידי:

 • למידה מחוקרים מובילים ומובילי מחשבה בכימיה, הנדסה כימית ומדעי הסביבה
 • לומדים יחד עם עמיתים מוטיבציה המביאים מגוון רחב של ניסיון עבודה ופרספקטיבות לתוכנית
 • לקיחת קורסים עסקיים עם סטודנטים של תוכניות אחרות לתואר שני מקצועי בפקולטה למדעי יישומי - מקצוענים שאפתני ואנשי מקצוע מן תוכניות רב-תחומיות MEL ו MAH של בריאות ומדיניות
 • הזדמנות ליצור אינטראקציה עם חוקרים מובילים ב- UBC ולשתף איתם פעולה להשקת עסקים חדשים באמצעות תוכניות UBC כמו יזמות @ UBC , מעבדות הרס יצירתי - מערב ומכון ביו-פרודקטס המציעות תמיכה רחבה למיזמים חדשים.

"אנו מצפים שרבים מבוגרינו יהיו יזמים - שהם יחליטו שהדרך הטובה ביותר להציג טכנולוגיות משתנות פרדיגמה היא באמצעות מסחור והשקת מיזמים ארגוניים." - ד"ר Vikramaditya Yadav

המשך

לאנשי מקצוע אשר שלטו בהתמחות טכנית וביסודות העסק יש יתרון תחרותי מובהק. בביקוש מצד מעסיקים ממשלתיים ומעסיקים כאחד, בוגרינו עוברים בהצלחה לתפקידים מבוקשים ולענפים חדשים בתעשייה.

"הסטודנטים שלנו יסיימו תובנה מעמיקה יותר כיצד לעצב את הדור הבא של התהליכים ולמצוא דרכים טובות יותר לעסק." - ד"ר ויקרמאדיטיה ידב

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and a ... קרא יותר

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and all engineering activities at the Vancouver campus and the School of Engineering at the Okanagan campus. קרא פחות