תואר שני במיסוי (MTax)

כללי

קרא עוד על תוכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

135255_pexels-photo-209224.jpeg

הירשם לתכנית יחידת המיסוי היחידה (MTax) באזור - כעת עם שתי אפשרויות תוכנית

התוכנית לתואר שני במיסוי (MTax) היא תואר מקצועי של 36-36 אשראי שנועד לספק הכשרה אינטנסיבית לאנשים המתכננים להיכנס לתחום המס ולנושאי עורכי דין מנוסים ועורכי דין. התלמידים יכולים להירשם לתכנית MTax Direct או לתכנית MTax מבוססת כיתה.

בית הספר לחשבונאות במכללה למינהל עסקים (CBA) מציע את תוכנית MTax היחידה באזור. התוכנית מספקת מסגרת של ידע רעיוני, טכני ומקצועי, המסייעת לתלמידים לפתח את המומחיות הדרושה לבחינת ולהבנת היבטים רבים במבנה המס. באמצעות תכנית לימודים משולבת עם דגש על מושגי מס, ידע מהותי במיסוי פדרלי ומדיני, מחקר מס, כישורי תקשורת ותכנון מס, התלמידים יפתחו יכולת לזהות ולפתור בעיות מיסוי.

תכנית הלימודים לתואר שני במיסוי כוללת מערך קורסי יסוד, שניתן לוותר עליהם למי שלמד לאחרונה את לימודיו בתחומי הנושא או עבור קורסים שוטפים, העוסקים ברואי חשבון, וקורסי מיסוי נדרשים. סטודנטים שצריכים לסיים קורסי יסוד צריכים לקחת אותם בקיץ לפני תחילת תוכנית MTax.

תכנית לתואר ראשון / תואר שני במיסוי

תכנית הנהלת חשבונאות מואצת / תואר שני במיסוי מציעה לסטודנטים לחשבונאות לתואר ראשון באוניברסיטת תלמידים בסטודנטים את ההזדמנות להשלים הן את תואר ראשון בחשבונאות (BSA) והן תואר שני במיסוי (MTax) ב -150 שעות אשראי. סטודנטים המסיימים את התוכנית זכאים להשתתף בבחינת רו"ח במדינת אוהיו ובמדינות רבות אחרות. בנוסף לתואר ראשון לתואר ראשון בחשבונאות, סטודנטים מואצים ל- BSA / MTax מפתחים ידע טכני ומקצועי מהותי הדרוש כדי לתפקד כמומחי מיסוי בארצות הברית.

מדגיש תכנית MTax

 • השלים את התואר MTax ב 21 חודשים על ידי השתתפות בשיעורים ערב אחד בשבוע לאורך רוב התוכנית, או תוך 15 חודשים בתוכנית MTax Direct המקוונת . השיעורים מתחילים בשעה 17:20 ומסתיימים בשעה 22:50 אין צורך בבחינת כניסה (GMAT) לתרגול רואי חשבון או לעורכי דין בעלי ניסיון של שנתיים לפחות.
 • תכנית הלימודים כוללת 24 נקודות זכות של קורסי מיסוי נדרשים ו -6 נקודות זכות בחירות למיסוי.
 • גלה על שאר הדרישות של תוכנית MTax המבוססת בכיתה .

קורסים של קרן MTax (6 נ"ז)

לסטודנטים עם תואר ראשון ללא תואר ראשון - מושבי קיץ

סטודנטים ללא רקע חשבונאי או מס צריכים להתחיל את התוכנית בסמסטר הקיץ שלפני תחילת תכנית MTax בהרשמה לקורס חשבונאות פיננסי ומיסוי כדי להשיג את הרקע הדרוש בכדי להצליח בתכנית. אנו ממליצים על הקיץ שלפני תחילת התוכנית כדי לא לדחות את הלימודים.

יישומי סטודנטים בינלאומיים

מומלץ כי סטודנטים בינלאומיים יפנו חודש לפני המועדים הללו כדי לאפשר זמן קבלה ועיבוד ויזות I-20. טפסים של I-20 מעובדים על ידי שירותי הגירה של UA במרכז הבינלאומי, אולם ביכטל. הוכחת בקיאות באנגלית נדרשת על ידי הפקת ציון מקובל של TOEFL או IELTS.

135256_pexels-photo-545062.jpeg

MTax Direct

בית הספר לחשבונאות של אוניברסיטת אקרון ג'ורג 'וו. דבריו מציע כעת את תוכנית המסים הבוגרים המובילה שלו לנוחות המחשב, הטאבלט או המכשיר הנייד שלך. מועמדים לתכנית זו העוקבים אחר התוכנית המומלצת יכולים להשלים את התוכנית הישירה של MTax תוך 15 חודשים.

ה- MTax מציע ידע ומיומנויות טכניות ומקצועיות מהותיות הדרושות בכדי להצטיין כאיש מקצוע במיסים. למרות שתוכנן בעיקר עבור רואי חשבון ועורכי דין מתאמנים, אנשי מקצוע אחרים המעוניינים בהתמחות במס ימצאו את התוכנית גם בעלת ערך.

תוכנית MTax Direct מאפשרת לסטודנטים להיות מחוץ לקמפוס ולהשתתף בשיעורים חיים. במקרה בו התחייבות עבודה או נסיעות עסקיות מתנגשות עם הכיתה החיה, כל הכיתות נרשמות לבדיקה מאוחרת יותר במידת הצורך.

יתרונות התוכנית הישירה של MTax

 • נוחות - אינטראקטיבי ומועבר בשידור חי למחשב נייד או מכשיר נייד, עם היכולת להציג הפעלות מוקלטות לפי דרישה.
 • מדריכים מומחים - רואי חשבון בעלי ניסיון רב ועורכי דין עם התמחות במיסים.
 • דגש מעשי - מכוון לתרגול, המציע ידע מעמיק שניתן ליישם באופן מיידי.
 • מוניטין - 30+ שנות מוניטין של מצוינות בקרב מעסיקים, ובוגרים מגויסים מאוד.
 • גמישות - מתאימה ללוח הזמנים של אנשי המקצוע במיסים וניתן להתאמה אישית להתמקד בתחום המתמחה.
 • יעיל - עשוי להסתיים בעוד 15 חודשים.

הוֹדָאָה

קבלה ל- MTax Direct מחייבת תואר ראשון בחשבונאות או דוקטור לג'וריס (JD). אנשים ללא תואר בחשבונאות או JD עשויים להיות זכאים להתקבל על ידי סיום בהצלחה של שני קורסי יסוד (6200: 601 חשבונאות פיננסית ו- 6200: 627 מיסוי פדרלי או 6200: 531 מיסוי ישות עסקית) לפני קבלתם לתכנית. בית הספר לחשבונאות יציע אותם שיעורים באופן מקוון. מועמדי JD ללא שיעורים קודמים במיסוי וחשבונאות יעצו לקבל קורסים אלה לפני תחילת הקדנציה הראשונה של התוכנית.

עורכי דין ורו"ח אינם זקוקים לציון GMAT לצורך קבלה. מועמדים אחרים חייבים להשיג ציון משביע רצון ב- GMAT לצורך קבלה. מועמדים רשאים להחליף את GMAT ציון GRE או LSAT.

לוח זמנים

בגלל האופי המשופר של תכנית זו, ההפעלות בשידור חי אינן עומדות בלוח השנה הסמסטר המסורתי של האוניברסיטה אלא מקובצות לחמש מונחים של 10 שבועות (הימנעות מעונת המס באביב). כל כיתה נפגשת לילה אחד בשבוע בין השעות 6 - 21:30

הוֹרָאָה

שכר הלימוד הכולל לתכנית הוא 25,000 $, המחולק לתשלומי סמסטר. זה לא כולל שכר לימוד לקורסי יסוד וספרים.

התחל תאריכים

 • סתיו - אוגוסט: 8/24/2020
 • אביב - ינואר: 1/11/2021
 • כניסת קיץ ושבוע 8: 5/17/2021
 • קיץ 5 שבוע 1 ו 8 שבוע 2: 6/7/2021
 • קיץ 5 שבוע 2: 7/12/2021

הערה: לקיץ יש תנאים מרובים: מרבית שיעורי הקיץ מוצעים ברשת. אז סטודנטים בינלאומיים שרוצים להתחיל בקיץ יוכלו לקחת שיעורים אלו ברשת לפני שהם מגיעים לארצות הברית לסמסטר הסתיו. דרישות ה- ICE האמריקני מצפות מסטודנטים בינלאומיים להשתתף בקורסים אישיים בסמסטר הראשון בארצות הברית, דבר שלא ניתן לעשות אותם באיחוד האמירויות בקיץ.

הגש בקשה כאן: href = "https://www.uakron.edu/cba/graduate/applying/
עדכון אחרון: אוג 2020

אודות בית הספר

Historically, our focus has been on having strong programs and experiences to attract quality students and faculty. Today, this focus remains as we carry out our mission: To prepare our students to be ... קרא יותר

Historically, our focus has been on having strong programs and experiences to attract quality students and faculty. Today, this focus remains as we carry out our mission: To prepare our students to become competent and responsible business professionals and leaders. This mission is guided by the belief that business is an applied, global discipline, which is reflected in our extensive partnerships with the business community through numerous Advisory Boards, class projects, and internships, as well as through diverse learning opportunities. קרא פחות