תואר שני במינהל ציבורי: התמחות ממשל עירונית

כללי

2 מיקומים זמינים
קרא עוד על תוכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

תואר שני במינהל עירוני

כתוצר משיתוף פעולה חדש בין המחלקה למינהל ציבורי (בית הספר לארסמוס למדעי החברה וההתנהגות, ESSB) והמכון ללימודי דיור ופיתוח עירוני (IHS), תוכנית זו הינה התמחות בתחומי ה- MSc במינהל ציבורי של אוניברסיטת ארסמוס רוטרדם.

מה אוכל ללמוד?

ערים מורכבות, מאתגרות וצומחות במהירות. הם נהגים כלכליים מרכזיים בפיתוח אשר מייצרים כמויות עצומות של עושר והם הביתה יותר ממחצית מאוכלוסיית העולם (מוערך להיות קרוב ל 70% על ידי 2050). הם עומדים במרכז החדשנות התרבותית, החברתית והפוליטית וממלאים תפקיד מרכזי בגילוי תשובות לנושאים חברתיים כגון הגירה, הפרדה חברתית, עוני, שינויי אקלים, בריאות, אבטלה וטרור. מדיניות ממשל בר קיימא מוכרות כמרכיבים חיוניים של הבטחת רווחתם של כל האנשים. התלמידים ילמדו מגוון של מיומנויות, כולל:

  • כיצד לפתח וליישם מדיניות חדשנית.
  • כיצד לערב את הקהילה בתכנון עירוני וקבלת החלטות.
  • שימוש בפתרונות חוצה תחומי שיפוט בנושאי קרקע וסביבה.
  • מניעה של פיתוח כלכלי בר-קיימא.
  • פיקוח על פיתוח ארגונים בינלאומיים, ציבוריים ועמותות.
  • ניתוח סוגיות ממשל עירוניות וניהול / תכנון תהליכי ממשל עירוני.

למה אוכל לצפות בקוצר רוח, בתוכנית זו ?

  • השתתפות בקורסים והרצאות שהועברו על ידי חוקרים מובילים ממגוון תחומי תחום בתחום הממשל העירוני.
  • מעבדות ממשל עירוניות אינטראקטיביות בהן תוכלו לפתור דוגמאות בחיים האמיתיים של סוגיות ממשל עירוניות.
  • יצירת מחקר משלך (תזה).
  • ביקורים בשטח מקומי כגון נמל רוטרדם, אגודות דיור, עיריית רוטרדם ועוד.

כיצד אוכל ללמוד?

התוכנית כוללת מגוון רחב של קורסים, ימי עיון, מפגשי קבוצות עבודה, והרצאות אורח של חוקרים מוכרים בינלאומיים. תוכלו ליישם את התיאוריות ושיטות המחקר שלמדתם במהלך התוכנית על ידי ביצוע עבודת תזה משלכם בהן תוכלו לבחון היבט (ים) של סוגיות השלטון העירוני.

מה אני יכול לצפות בסוף הלימודים?

בתום לימודיהם, התלמידים ירכשו את הכישורים התיאורטיים והמעשיים כדי להיות מוסמכים, בטוחים ומוכנים לקריירה העתידית שלהם. כל זה יהיה מגובים על ידי MSC בינלאומית מוכרת במינהל ציבורי מאוניברסיטת ארסמוס רוטרדם.


רוצה ללמוד עוד על התוכנית אותי , היכן להגיש מועמדות, תאריכי קורס, הזדמנויות למלגות ועוד? הגש את שאלתך והצטרף אלינו כאן ברוטרדם!

לקבלת מידע נוסף בקר www.ihs.nl

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

ESSB is home to a vast diversity of study programmes and scientific disciplines: Public Administration, Pedagogical Sciences, Psychology and Sociology. In addition, the Erasmus University College, IHS ... קרא יותר

ESSB is home to a vast diversity of study programmes and scientific disciplines: Public Administration, Pedagogical Sciences, Psychology and Sociology. In addition, the Erasmus University College, IHS, and two research institutes RISBO and DRIFT are linked to the faculty. Our education is small-scale and based around Problem Based Learning (PBL). Being connected to the professional field is another characteristic of our study programmes. קרא פחות
רוטרדם , רוטרדם + 1 יותר פחות