תואר שני במימון

כללי

תיאור התכנית

פיננסים היא תכנית לתואר שני במשרה מלאה המועברת באנגלית. התוכנית לתואר שני במימון מנוהלת על פי תקנים פיננסיים עולמיים ומיועדת לסטודנטים שרוצים לגלות את עולם הכספים. בנוסף לנושאים בסיסיים, כגון ניהול אסטרטגי, ניתוח מכשירים פיננסיים, מימון תאגידי מתקדם, ניהול תיקים וניהול סיכונים, התוכנית כוללת קורסים בתחום הדיווח הכספי המתקדם, מיסוי, ניתוח סדרות זמן פיננסיות, ויסות שוק פיננסי, וכריית מאגרי מידע פיננסיים.

במהלך הלימודים הסטודנטים לא רק צוברים בידע תיאורטי אלא גם רוכשים כישורים המאפשרים קריירה בארגון ובשוק הפיננסי. התוכנית מתקדמת ולכן התלמידים מוצאים בקלות תוכניות סטאז 'במהלך לימודיהם ותעסוקתם לאחר סיום הלימודים. התוכנית נבחרה על ידי סטודנטים בינלאומיים. הקורסים מנוהלים הן על ידי פרופסורים ומרצים פולנים והן בינלאומיים.

137499_137470_WUEB-14.jpg אוניברסיטת ורוצלב לכלכלה ועסקים "}" />

פרופילי סטודנטים

בוגר תואר שני במימון בעל ידע מקצועי מאוד מתקדם בתחום המימון (כולל דיווח חשבונאי ודיווח פיננסי), ניהול סיכונים פיננסיים וקבלת החלטות פיננסיות. הוא / היא יודע כיצד המוסדות הפיננסיים (כולל בנקים, חברות ביטוח, קרנות השקעה וקרנות פנסיה), חברות ומוסדות ציבור מקבלים החלטות פיננסיות מתקדמות.

הוא / היא מסוגלים לנתח תהליכים וגופים כלכליים וכלכליים מורכבים ברמות מקרו-כלכליות ומיקרו-כלכליות. הוא יכול לנתח לעומק את מצבה הכלכלי של החברה ומשק הבית. הוא / היא מבין את הגורמים, ההשפעות והיחסים של תהליכים כלכליים ופיננסיים בכלכלת השוק. יש לו / ה ידע מתקדם בתהליכים בשווקים פיננסיים גלובליים. הוא / היא יכולים לזהות, למדוד ולנהל סיכונים במוסד הפיננסי, בחברה, במוסד הציבורי ובמשק הבית. הוא / היא מסוגלים לנתח נתונים בעזרת כלים של בינה מלאכותית ושיטות כמותיות.

הוא / היא בעל ידע באנגלית ברמה מתקדמת והוא מסוגל לתקשר ברמה המקצועית המתמחה במימון. לאחר סיום התוכנית הוא / היא יכולים לעבור את בחינת CFA, בחינות CIMA ובחינות ACCA. הוא / היא מוכנים לעבוד בתפקידים מובילים במוסדות פיננסיים, מחלקות פיננסיות של חברות כמו גם בחברות רב לאומיות, כולל עבודה בחו"ל. הוא / היא מסוגלים לבצע פעילויות ייעוץ. הוא / היא מבין את הצורך בלימודי המשך. הוא / היא מוכנים ללמוד לתואר דוקטור ולתכניות לתארים מתקדמים.

קריירה לקוחות פוטנציאליים

 • יועץ פיננסי.
 • מנהל כספים.
 • סמנכ"ל כספים ראשי.
 • קצין סיכונים ראשי.
 • מומחה בנק.
 • שמאי מקרקעין.
 • אנליסט פיננסי.

137500_137472_WUEB-02.jpgWroclaw University of Economics and Business"}" />

לוח זמנים

ההרשמה היא מה -1 ביוני 2020 ועד ה- 16 באוגוסט 2020.

בתאריכים אלה המועמדים מחויבים:

 1. הירשם למערכת ההרשמה.
 2. שלם דמי הרשמה 85 PLN לחשבון הבנק הפרט המצוין במערכת ההרשמה (IRK).
 3. מלא את הטופס בנתונים, הורד תמונות, בחר תוכנית לימודים, צרף את המסמכים הדרושים.
 4. לאחר קבלת מידע על התוצאה החיובית של אימות המסמך - שלמו שכר לימוד עבור הסמסטר הראשון ללימודים לחשבון מיוחד שצוין על ידי ועדת הגיוס.
 5. העבירו את כל המסמכים עם תמונות העתקות ותרגומים מושבעים לפולנית לוועדת הגיוס. המועד האחרון הוא 28 בספטמבר 2020, בשעה 15:00, מועד מסירת המסמכים חשוב ולא תאריך המשלוח.

שימו לב: יש למסור את המסמכים באמצעות דואר או שירות שליחים.

אל תשלח מסמכים לפני החלטת ועדת הגיוס לגבי קבלתך ללימודים.

מנהיג הקורס

פרופסור קטרזינה קוזיאק

דוא"ל: katarzyna.kuziak@ue.wroc.pl

עדכון אחרון: יול 2020

אודות בית הספר

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at ma ... קרא יותר

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at maintaining and strengthening the position of the university on regional, national, and international levels, improving competitive advantage, and shaping its image of a modern institution, open and friendly to its employees, students, and the environment. קרא פחות