תואר שני במדע במדעי מחשב ומידע

כללי

תיאור התכנית

לקדם תכנות, ידע מסד הנתונים ורשת שלך ולקדם את הקריירה שלך עם ריבונו של ScienceDegree מKnowledge Systems מכון עם קמפוס בסקוקי (ליד שיקגו צפון ואבנסטון).

התכנית לתואר MS במחשב ומדעי מידע (CIS) מספקת לתלמידים הידע המתקדם וכישורים דרושים כדי להבין, עיצוב ושימוש במערכות computerbased מודרניות. זה מטפח חשיבה חדשנית ומעודד גישות חדשות לפתרון בעיות עסקיות וטכנולוגיות באמצעות השימוש בטכנולוגיית מידע (IT). תלמידים יקבלו את המומחיות הדרושה כדי לעמוד בדרישות של תעשיית המידע במהירות הולכת וגדלה ומשתנה. בוגרים יכולים להתחיל קריירת IT; להתקדם בIT אם כבר יש להם קריירת IT; או להתכונן ללימודים מתקדמים במדעי מחשב בעתיד.

דרישות לתואר

תואר MS במדעי מחשב והמידע דורש עשרים ושבע (27) שעות אשראי של קורסים (כלומר, תשע (9) קורסים לתואר שני), פרויקט תשעה (9) שעת אשראי פרט מחקר ובדיקה מקיפה. לחץ על מספר קורס מתחת לתיאור מלא של הקורס מרישומי הקורס המקוון של KSI.

עדכון אחרון: יונ 2015

אודות בית הספר

KSI Graduate School accepts applications for admission year-round on a rolling basis. Knowledge Systems Institute is a Graduate School of Computer and Information Sciences in the Chicago area. KSI Gr ... קרא יותר

KSI Graduate School accepts applications for admission year-round on a rolling basis. Knowledge Systems Institute is a Graduate School of Computer and Information Sciences in the Chicago area. KSI Graduate School offers an MS Degree Program (Master of Science) in Computer Science and Management Information Systems. קרא פחות