תואר שני במדעי הנתונים לחברה ולעסקים

כללי

תיאור התכנית

תואר שני ב- M.Sc. התוכנית "מדע הנתונים לחברה ולעסקים" (DSSB) היא תכנית סלקטיבית ביותר לסטודנטים למדעי החברה ולעסקים שמטרתם להיות מומחים במדעי הנתונים. התוכנית עשויה להיות מעניינת גם עבור סטודנטים ממדעי הטבע או מדעי הרוח השואפים להתרחב לניתוח נתונים גדולים, מונעי נתונים ומדעי החברה המחשוביים.

מבוסס על הרקע הכמותי החזק שלהם. במהלך שנתיים מרגשות, בוגרים זוכים בכישורים, כלים ושיטות מתקדמים לדון, לדגם, לחזות ולפתור את האתגרים הדוחקים של חברות דיגיטליות, ארגונים מודרניים ועסקים תחרותיים.

התוכנית הרב תחומית באמת משלבת קורס רחב המציע מגוון תחומי מדעי החברה והנתונים עם ארבעה מסלולי בחירה כדי לאפשר מגוון אישי והתמחות נוספת. עם דגש על יכולת תעסוקה גבוהה, בוגרי DSSB מוכנים בצורה הטובה ביותר לאפשרויות קריירה מקצועיות ואקדמיות צומחות במהירות הנובעות מדיגיטציה.

"מדע הנתונים כל כך מרגש מכיוון שהוא יוצר קהילות חדשות ומשחרר אותנו מגבולות המשמעת."

"תוכנית ה- DSSB שלנו מזמינה סטודנטים לקמפוס הבינלאומי שלנו לגשת לתחום הדינמי של נתונים דיגיטליים ומבחינה חברתית, עסקית, הנדסית ומדעי הטבע.

המוטיב של התוכנית הוא המחויבות שלנו למחקר חדשני, אוריינטציה לבעיות ופרויקטים חדשניים.

DSSB הוא פותחן דלתות לקריירות מבטיחות בכל מגזרי התעשייה, כמו גם ביחסי ציבור, עיתונאות, צוותי חשיבה פוליטיים, ממשל, ארגונים בינלאומיים ולא ממשלתיים. "

פרופ 'ד"ר הילק ברוקמן

5 סיבות מדוע כדאי ללמוד מדע נתונים לחברה ולעסקים (DSSB) באוניברסיטת Jacobs University

 • תכנית מודולרית ייחודית ייחודית עם מסלולי בחירה לגיוון אישי והתמחות המקדמת יעדי קריירה בהתאמה אישית.
 • תוכנית אקדמית תובענית חדישה עם גישה למחקר חדשני, קהילה קרובה בין מורים לתלמידים, חווית למידה משותפת וסביבות למידה חדשניות.
 • התמקדות מקסימאלית בתעסוקה והכנה לדרישות של נקודות מבט קריירה גלובליות בכל תחומי התחום המקצועי והאקדמי המונעים על ידי נתונים.
 • שיעורי השלמה גבוהים מאוד.
 • תיהנו מגישה ישירה של Jacobs University לחברות הדיגיטל והטכנולוגיה המובילות, חברות ייעוץ, ארגונים לא ממשלתיים ומכוני מחקר מובילים וכן לרשת בוגרים עולמית גדולה.

technology, developer, touch

תכונות התוכנית

תואר שני. תכנית לימודי מדע נתונים לחברה ועסקים מלמדת סטודנטים בינלאומיים עם רקע חזק במדעי החברה (למשל עסקים, כלכלה, דמוגרפיה, לימודי מדיה, מדע המדינה, פסיכולוגיה, סוציולוגיה) כיצד להשתמש במשאבי נתונים דיגיטליים שצומחים במהירות ובכלי חישוב חדשים. ושיטות לפתור את הבעיות הבין-תחומיות המאתגרות בתחום המקצועי או האקדמי שלהן.

התוכנית עשויה להיות מעניינת גם עבור סטודנטים עם רקע במדעי הרוח, הטבע או הטכנולוגיה שרוצים להתמקד בניתוח נתונים חברתי חדשני ובשאלות חברתיות ועסקיות דחופות העולות מדיגיטציה .

סטודנטים לתכנית DSSB נהנים בכך מקורס רחב המציע מדעי החברה, הנתונים והעסקים השונים ושיתוף פעולה הדוק עם מדעי המחשב, מדעי הסביבה והחיים.

בנוסף, התוכנית מקדמת גם גיוון והתמחות פרטניים. תלמידי DSSB יכולים לבחור הצעות קורס מתוך 4 מסלולי הבחירה בהתבסס על תחומי העניין שלהם ותוכניות הקריירה שלהם .

 1. מסלול החברה מוסיף גישות מדעיות חברתיות חישוביות ושאלות דחופות בנושא קרימינולוגיית סייבר או מושגים חכמים בעיר.
 2. המסלול העסקי מכסה עקרונות ייעוץ, כלכלה בת קיימא, מימון שרשרת האספקה וכן מודלים מפריעים ולוגיסטיים משבשים.
 3. מסלול הבריאות והסביבה מקשר בין שאלות מדעיות נתונים רלוונטיות מבחינה חברתית לבין תובנות וטכניקות ממדעי הטבע (מדעי הבריאות, הרפואה, הסביבה).
 4. מסלול מדעי הנתונים מאפשר לתלמידים עם רקע מתמטי או מחשוב חזק לצלול עמוק לכריית נתונים, ניתוח נתונים ולמידת מכונה.

בסוף התוכנית השנתית, לבוגרי DSSB יהיה מומחיות במיומנויות תוכן דיגיטלי ומדעי נתונים בכדי לפתור בעיות ליבה באופן אחראי ויכולתי בארגונים ובחברות דיגיטליות עתידיות .

 • הם יכולים לזהות, לנתח, לפרש ולגשת באופן ביקורתי לסיבות החברתיות ולהשלכות של השינוי הדיגיטלי של חברות על כל ההשלכות וההיבטים החוקיים והאתיים שלה.
 • הם מסוגלים ליישם כישורים אנליטיים וכמותיים חדישים כדי לדגם ולפרש נכון תוצאות מדעיות, לחזות תקפות ולהפיק מסקנות והתערבויות מתחשבות לבעיות חברתיות ועסקיות דחופות.
 • התלמידים למדו לנהל נתונים גדולים, לפתח מודלים סטטיסטיים ולהציג אותם באופן משכנע בפני קהל מדעי ולא מדעי על ידי יישום טכניקות כתיבה, תקשורת והצגה משכנעות וכלים להדמיה.
 • הם יוכלו לתכנת היטב לפחות בשפת מחשב אחת ולדעת על כלי חישוב ותוכנה משוכללים.

אפשרויות קריירה

אפשרויות הקריירה הטובות ביותר: M.Sc. בוגרי DSSB יוכלו לבחור בין אפשרויות קריירה בינלאומיות מרובות ולהתמודד עם ביקוש עצום וגובר למומחיות שלהם.

יכולת העסקה גבוהה: תכנית המאסטר מכינה את הסטודנטים להעסקה מיידית בתפקידים מקצועיים ואקדמיים מאתגרים. כבר בתחילת התוכנית, Jacobs University תומכת בהעסקתם של בוגרי DSSB על ידי ארגון קשרים עם תעשייה, מוסדות ציבוריים, ארגונים לא ממשלתיים ומכוני מחקר.

גישה למעסיקים וארגונים מובילים: בוגרי DSSB נהנים מכך מרשת בוגרי Jacobs University וגישה קרובה של האוניברסיטה לחברות הטכנולוגיה והייעוץ הגדולות, מכוני מחקר מובילים וגם ארגונים לא ממשלתיים. בוגרים עשויים גם להמשיך בדרכם האקדמית על ידי כניסה לאחד הדוקטורט שלנו. תוכניות.

מגוון עצום של אפשרויות קריירה: בוגרי תוכנית DSSB יכולים לעבוד כמדענים נתונים, מדעני מחקר AI, אנליסטים של מודיעין עסקי, מדענים חברתיים חישוביים, יועצים, מנתחי נתונים, מומחים לניהול נתונים, מומחים להגנת נתונים, אנליסטים פיננסיים, חוקרי שוק, שיווק. מנהלים, מנתחי נתונים רפואיים ועוד. כמומחי נתונים ביחסי ציבור, עיתונות, צוותי חשיבה פוליטיים, ממשלות או ארגונים בינלאומיים הם תורמים את יכולתם באיסוף נתונים דיגיטליים, ניהול, ניתוח, פרשנות, הדמיה והצגה.

הכי מוכן לקריירה בינלאומית: כל התואר השני Jacobs University . תכניות לימוד מכינות את התלמידים לדרישות מסלולי קריירה מקצועיים או אקדמיים עולמיים מתקדמים. כבוגרים מאוניברסיטת הקמפוס הבינלאומית שלנו, הם יתפקדו היטב בסביבת עבודה בינלאומית ומגוונת כחוקרים ומנהיגים אחראיים, חכמים וגמישים התורמים תרומה בעלת ערך לחברה ולעסקים.

בקשה והרשמה

תכנית מדע הנתונים לחברה ולעסקים מתחילה בשבוע הראשון של ספטמבר בכל שנה. אנא השתמש בטופס יצירת הקשר כדי לבקש פרטים כיצד להגיש מועמדות. אנו מצפים לקבל את שאלתך.

מלגות ואפשרויות מימון

כל המועמדים נחשבים אוטומטית למלגות מבוססות זכאות של עד 12,000 אירו לשנה. בהתאם לזמינות, מלגות נוספות בחסות שותפים חיצוניים מוצעות לסטודנטים מחוננים ביותר. יתר על כן, כל מועמד שהתקבל רשאי לבקש הצעת חבילה פיננסית אישית עם אפשרויות מימון אטרקטיביות.

חיי הקמפוס ולינה

הקמפוס הירוק ומוצל העצים של Jacobs University מספק הרבה יותר ממבנים להוראה ומחקר. זהו ביתם של קהילה בין-תרבותית חסרת תקדים באירופה. מרכז פעילויות סטודנטים, מתקני ספורט שונים, אולפן מוסיקה, בית קפה / בר המופעל על ידי סטודנטים, מקומות קונצרטים ובית הבין דתי שלנו מבטיחים שתמיד יהיה לכם משהו מעניין לעשות. בנוסף, Jacobs University מציעה אירוח לסטודנטים לתארים מתקדמים בקמפוס או מחוץ לקמפוס.

דרישות יישום

 • מכתב מוטיבציה
  אנא הגבל את מכתב המוטיבציה שלך לעמוד אחד ופעל לפי ההנחיות של מכתב רשמי.
 • קורות חיים (קורות חיים)
 • שתי מכתבי המלצה
 • תמליל רשומות של רשומות באנגלית או גרמנית
 • תעודת תואר ראשון באנגלית או גרמנית
 • הוכחה לבקיאות בשפה האנגלית
  מבחן בקיאות בשפה האנגלית עם ציון מינימלי של 90 (TOEFL), 6.5 (IELTS), או 110 (Duolingo). דוברי שפה ומועמדים שסיימו את לימודיהם לתואר ראשון באנגלית עשויים להיות פטורים מדרישה זו.
  שים לב שרוב מבחני הבקיאות באנגלית תקפים לשנתיים בלבד. אנא ודא שהמבחן טרם פג.
עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students fr ... קרא יותר

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students from all over the world. More than 1,500 students from over 120 nations currently live and study on our residential campus. In Germany’s leading university rankings, Jacobs University has consistently achieved top marks. קרא פחות