תואר שני בלימודי פיתוח

כללי

תיאור התכנית

תואר שני בלימודי פיתוח נועד להכין את המשתתפים לעבודה בפיתוח בקהילה, השלטון המקומי, נוער / חינוך מבוגרים, או הגדרה ארגונים לא ממשלתיים. הוא מציע ללומדים הזדמנות לחקור תאוריות עכשוויות של שינוי חברתי ופיתוח ולנתח את מדיניות פיתוח ושיטות עבודה. זה בונה מיומנויות, במיוחד ביחס למחקר, מנהיגות ועבודה עם קבוצות ובתכנון, הניהול וההערכה של פרויקטי פיתוח.

היא מכוונת המשתתפת לרמה מתקדמת בעלי תואר עיקרי או כישורים שווים ערך שיש להם ניסיון של עובדים בהקשר פיתוח. במיוחד בברכה הם מנהיגים, מנחים ומנהלי פרויקטי פיתוח קהילה, ממשלה וסוכנות פיתוח צוות, אנשים מעורבים במשרד פסטורלי, חוקרים, אנשי חינוך פיתוח, מתנדב ופעילים. ראוי גם לערער אקדמאים במדינות דרום גלובל עוסקות בהוראה ובמחקר בפיתוח. במקומות מסוימים גם נשמרים לבוגרים טריים שרוצים ללמוד עוד לפני שיצא לקריירה בעבודות פיתוח.

הלומדים יכולים מתמחים בתוכנית ידי בחירה מתוך מספר תחומים אלקטיבי כי הם המתאימים ביותר לאזור של האינטרס שלהם.

אלה 'מסלולים מומחים' כוללים:

  • גלובליזציה ושינוי
  • אנשים Centred פיתוח
  • פיתוח וניהול

המשתתפים בהצלחה השלמת התוכנית יוענקו להכרה בינלאומית תואר שני בלימודי פיתוח, תוקף על פי הכשרתו ואירלנד איכות (לשעבר HETAC). שימו לב כמובן זה זמין גם דרך למידה מרחוק גמיש ואפשרויות חלקית.


מטרות תכנית

  • כדי להציע הכשרה אקדמית גבוהה באיכות בלימודי פיתוח, בחינת תיאוריות עכשוויות במדעי החברה ומדיניות פיתוח שיטות.
  • לאפשר למשתתפיו הבנה התיאורטית של ויכוחים הקשורים לפיתוח, לרבות טענות והבנות מנוגדות של תהליכי פיתוח, וכדי לשפר את היכולות שלהם ליישם את הידע כגון ניתוח מדיניות ופתרון בעיות מעשי.
  • כדי לשפר את הכישורים של המשתתפים, במיוחד ביחס מנהיגות, מוטיבציה ועבודה עם קבוצות בתכנון, ניהול והערכה של פרויקטים בפיתוח.
  • כדי לשפר את ההבנה של המשתתפים במחקר חברתי בנושאים עכשוויים בתחום פיתוח כדי להקל את הלומדים באופן ביקורתי לנתח סוגיות אלה לאור ניסיון במחקר ופיתוח העיקרי שלהם.

תכנית זו מוצעת גם דרך במשרה חלקית ואפשרויות למידה גמישות ומרחק. לומדים יכול לקחת מודולים אחת ולבנות אשראי לפרס מלא. לחץ כאן לקבלת מידע נוסף.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

For 40 years, Kimmage DSC has facilitated education and training for development practitioners working in a range of occupations from over 65 countries. We have a strong reputation in Development Stud ... קרא יותר

For 40 years, Kimmage DSC has facilitated education and training for development practitioners working in a range of occupations from over 65 countries. We have a strong reputation in Development Studies in Ireland and abroad and offer an inter-cultural and experience-based learning environment. The ethos of Kimmage DSC is embodied in a teaching approach based on participatory learning and critical thinking which seeks to empower course participants with the skills and knowledge essential for development work today. קרא פחות