תואר שני בחינוך לשימור סביבתי

כללי

תיאור התכנית

tree, watering, child

באמצעות גישה בין-תחומית, תוכלו לשלב את מדעי הטבע והחברה עם חינוך ועבודת שטח כדי לעזור לכם להבין את ההשפעות העמוקות של הפעילות האנושית על פני כדור הארץ. חקור את תפקיד החינוך בפתרון בעיות סביבתיות במסגרות מרובות, מהעיר ועד יער הגשם.

על אודות

במשך יותר משלושים שנה תכנית תואר שני בתואר שני בחינוך לשימור סביבתי מכינה בוגרים לקריירה סביבתית בתחום הרחב של חינוך סביבתי. הגישה הבינתחומית של התוכנית נשענת על תיאוריה ופרקטיקה ומשלבת את מדעי הטבע והחברה עם חינוך ועבודת שטח כדי לסייע לתלמידים להשיג הבנה של ההשפעות העמוקות של הפעילות האנושית על פני כדור הארץ ותפקיד החינוך בפתרון בעיות סביבתיות.

התוכנית שואבת את סגל ההוראה ממגוון תחומים בתחומי האוניברסיטה, כולל חינוך, היסטוריה, פילוסופיה, משפטים, עיתונאות, מדע, בריאות ואומנויות.

קורסי ליבה במחשבה סביבתית, אקולוגיה חברתית, פוליטיקה סביבתית וחינוך סביבתי מציגים את התלמידים בתיאוריות, במדיניות ובאתיקה שעיצבו את השיח הציבורי והבנת הסביבה.

בחירות בחירה מאפשרות לסטודנטים להתאים את תוכנית הלימוד שלהם כך שתתאים לתחומי החינוך השימור הספציפי שלהם בתחומים כמו צדק סביבתי, תכנון תוכניות לימודים, חינוך מורים, לימודי מדיניות, פיתוח בר-קיימא, אקולוגיה, חינוך נוער, חינוך לחיות בר וקיימות. סטודנטים לתואר שני יכולים לקחת בחירות בחירה במסגרת שטיינהרדט, בית הספר לשירות ציבורי רוברט פ. וגנר, ובית הספר לתואר שני לאמנויות ומדעים.

לתכנית יש קשר הדוק לתכנית לחינוך מדעי במחלקה זו, ושיתוף הפעולה של וולרשטיין לחינוך סביבתי עירוני ב- NYU מספק לסטודנטים הזדמנויות רבות ללמוד ולעבוד בצמוד לפקולטה לחינוך מדעי על מחקר, פרויקטים של תכניות לימודים ועוד. יוזמות. שילוב שיעורי הלימוד עם עבודת שטח נדרשת מקנה לסטודנטים חוויה עירונית ייחודית בחינוך סביבתי. התוכנית עושה שימוש נרחב במשאבים העצומים הקיימים בעיר ניו יורק, שבאמצעותם לומדים התלמידים סוגיות ותוכניות סביבתיות עכשוויות; להעריך, לפתח או ליישם יוזמות חינוכיות לילדים, נוער ומבוגרים; או לבצע מחקר יישומי בחינוך סביבתי.

הסטודנטים מסיימים סטאז 'במגוון רחב של ארגונים, ביניהם אודובון של ניו יורק, המחלקה להגנת הסביבה של ניו יורק, מכון ג'יין גודול, מחוז שימור האדמות והשימור על העיר ניו יורק, האו"ם, ברית יערות הגשם, משרד ראש העיר לתיאום סביבתי, חיות בר אגודת השימור, בית הספר הגבוה ללימודי הסביבה, בית הספר הארבור, המוזיאון האמריקני להיסטוריה של הטבע, המחלקה לשימור סביבתי במדינת ניו יורק וגלי היל.

יוזמת הקיימות של האוניברסיטה מספקת הזדמנויות נוספות למעורבות ולמידה.

אפשרויות קריירה

התוכנית מכינה אנשים למלא תפקידי מנהיגות בבתי ספר, עמותות, מוסדות תרבות וסוכנויות ממשלתיות. בוגרים עובדים כמחנכים, מנהלי תכניות, יועצים, תומכים, מנהלים ומנהיגים בקהילה. בנוסף לקריירות בחינוך, סטודנטים עשויים להמשיך בקריירה בתחום המדיניות, הסנגור, התקשורת, ומקצועות רבים אחרים במגזר הציבורי והפרטי.

חלק מהבוגרים ממשיכים ללימודי משפטים או דוקטורטים בחינוך סביבתי, לימודי סביבה, מדעי הסביבה ותחומים נלווים. האוניברסיטה מציעה הזדמנויות רבות לחקור אפשרויות תעסוקה באמצעות סטאז 'של התוכנית ורשת הארגונים הנרחבת שאליהם קשורה התוכנית, כולל שיתוף הפעולה של וולריין של ניו יורק לחינוך סביבתי עירוני.

מה תלמד

אתה תעבוד עם סגל מגוונים ממגוון רחב של תחומים, כולל חינוך, היסטוריה, פילוסופיה, משפטים, עיתונאות, מדע, בריאות ואמנויות, ותלמד כיצד:

  • לבקר את ההשפעות העמוקות של הפעילות האנושית על פני כדור הארץ;
  • לזהות וליישם תיאוריות, אתיקה ומדיניות סביבתיות במגוון רחב של מסגרות רשמיות ובלתי פורמליות, הן מקומיות והן גלובליות, כגון בתי ספר, מוסדות תרבות, סוכנויות ממשלתיות וארגונים ללא כוונת רווח;
  • לתאר מודלים לאומיים ומקומיים לחינוך סביבתי, לנתח סוגיות סביבתיות עכשוויות וליישם חינוך סביבתי ככלי רב תחומי בטיפוח אוריינות סביבתית וקיימות;
  • פיתוח מיומנויות בחינוך סביבתי, כולל עיצוב תכניות, פיתוח תכניות לימודים, הערכה, כתיבת מענק, ניתוח מדיניות וניהול מלכ"רים.

איך תלמדו

מחקר גמיש

מידות הכיתה קטנות, כאשר הרוב מוצע בערבים כדי להכיל תלמידים עובדים. סטודנטים במשרה מלאה בדרך כלל משלימים את התוכנית בשלושה סמסטרים. סטודנטים במשרה חלקית עשויים לקחת עד שנתיים לסיים את התוכנית.

קורסים בחירה במסגרת התכנית וברחבי מחלקות אחרות מאפשרים לך להתאים את תכנית הלימודים שלך לתחומי העניין שלך בתחומים כמו צדק סביבתי, תכנון תוכניות לימודים, חינוך מורים, לימודי מדיניות, אקולוגיה, חינוך לנוער ועוד.

חוויות למידה מעשיות

באמצעות עבודות שדה נדרשות, פרויקטים של תכניות לימודים ויוזמות סביבתיות אחרות, תשתמשו בעיר ניו יורק כמעבדה שלכם, ותקבלו חוויה עירונית ייחודית בחינוך סביבתי ותשתמשו במידה רבה במשאבים העצומים של העיר. תקבלו ניסיון בחינוך לקיימות דרך רשת ההתמחות הנרחבת שלנו - שלעתים קרובות מובילה ישירות למשרות עם סיום הלימודים - בארגונים מובילים כמו המוזיאון האמריקני להיסטוריה של טבע, אודובון ניו יורק, מכון ג'יין גודול, בית הספר הגבוה לסביבה סביבתית מחקרים, המחלקה לתברואה בעיר ניו יורק והאו"ם.

קריירה ותוצאות

בוגרי חייו ופועלו לחינוך לשימור סביבתי של ניו יורק שטיינהרדט בארצות הברית ובעולם כולו. הם מנחים פרויקטים, מעריכים תוכניות, מתייעצים, תומכים בשינוי, מפתחים מדיניות חדשה ומייצרים ומנהלים חברות או עמותות משלהם - והכל בשם חינוך הציבור בנושא שימור סביבתי וקיימות.

בוגרינו ממלאים תפקידים כאנשי חינוך לשימור, כיועצי איכות הסביבה, ועוד:

  • סוכנויות עירוניות, מדינה, פדרליות ובינלאומיות
  • פארקים, מרכזי טבע, גני חיות וגנים בוטניים
  • ארגונים ללא מטרות רווח
  • בתי ספר ציבוריים ופרטיים
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. קרא פחות