תואר שני בחינוך במינהל בתי הספר הקתוליים

כללי

תיאור התכנית

תואר שני בחינוך במינהל בתי הספר הקתוליים היא תוכנית שהגה קרן החינוך הקתולית בשיחה עם Pontifex University , והיא מיועדת במיוחד למנהיגי בתי ספר קתוליים בהווה או שאפתנים; היא מקצועית לחלוטין בדרישותיה, כולל כל הדרישות הרגילות, מוכרת וקתולית ללא בושה בהשקפתה. עבודת הקורס נעשית באופן מקוון, בנוסף למפגש קיצי בן שבוע , כדי לא להתעלם מהמימד שלא יסולא בפז של ההשפעה האישית במפעל הפדגוגי.

הרציונל לתוכנית זו הוא פשוט: הכנסייה בארצות הברית זקוקה לבתי ספר קתוליים כיום יותר מתמיד. ההרשעה בחיוניותו של בית הספרמתוארת ב-GravissimumEducationis , במסמכים שונים של הקהילה לחינוך קתולי, וכן בהצהרות האפיפיורים ועידת הבישופים הקתוליים של ארצות הברית. בתי הספר שלנו זוכים להערכה רבה בקרב קהילת הכנסייה ובחברה בכלל.

על כל הדברים שנאמרו, ברור באותה מידה שבעתיד הנראה לעין בתי הספר שלנו ינוהלו בעיקר על ידי בעלי המון, שרבים מהם לא עברו השכלה יסודית ו / או תיכונית קתולית או חוו התנסויות גרועות מכאלה; אפילו רבים מהכמרים והדתיים שכרגע מעורבים בשליחות בית הספר הקתולי נופלים באותה קטגוריה.

קיימות תוכניות מסוימות במוסדות אחרים הדומים לזו, אולם רובן רק מציעות קורס או שניים שהם קתוליים במפורש, בעוד שהקורסים הנותרים רק מחקים את החזון החינוכי של בתי הספר הממשלתיים. תוכנית זו, לעומת זאת, תעניק למנהלים את המיטב לסייע לפקולטות שלהם לחדור לתכנית הלימודים ערכים דתיים ומוסריים, ותספק לתלמידיהם תפיסת עולם קתולית.

קורס המחקר מהווה את המסגרת לתזה או לפרויקט המחקר הנדרש, אשר נועד לתרום לבניית גוף ספרות שנועד להרחיב את היקף ההשפעה שלנו בכל החינוך הקתולי בארצות הברית ומחוצה לה. עבודת המאסטר יכולה לשמש בסיס לעבודת הדוקטורט. תוכנית הדוקטורט מבוססת אך ורק על מחקר.

על כל המועמדים להפגין בקיאות בתורת הקתולית על ידי עמידה בבחינת הכשרה; כישלון במבחן זה ידרוש קורס מתקני שאינו אשראי.

קורסים נדרשים:

ארגון ומינהל החינוך הקתולי (3)

יסודות חינוך פילוסופיים (3)

יסודות חינוך פסיכולוגיים (3)

סוגיות אזרחיות וקנוניות בחינוך (3)

כספים לבתי ספר קתוליים (3)

פיתוח והערכה של תכניות לימודים במצב קלאסי (3)

הקמת מורים לבתי ספר קתוליים (3)

היסטוריה של החינוך הקתולי האמריקאי (2)

דרך היופי: המורשת התרבותית הקתולית (3)

מחקר חינוכי (2)

- 28 נקודות זכות

קורסי בחירה:

יחסי קהילה בית ספריים (2)

בדיקות ומדידות (2)

החיים הרוחניים של בית הספר הקתולי (2)

פיקוח והערכה על הוראה (2)

הכשרה והערכה למנהיגות (2)

קטכטיקה לקטכיסט (2)

- נדרשים 2 נקודות זכות נוספות

עדכון אחרון: ינו 2021

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The Atlanta-based campus of Pontifex University, Holy Spirit College seeks to educate and to form students who, as leaders in professional and civic life, will live by the highest intellectual and eth ... קרא יותר

The Atlanta-based campus of Pontifex University, Holy Spirit College seeks to educate and to form students who, as leaders in professional and civic life, will live by the highest intellectual and ethical standards. In service of this goal, the Holy Spirit endeavors to create an environment in which integrated learning is a shared responsibility. Shared responsibility for the life and governance of the College should lead all its members to make the best of their own talents, to work together, to be sensitive to one another, to serve others, and to seek justice within and beyond the Holy Spirit community. קרא פחות