תואר שני בהנדסת פרויקטים

כללי

תיאור התכנית

מאסטר זה מיועד לאנשי מקצוע המעוניינים להעמיק בניהול פרויקטים, ולהרחיב את הכשרתם המקצועית בתחומי מפתח בתעשייה כגון ייצור ומגזר האנרגיה.

תכנית הלימודים שלנו שוקלת גלובליזציה ושינויי אקלים, והיא כוללת מושגים של מגמות עכשוויות ועתידיות כגון טכנולוגיות ייצור חדשות, ייצור ממוחשב, ייצור אנרגיה יעיל או פתרונות לשימור הסביבה.

מטרתנו היא לייצר תארים מתקדמים עם ידע, מיומנויות ועמדות אתיות ומנהיגות, לבצע ולכוון סוגים שונים של פרויקטים של מפעלים תעשייתיים בתיאום עם צוותים רב-תחומיים, שיש להם חזון עולמי לגבי ההיבטים הטכניים של הנדסת פרויקטים, כמו גם הערכה ובקרה על היקף, זמן, איכות ועלות הפרויקטים, מההתחלה ועד ההקמה.

עדכון אחרון: ינו 2021

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Marist University continues to work in the integral formation of good Christians and virtuous citizens. This path is followed hand in hand by Brothers, laywomen, and laity who carry the charism of Mar ... קרא יותר

Marist University continues to work in the integral formation of good Christians and virtuous citizens. This path is followed hand in hand by Brothers, laywomen, and laity who carry the charism of Marist pedagogy in their knowledge, skills, and experiences in order to strengthen the mission of Fr. Champagnat. קרא פחות