תואר שני בהנדסת סביבה

כללי

תיאור התכנית

University of New Haven מציעה תוכנית לימודים לתואר שני בהנדסה סביבתית של 30 נקודות זכות, המגשרת בצורה חלקה את התיאוריה עם יישומים נדרשים המאפשרת לבוגרים להיות לא רק יצרניים אלא מובילים בתעשייה הנבחרת שלהם.

עולמנו המשתנה ללא הרף

בעזרת קורסים מאתגרים ומכוונים מקצועיים במסגרות בכיתה, התלמידים מפתחים במהירות את הכישורים הנחוצים כדי לספק פתרונות פורצי דרך לבעיות סביבתיות מורכבות באמצעות מחקר בין תחומי בנושאי שמירה על איכות הסביבה, איכות וטיהור מים, טיפול בשפכים, ניהול פסולת מוצקה, תיקון אתרים, אמצעי בקרת פליטה.

גדלים בכיתות קטנות המצוידות בטכנולוגיה חדישה מספקים לבוגרים חווית למידה ניתנת לאנשים ייחודיים ואילו פרויקט נדרש מאפשר חקר מעמיק של סוגיות סביבתיות עכשוויות המאתגרות את עולמנו המשתנה ללא הרף.

תוכנית מקוונת

הטרשת הנפוצה המקוונת המלאה בהנדסת סביבה נועדה במיוחד עבור איש המקצוע העובד ויכול לעזור לכם להגיע למטרתכם להרוויח תואר שני בהנדסת סביבה. התוכנית מתמקדת ביצירת סביבת למידה מקוונת הנתמכת באופן מלא, בה תוכלו לשתף פעולה עם חברי סגל וחברי כיתה מרחבי הארץ והעולם. כל השיעורים מקוונים ב- 100% וניתן להשלים אותם בכל אחד מששת המונחים הנוחים שלנו, שבעה שבועות.

קח את הצעד הבא שלך, אפילו בלי לצאת החוצה

התוכנית המקוונת ללימודי הנדסה סביבתיים מיועדת לאנשי מקצוע עובדים ויכולה לעזור לך לקבל תואר שני בהנדסת סביבה תוך שנתיים. התוכנית מתמקדת ביצירת סביבת למידה מקוונת הנתמכת באופן מלא, בה תוכלו לשתף פעולה עם חברי סגל וחברי כיתה מרחבי הארץ והעולם. כל השיעורים מקוונים ב- 100% וניתן להשלים אותם במונחים נוחים ושבעה שבועות.

 1. הכיתות הן רק 6 עד 7.5 שבועות אורך
 2. השיעורים מקוונים לחלוטין ולוח הזמנים שלך
 3. אתה יכול להשלים את כל 30 הזיכויים בשנתיים בלבד
 4. חוגים משלבים תיאוריה עם יישומים בעולם האמיתי. רוב השיעורים כוללים פרויקט במקום בחינה סופית, כך שתוכלו ליישם את מה שלמדתם

הסטודנטים לומדים לפתח פתרונות בר-קיימא לבעיות סביבתיות מורכבות על ידי בחינת תחומי הנדסה סביבתית כמו נושאי שמירה על איכות הסביבה, איכות מים, טיהור מים, טיפול בשפכים, מערכות ניהול פסולת מוצקה, תיקון אתרים ומדדי בקרת פליטה.

המרכז הלאומי מוכר לפיתוח קריירה

לכל University of New Haven יש גישה למשאבים הרבים העומדים לרשותם באמצעות המרכז לפיתוח הקריירה של האוניברסיטה, אשר נקרא אחד הטובים ביותר במדינה על ידי פרינסטון סקירה.

מתוך הערכות קריירה, עבודה ברשת, ו הצללה עבודה על ראיונות בקמפוס ומשא ומתן שכר, מרכז פיתוח קריירה מספק את המיומנויות ואת הקשרים כדי לזהות קריירה משמעותית הזדמנות להמשיך התשוקה שלך.

Factory Chimney Smokeסחיטה / ביטול ניתוק

קורסים ותוכניות נבחרים

טיפול פיזי-כימי בפסולת מימית

ניתוח תהליכים פיזיקליים וכימיים במערכות טבעיות ומהונדסות לבקרת זיהום מים. תהליכי יחידה המכוסים כוללים, אך אינם מוגבלים, אוורור והעברת גז, משקעים, סינון, קרישה / זרימת דם, ספיגה, ייצוב כימי, חילופי יונים, חיטוי. נבחנות גם מתודולוגיות והיבטים מבצעיים של הטיפול

טיפול ביולוגי בפסולת מימית

קורס זה מספק מחקר מעמיק של עקרונות הטיפול הביולוגי בפסולת מימית (עירונית, תעשייתית ו / או מסוכנת). תהליכי גידול מושעים ומצורפים הנפוצים בשימוש מכוסים. דגש ניתן להיבטים התכנוניים והתפעוליים של בוצה מופעלת, מסנני זילוף ומגעים ביו-מסתובבים. גם תהליכי טיפול באתר מכוסים.

גורל מזהם ותחבורה בסביבה

קורס זה עוסק בעקרונות היסוד של התנהגות מזהמת בסביבה. נבדקים לעומק תכונות פיזיקליות-כימיות מזהמות, מנגנוני הובלה והטרנספורמציה המשפיעים על תפוצת מזהמים בין תחומי אוויר, מים ונחושת. הנושאים שעסקו כוללים, אך לא מוגבלים, שיווי משקל של ממשק סביבתי, הובלה מקדימה ומפוזרת; חילוף ביוכימי בתחומים אטמוספריים, ימיים ויבשתיים. מודלים סביבתיים נחשבים גם כן.

דיני סביבה וחקיקה

סקירת טכניקות אכיפה של חוקים ותקנות לבקרת זיהום ממלכתית ופדרלית; השפעות על קריטריונים לטיפול בפסולת ועל תכנון והערכה של תקנות עירוניות; הכנת הערכות סביבתיות והצהרות השפעה.

דרישות בקשה לסטודנטים לתארים מתקדמים

רשימת אפליקציות לתואר שני

 • יישום מקוון
 • עמלה שלא ניתן להחזר בסך 50 דולר
 • תמלילי אוניברסיטה רשמיים והוכחת סיום תואר ראשון. יש לספק גם הסבר על מערכת הדירוג האוניברסיטאית שלך יחד עם התמלילים שלך
 • שני מכתבי המלצה מהפרופסורים או המעסיקים שלך
 • נדרשת הצהרת מטרה. מומלצת בחומר נימוס
 • מספר ראשי תואר דורשים ציוני מבחן GRE ו / או GMAT. קוד בית ספר GRE: 3663; קוד בית ספר של GMAT: P1X-DS-94

סטודנטים בינלאומיים

 • יישום מקוון
 • דמי בקשה שלא ניתן להחזר בסך 50 דולר
 • השתתפו תמלילים (באנגלית) מכל המכללות או האוניברסיטאות. יש להגיש את התמלול במעטפות אטומות ולהעביר ישירות למשרד הקבלה. אם מסמכים רשמיים אינם זמינים, ניתן להעלות מסמכים לא רשמיים דרך מערכת היישומים המקוונים לבדיקה ראשונית בלבד. עם זאת, יש לקבל את כל המסמכים הרשמיים לפני תחילת השיעורים לסמסטר שנרשם.
 • שני מכתבי המלצה
 • הצהרת מטרה
 • קורות חיים או קורות חיים
 • TOEFL של 75, או IELTS של 6.0, או PTE של 50, או השלמת המכינה האנגלית האקדמית University of New Haven . תארים ראשונים מסוימים עשויים לדרוש ציוני מבחן באנגלית גבוהים יותר
 • מספר ראשי תואר דורשים ציוני מבחן GRE ו / או GMAT. קוד בית ספר GRE: 3663; קוד בית ספר של GMAT: P1X-DS-94
 • על מועמדים הודים להגיש גיליונות ציון מפורטים של סמסטר-אחר-סמסטר / תמלילים אקדמיים. גיליונות סימון מבודדים בלבד אינם מקובלים
 • University of New Haven מקבלת רק תואר ראשון לשלוש שנים מהודו אם יש להם דירוג "A", "A" או "Five Star" על ידי המועצה הלאומית להערכה והסמכה (NAAC). התלמידים חייבים גם סיימו את לימודיהם במחלקה א 'או ב'. יש לספק הוכחה לדירוג NAAC של האוניברסיטה או המכללה יחד עם תמלילי המועמד. זה חל על התארים הבאים לשלוש שנים: התואר השלישי B.Com, התואר השלישי B.Sc והתואר השלישי ב- BBA. מועמדים הודים בעלי תארים של 3 שנים רשאים להגיש שנה נוספת לתואר שני או תעודת שנה אחת לתואר שני מאוניברסיטה מוכרת על מנת להיבחן בקבלה.
עדכון אחרון: אוק 2019

אודות בית הספר

Founded on the Yale campus in 1920, the University of New Haven is a private, coeducational university situated on the coast of southern New England. It’s a diverse and vibrant community of 7,000 stud ... קרא יותר

Founded on the Yale campus in 1920, the University of New Haven is a private, coeducational university situated on the coast of southern New England. It’s a diverse and vibrant community of 7,000 students, with campuses across the country and around the world. קרא פחות