תואר שני בהנדסת נתונים

כללי

תיאור התכנית

ביג דאטה והנדסת נתונים

לביג דאטה התברר שיש פוטנציאל עצום אך מציב אתגרים גדולים במקביל. מצד אחד, נתונים גדולים מניע את השלב הבא של חדשנות טכנולוגית וגילוי מדעי. בהתאם לכך, הביג דאטה כונה "הזהב" של המהפכה הדיגיטלית ועידן המידע. מצד שני, נפח הנתונים העולמי גדל בקצב שנראה שקשה לשלוט בו. לאור זה, צוין כי אנו "טובעים בים של נתונים". מול הסיכויים והסיכונים הללו, העולם דורש דור חדש של מומחי נתונים. הנדסת נתונים היא מקצוע מתחיל המתמודד עם גישות נתונים גדולות לרכישת נתונים, ניהול נתונים וניתוח נתונים. הנדסת נתונים מספקת לך ידע עדכני וכלים חישוביים חדישים, ויש בה כל מה שנדרש כדי לשלוט בעידן הביג דאטה.

תכונות התוכנית

התוכנית להנדסת נתונים ממוקמת באוניברסיטת Jacobs University , מוסד אקדמי פרטי ובינלאומי בשפה האנגלית בברמן, גרמניה. התוכנית הדו שנתית מציעה תובנה מרתקת ועמוקה ביסודות, בשיטות ובטכנולוגיות של ביג דאטה. התלמידים לומדים תוכנית לימודים מותאמת אישית הכוללת הרצאות, הדרכות, הכשרת מעבדה ופרויקטים מעשיים. התוכנית משובצת בהקשר אקדמי תוסס ומועברת על ידי מומחים ידועים. במסגרת ייחודית, התלמידים מתחברים גם עם אנשי מקצוע בתעשייה בקורסים נבחרים. מרכיבי הליבה של התוכנית ותחומי ההתמחות כוללים:

 • אתגר הביג דאטה
 • ניתוח נתונים
 • בסיסי נתונים גדולים ושירותי ענן
 • עקרונות הדוגמנות הסטטיסטית
 • טכנולוגיות לרכישת נתונים
 • ניהול נתונים גדולים
 • למידת מכונה
 • האינטרנט של הדברים
 • ויזואליזציה של נתונים ועיבוד תמונה
 • ניתוח מסמכים
 • אבטחת אינטרנט ופרטיות
 • היבטים משפטיים של הנדסת נתונים ואתיקת נתונים

אנא השתמש בטופס יצירת הקשר כדי לבקש פרטים נוספים על תוכנית הלימודים להנדסת נתונים.

אפשרויות קריירה

הביקוש למהנדסי נתונים הוא עצום - בתעשייה, במסחר ובמגזר הציבורי. מ- IT ועד מימון, ממכוניות לנפט וגז, מבריאות ועד קמעונאות: חברות ומוסדות כמעט בכל תחום זקוקים למומחים לרכישת נתונים, ניהול נתונים וניתוח נתונים. עם תואר שני. תואר בהנדסת נתונים, תצטיין בתחום המרגש והמתגמל ביותר עם משכורות אטרקטיביות מאוד. כמו כן, תואר שני M.Sc. תואר בהנדסת נתונים מאפשר לך לעבור לתואר דוקטור. ולקריירה במדע ובמחקר.

בקשה והרשמה

התוכנית להנדסת נתונים מתחילה בשבוע הראשון של ספטמבר בכל שנה. אנא השתמש בטופס יצירת הקשר כדי לבקש פרטים כיצד להגיש מועמדות. אנו מצפים לקבל את שאלתך.

מלגות ואפשרויות מימון

כל המועמדים נחשבים אוטומטית למלגות מבוססות זכאות של עד 12,000 אירו לשנה. בהתאם לזמינות, מלגות נוספות בחסות שותפים חיצוניים מוצעות לסטודנטים מחוננים ביותר. יתר על כן, כל מועמד שהתקבל רשאי לבקש הצעת חבילה פיננסית אישית עם אפשרויות מימון אטרקטיביות.

חיי הקמפוס ולינה

הקמפוס הירוק ומוצל העצים של Jacobs University מספק הרבה יותר ממבנים להוראה ומחקר. זהו ביתם של קהילה בין-תרבותית חסרת תקדים באירופה. מרכז פעילויות סטודנטים, מתקני ספורט שונים, אולפן מוסיקה, בית קפה / בר המופעל על ידי סטודנטים, מקומות קונצרטים ובית הבין דתי שלנו מבטיחים שתמיד יהיה לכם משהו מעניין לעשות. בנוסף, Jacobs University מציעה אירוח לסטודנטים לתארים מתקדמים בקמפוס או מחוץ לקמפוס.

עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students fr ... קרא יותר

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students from all over the world. More than 1,500 students from over 120 nations currently live and study on our residential campus. In Germany’s leading university rankings, Jacobs University has consistently achieved top marks. קרא פחות