תואר שני בהנדסת חשמל ומחשבים

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

המחלקה להנדסת חשמל ומחשבים מציעה תוכניות לתארים מתקדמים באזורים מיוחדים נבחרים המובילים לתואר שני M.G., MS ו- Ph.D. בהנדסת חשמל ומחשבים. המומחיות הנוכחית בתחום המחקר המחלקתי מתחלקת לאחד מהתחומים הבאים: הנדסה ביו-רפואית, תקשורת / עיבוד אותות, ארכיטקטורת מחשבים, מערכות סייבר-פיזיקליות ומוטבעות, אלקטרומגנטיקה / אופטיקה, חשמל / חשמל אלקטרוניקה ו- VLSI. מחלקת ECE היא גם תורמת מרכזית לפארק המחקר והטכנולוגיה של NDSU.

מתקני מחקר וציוד

המחלקה שוכנת בבניין מודרני ומאובזר. לסטודנטים לתארים מתקדמים יש גישה למעבדות, חדרי מכשירים ושירותי מחשב, החל ממערכת המחשבים של האוניברסיטה וכלה במחשבים מחלקתיים. מתקני המחקר כוללים מעבדה להנדסת לב וכלי דם, מעבדה לאדריכלות מחשבים, מעבדת מערכות דיגיטליות, חדר מגן EMI, מעבדת חשמל ואלקטרוניקה, מעבדת אותות ומעבדת מערכות ומעבדת מעגלים מודפסים.

דרישות קבלה

השדרה המועדפת היא ליצור קשר ולעבוד עם פרופסור ל- NDSU ECE לפני שמגיע ל- NDSU, כך שהפרופסור ממליץ לך לקבלה לתוכנית. לכל פרופסור יהיו ציפיות שונות לכמות וסוג העבודה שהוא / היא ידרוש ממך על מנת שהוא / היא ימליץ לך על קבלה לתוכנית בוגרי ה- NDSU ECE. אנא עיין באתר של כל פקולטה וצור קשר עם חבר סגל העובד בתחום מחקר בו אתה מעוניין להמשיך בלימודי התואר השני שלך. שדרה משנית היא לקבל ציון GRE של לפחות 145 מילוליים ו- 155 כמותית ו- GPA מינימלי של 3.0 בתואר האחרון בהנדסת חשמל או הנדסת מחשבים, BS או MS. מבחן תחום GRE אינו נדרש. כדי להתקבל כסטודנט ל- ECE ME, עליך להיות בעל ציון GRE של לפחות 145 מילוליים ו- 155 כמותיים ו GPA מינימלי של 3.0 בתואר BS שלך בהנדסת חשמל או הנדסת מחשבים.

ניתן לוותר על דרישת הקבלה המינימלית ל- GPA לתלמידי ME עם ניסיון רב בתעשיית ECE. מבחן אזור הנושא GRE אינו נדרש.

סיוע כלכלי

במחלקה יש מספר מוגבל של עוזרי הוראה ומחקר. עוזרות אלו מעניקות משכורת חודשית במהלך שנת הלימודים האוניברסלית, ויתור על שכר הלימוד לתארים מתקדמים במהלך השנה האקדמית והקיץ, אך אינן מכסות את דמי הפעילות המינימליים. בנוסף, ישנן הזדמנויות, הן במחלקה והן בקמפוס, לבצע עבודות במשרה חלקית ככיתות, כמורות, מורים, ויועצות. מלגות עוזרות אלה מוענקות על בסיס תחרותי - בדרך כלל בזמן הקבלה לסמסטר הסתיו.

דרישות תואר

תואר שני בהנדסה ותואר שני במדעים דורשים מינימום זיכויים של 30 סמסטרים מעבר לתואר BS. תואר שני בהנדסה הוא תוכנית לעבודה בקורס בלבד הדורשת אבן שווי המורכבת מתיק עבודות או בכתב. לתואר שני במדעים יש להקצות לתזה 6 שעות מתוך 30. על כל הסטודנטים לעבור בחינה אחרונה בעל פה בעל כיסוי עבודת הקורס וגם עבודת התזה.

מעמד טוב אקדמי

כל הסטודנטים לתארים מתקדמים חייבים לשמור על 3.00 GPA ומעלה ולהתקדם משמעותית לקראת התואר שלהם כדי להישאר במצב תקין. אי ביצוע אחד מהם עשוי להפריע לסיוע הכספי של התלמיד ו / או ליכולת ההרשמה לקורסים בתכנית לתארים מתקדמים ב- ECE.

עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often in ... קרא יותר

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often interdisciplinary, research. Additionally, our students have access to professional development opportunities, and events such as Three Minute Thesis. Our low tuition costs make NDSU a bargain, and our career outcomes are excellent. We are located in Fargo, ND – a Midwestern “hidden gem,” and a welcoming and vibrant community of about 230,000 with a unique rural-urban feel. We have a bustling entrepreneurial atmosphere; rich culture; great local fare, arts, and entertainment; and family friendly environment. קרא פחות