תואר שני בהוראה

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

תואר שני בהוראה

האם יש לך תואר ראשון באמנות? האם אתה ביולוג מחפש קריירה שנייה? האם אתה אוהב מתמטיקה ורוצה לחלוק את התשוקה שלך?

Master הדינמי שלנו לאמנויות בהוראה מיועד לאלה עם התואר הראשון בתחומים אקדמיים המבקש לקבל את הסמכת מורה או כיום מלמדים עם תעודה זמנית.

Premier תכנית ההוראה של פלורידה

בפלורידה דרום המכללה, אתה יכול להרוויח תואר MAT להערכה רבה באחת מתוכניות הלימוד לתואר שני הגדולות בארה"ב - במחיר סביר. ידוע במתן ידע חדשני ומיומנויות למורי אופקים מוצלחים, קריירה, תואר זה יהיה להכין אותך להיות השפעה חיובית בכיתה, בבית הספר, והקהילה שלך. שותפויות עם בתי ספר מקומיים מספקות הזדמנויות להתמחויות ולסייע במציאת מקום עבודה עם סיום התואר שלך.

למידה על ידי עשייה

גישת כיתה פעילה משמשת לקידום teambuilding ושיתוף פעולה כמו שאתה להשיג הבנה מעמיקה של האתגרים ומורכבויות של הסביבה החינוכית של היום. הסגל מאוד המוכשר שלנו הם מומחים בחינוך ובצוות שלנו מוקדש לסיוע לך באופן אישי מהתחלה ועד הסוף. חוויות קליניות immersive משולבות לאורך כל תכנית הלימודים. התמחות לספק את חוויית הכיתה הנרחבת צורך לבנות את הידע, כישורים וביטחון כדי להפוך את התלמידים ללומדים פעילים ולקדם את הקריירה שלך בתחום חינוך.

לוח זמנים גמישים

אתה יכול לבחור כדי להשלים את התואר שלך בקצת כמו של 4 סמסטרים, בתוספת התמחות. התכנית מורכבת מקורסי MAT שהם 100% באינטרנט לפני התמחות וסמינר המספק איזון גמיש ונוח ללמידה-קלינית מקוונת ובתכנית באיכות גבוהה שעובדת עם לוח הזמנים שלך ..

פקולטה מאוד מיומנים, ניסיון בעולם אמיתי

נבחר למומחיות שלהם, ניסיון בעולם האמיתי, ומסירות, הפקולטה המוערכת שלנו מתמקדת בהפיכת תיאורית הכיתה לכישורים דרשו היום בעבודה המעשי, בעולם אמיתי. תלמידים נהנו מתשומת הלב אישית, אחד-על-אחד שמגיעה עם שלנו 13: 1 סטודנט הסגל ומספר תלמידים בכיתה קטנה.

משלוח תכנית

 • כל הקורסים המוצעים באינטרנט למעט הסמסטר האחרון של הוראת סטודנטים וסמינר ההתמחות.
 • תשומת לב אישית בכיתות קטנות; 13-1 סטודנט ליחס סגל
 • קורסים בנוחות סידרו לאנשי מקצוע
 • במשרה מלאה נגישה,, סגל credentialed המרשים תדריך אותך בהצלחה בתכנית

תנאי קבלת MAT

 1. טופס בקשה מקוון לתואר שני הושלם;
 2. תואר בגרה הרוויח ממוסד מוכר אזורי להשכלה גבוהה כפי שאומת על ידי פרוטוקול רשמי של כל סיימה את העבודה לתואר הראשון;
 3. תואר בגרה עם ממוצע ציונים מצטברים של 3.0 או יותר טובים, וממוצע ציונים באזור המרכזי של 3.2 או יותר טובים, או ציון משולב של 297 על GRE או 393 על בדיקות MAT;
 4. צילום רישיון זהות, דרכון, או נהג של;
 5. השלמת פינוי בדיקת רקע מפולק בית הספר במחוז Board (PCSB);
 6. קורות חיים או קורות חיים של השכלה וניסיון בעבודה;
 7. הצהרה אישי של הציפיות שלך של תכנית לתואר שני לכוללות מטרות אישיות ומקצועית;
 8. (ניתן להשתמש בצורות המלצת FSC) שלוש המלצות מקצועיות;
 9. ראיון אישי;
 10. ייתכן שיהיה צורך מלאי אישיות.

דרישות תכנית נוספות

 • בדיקה: לפני קבלתו, או בתוך 12 שעות הסמסטר הראשונות של קורסים MAT, ציון עובר נדרש בכל החלקים של פלורידה הסמכת המורה (FTCE)
 • סמסטר אחד של הוראת תלמיד נדרש במהלך הסמסטר האחרון של הסטודנט לפני סיום לימודים.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The oldest private college in Florida, Florida Southern College was founded in Orlando in 1883 as South Florida Institute.Soon afterward, it moved to Leesburg. In 1885, a college curriculum was added ... קרא יותר

The oldest private college in Florida, Florida Southern College was founded in Orlando in 1883 as South Florida Institute.Soon afterward, it moved to Leesburg. In 1885, a college curriculum was added and the college was opened to male and female students. In 1901, the college moved to Sutherland, now Palm Harbor, and in 1906, it was renamed Southern College. The college temporarily moved to Clearwater from 1921 to 1922, and in 1922, it moved again to the shores of Lake Hollingsworth in Lakeland. In 1935, the Trustees adopted the name Florida Southern College. קרא פחות
טמפה , לייקלנד + 1 יותר פחות