המשימה של תוכנית המאסטר באסטרטגיה וניהול בינלאומי (SIM) היא לספק לתלמידים את הידע המתקדמים של ניהול כללי הכרחי לקריירה מוצלחת כמנהלים מכובדים ואחראים. ה- SIM מציע גישה אינטגרטיבית ובינתחומית, שכן רק גישה מסוג זה מסוגלת להעביר את היכולת להתמודד עם האתגרים הניהוליים המורכבים של זמננו.
גישה זו הרוויחה את ה- SIM מקום 1 ב Financial Times גלובל מאסטרס בניהול דירוג 2011- 2017!
תוכנית הלימודים
תוכנית הלימודים של ה- SIM משלבת את הקריטריון האקדמי, המבוסס על מחקר, של מאסטר לאמנויות, עם אופי אינטראקטיבי וגישה מוכוונת-תרגול, המופיעה בתוכניות מובילות בתחום ה- MBA. כך מוצעים לתלמידים שני העולמות הלומדים.
קורסי ניהול מתקדמים
קורסי החובה מקדמים את הידע של התלמידים בתחומי הניהול הפונקציונליים. התלמידים מתבוננים בתיאוריות ובמושגים מתקדמים, בוחנים פרקטיקה ניהולית ועוסקים בדיון מדעי.
Core electives
הליבה electives מורכב קורסים ניהול מתקדמים, אינטגרטיבים ו- SIM בפועל:
אינטגרציה של SIM
אינטגרציה של ה- SIM מתמקדת בנושאים בעלי עניין נפוץ ועכשווי בתחום הניהול. יש צורך בפרספקטיבות רב-תחומיות כדי לאמץ נושאים אלו ולחקור דרכים להתמודד בהצלחה עם האתגרים הניהוליים העיקריים של זמננו.
SIM בפועל
תלמידי ה- SIM צריכים ליזום ולהשלים התמחות בינלאומית,
שנקרא SIM פרויקט בינלאומי (SIMIP). מטרת ה- SIM-IP היא לסטודנטים לעסוק בעבודה מאתגרת ומכוונת-תרגול מחוץ לכיתה, אך עדיין קשורה באופן טוטלי ללימודיהם.
האתגר הדמיוני דורש מהתלמידים לצאת ליוזמה חברתית בינלאומית שמטרתה ליצור חוויות למידה מעשירות ומשמעותיות עבורם.
שותפויות עסקיות
לתוכנית ה- SIM יש קשרים הדוקים עם תאגידים בינלאומיים מובילים הפועלים כנותני חסות לחברות לתכנית ה- SIM. שיתוף פעולה זה כולל סדנאות אינטראקטיביות, הרצאות, הזמנות לבקר באתרים שלהם וכן התמחות בינלאומית אטרקטיבית.
תוכניות חילופי בינלאומיים
שותפויות מפתח עם שתי תוכניות MBA יוקרתי מציעים לתלמידי ה- SIM את ההזדמנות להשיג תואר כפול עם בית הספר עסקים או INCAE בקוסטה ריקה או Nanyang עסקים בית הספר בסינגפור. תוך שנתיים, הסטודנטים מרוויחים הן את ה- SIM- HSG מאסטר והן תואר MBA יוקרתי.
www.nanyangmba.ntu.edu.sg
www.incae.edu
מלבד אלה לבחור MBA תואר כפול הזדמנויות בתוך ה- SIM, האוניברסיטה עצמה מציעה הזדמנויות החלפת סמסטרים מעלות כפול. על ידי ההוצאות סמסטר חילופי באוניברסיטה שותף CEMS, התלמידים יש את האפשרות של קבלת CEMS MIM. תלמידי ה- SIM יש גם את ההזדמנות להגיש בקשה לתואר כפול עם תוכנית ESADE, ברצלונה; HEC, פריז; RSM אוניברסיטת ארסמוס, רוטרדם; ו Fundação Getulio Vargas, סאו פאולו, או לבקש תוכנית חילופי עם אחד שלנו כ. 200 אוניברסיטאות שותפים ברחבי העולם.
www.exchange.unisg.ch
www.cems.unisg.ch
פרספקטיבות קריירה
על ידי טיפוח המצוינות האקדמית, הכישורים הבין-תרבותיים והשפה, וכן גישה בין-תחומית לפתרון בעיות, תוכנית ה- SIM מציידת באופן אופטימלי את הסטודנטים לתפקידים בכירים בזירות עסקיות מרכזיות כגון ניהול בינלאומי, ייעוץ עסקי או יזמות. רוב תלמידי ה- SIM לחתום על חוזים מקצועיים לפני סיום הלימודים. הם מקבלים הצעות עבודה מאתגרות ומושכות מחברות מכובדות רבות במגזרים עסקיים שונים ברחבי העולם. בכפוף לכיתות של התלמיד, תואר שני זה גם מאפשר בוגרי ה- SIM להמשיך בקריירה אקדמית מבטיחה שכן הוא מספק גישה דוקטורט. תוכניות.
קבלה לתוכנית ה- SIM:
אנא התייעץ באתר האינטרנט שלנו לקבלת הקריטריונים המפורטים העדכניים ביותר.
www.admissions.unisg.ch
www.sim.unisg.ch
שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 6 תוכניות שמוצעות על ידי University of St. Gallen (HSG), School of Management, Economics, Law, Social Sciences and International Affairs »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 16, 2019
Duration
18 חודשים
תכנית מלאה
Price
3,326 CHF
תשלום עבור סטודנטים שוויצרים: 1425 פרנק שוויצרי
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 16, 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 16, 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date