תואר שני באמנות

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

מאסטר של אמנויות (MFA) תוכנית תואר באמנות וידאו קומפרס כולל עיצוב מדיה אמנותית עם אמנות ביצוע בפועל. תכנית זו מסייעת לחקר אפשרויות האסתטיקה של הנושא, הז'אנר והטכנולוגיות התקשורתיות מנקודות מבט אישיות.

הסטודנטים עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם סגל ההוראה בפיתוח מבנה ואסטרטגיות ליצירת אמנות בווידאו ובמדיה קשורה, כולל אמנות ביצועים מתווכת, נרטיב מורחב, תיעוד רדיקלי, רב-ערוצי והתקנה ספציפית לאתר, והעברת תמונה ואמנות עשירה מבחינה קולית להתערבות רשת דיגיטלית ולחיים .

התוכנית נתמכת על ידי וידאו דיגיטלי מתקני אודיו. הייצור מבוצע עם DSLRs ו high-end מצלמות וידיאו דיגיטליות וציוד היקפי הדרושים (חצובות, mics, אורות, וכו '). תאורה ייעודית אולפני מסך ירוק זמינים לייצור. לאחר הייצור נעשה על המדינה- of-the-art, מערכות דיגיטליות לא ליניארי, כולל אולפן דיסק רב מסלולית אודיו דיגיטלי. מקרנים HD ומסכים שטוחים מסופקים עבור התקנות והתערוכות. מערכות אנלוגיות, לינאריות זמינות עבור מחקר ושימור ארכיוני. יש לנו אוסף מקיף, בינלאומי של אמנות וידאו זמין למחקר והוראה.

תוכנית וידאו אמנות ברמה משרד החוץ מניחה מועמדים מוטיבציה גבוהה כדי לייצר עבודה מאתגרת מסוגלים לעבוד בסביבה הדרכה. פרסים כספיים מבוססים על סקירת תיקי השקעות, מכתבי המלצה וניסיון קודם. עזרי הוראה מאפשרים הזדמנויות להקמת חוויית הוראה בכיתה. הייצור שלאחר הייצור מתקנים מאוישים על ידי סטודנטים לתואר שני, המאפשר הזדמנויות ללמוד ניהול מוצלח של שימוש רב, מתקני פורמט רב. מקבלי תואר MFA באמנות הם בדרך כלל ממשיכים בתחומם כאמני וידיאו, מעצבי מולטימדיה, מומחי פוסט-פרודוקטיביות, מפיקים עצמאיים וסגל ההוראה באוניברסיטה אחרת, סרטים, ותוכניות מדיה חדשות.

למה התוכנית שלנו?

  • התוכנית שלנו היא יוצאת דופן יחסית, שכן היא מתמקדת וידאו אמנות, לא על מולטימדיה דיגיטלית או תקשורת. יש לנו היסטוריה ומסורת בתחום זה.
  • התוכנית שלנו קטנה (שישה עד שמונה סטודנטים); ולכן, אנו משלמים הרבה תשומת לב לתלמידים שלנו.
  • התלמידים שלנו מטופלים כאמנים מקצועיים. הם צפויים להיות הוגים ביקורתיים מאוד אנשים פרודוקטיביים, מה שהופך את האמנות שלהם בזמן שהם כאן להיות מודל לחיקוי עבור סטודנטים שלנו ואת הקהילה בכללותה.
  • חברי הסגל שלנו הם אמנים ידועים בעולם המציגים וכותבים על אמנות וידאו. הפרסים שלהם כוללים את המושל הכללי של קנדה בפרס באמנויות חזותית ומדיה ופרס EMAF בפסטיבל המדיה האירופית.
  • אתה יכול לנצל את הזדמנויות המחקר העולמי לתלמידים MFA ולעסוק עם מגוון מרשים של אמנים ידועים ארצית ובעולם ידוע.
  • סירקיוז היא ביתם של מוזיאון אוורסון לאמנות, שהקימה את אחד מאוספי הווידיאו הראשונים בארצות הברית וכיום היא מחזיקה את אוסף הווידיאו הגדול ביותר בעולם.
  • כאשר אתה בוגר, אתה תהיה שייכת לרשת גלובלית של בוגרי VPA נלהב.

מתקנים

תוכנית וידאו אמנות שוכנת Shaffer אמנות בניין, אשר הביתה לכל התוכניות והמתקנים במחלקה Transmedia. התוכנית נתמכת על ידי וידאו דיגיטלי מתקני אודיו. הייצור מבוצע עם DSLRs ו high-end מצלמות וידיאו דיגיטליות וציוד היקפי הדרושים (חצובות, mics, אורות, וכו '). תאורה ייעודית אולפני מסך ירוק זמינים לייצור. לאחר הייצור נעשה על המדינה- of-the-art, מערכות דיגיטליות לא ליניארי, כולל אולפן דיסק רב מסלולית אודיו דיגיטלי. מקרנים HD ומסכים שטוחים מסופקים עבור התקנות והתערוכות. מערכות אנלוגיות, לינאריות זמינות עבור מחקר ושימור ארכיוני. יש לנו אוסף מקיף, בינלאומי של אמנות וידאו זמין למחקר והוראה.

אמנים מבקרים

תוכלו לצייר השראה ותובנה מן תושב ואמנים המבקרים שמגיעים לתוכנית וידאו אמנות מחלקת Transmedia מדי שנה. אמני ביקור בעבר כללו את קרולי שנימן, דני לוונטל, אסטריה סופארק, קורט הנטשלאגר, ליסה סטיל, איגור ואמוס, כריסי איילס, מייקל סנו, ביל ויולה, דירקטור X, DJ Spooky וטניה מארס, בין רבים אחרים.

תוכנית הלימודים

תוכנית וידאו MFA תואר וידאו דורש 60 נקודות זכות. להלן דרישות התוכנית הכללית. עיין בקורס הקורסים של אוניברסיטת סירקיוז, לקבלת מידע מפורט על תכנית הלימודים ועל הקורסים שלנו.

דרישות התוכנית

סטודיו ראשי: 24 נ"ז
סטודיו לסטודיו: 12 נ"ז
היסטוריה של האמנות או אקדמאים קשורים: 12 נ"ז
ללא תשלום: 6 נקודות זכות
סמינר בוגר: 3 נ"ז
מצגת סופית: 3 נ"ז

סך כל האישורים: 60
מספר התושבים: 3 שנים

עדכון אחרון: יונ 2018

אודות בית הספר

Our faculty offers rigorous and multi-faceted learning experiences that prepare student-artists for professional and entrepreneurial careers.

Our faculty offers rigorous and multi-faceted learning experiences that prepare student-artists for professional and entrepreneurial careers. קרא פחות