תואר שני באמנות

כללי

תיאור התכנית

תואר שני באמנות

אולי אתה רוצה להמשיך לתואר מאסטר של עם דגש מקצועי יותר. 60 האשראי מעלות תוכנית שעה, משרד החוץ הוא בעל תואר הטרמינל, הכנת שתלמד ברמת המכללות או לחפש הזדמנויות מקצועיות אחרות. בחר מתוך ציור, ציור, פיסול, הדפסים, קרמיקה, צילום או עיצוב גרפי כאזור שלך הדגשה.בית הספר דרישות לתואר שני

1. לשמור על ממוצע ציונים 3.0 במהלך התוכנית משרד החוץ
2. להשלים את הדרישות לתואר תוך 6 שנים
1. דרישות תואר
1. 34 אשראי ש"ס, הסטודיו הגדולים (לכלול עבודת המסוף פרויקט של 16 שעות אשראי).

2.16 ש"ש סמסטר o F אמנות היסטוריה ומושגים, לפחות 2 "בתוך הבית" ההיסטוריה קורסי אמנות יש לנקוט. מרבי של שבע (7) שעות של קריאה בתולדות האמנות היא כל מה מותר.

3. 10 אשראי ש"ס באמנות סטודיו למעט באזור מרכזי.תחומי ריכוז סטודיו רב סרן

 • ציור
 • ציור
 • פסל
 • העיצוב (עיצוב גרפי, צילום)
 • ההדפס
 • קרמיקה
 • הדממה:


כללי מדיניות הקבלה

המבקש חייב להיות תואר ראשון עם התמחות באמנות ממוסד מוכר ו השלימו לפחות 36 ש"ס אשראי באמנות ברמה לתואר ראשון. ליקויים יש להשלים לפני המועמד רשאי להמשיך בתוכנית לתואר MFA. מינימום של 10 שעות ריכוז בסטודיו ברמת התואר הראשון יש להשלים לפני התלמיד נחשב רב על רמת בוגרת.


העברת נקודות

אם התלמיד שואף לקבל אשראי בוגר להעביר מהמכללה או אוניברסיטה אחרת, הוא / היא חייבים להבין כי לכל היותר 9 (9) שעות אשראי בלבד ניתן להעביר וכי אלה שעות יש להצדיק תיק או נייר סקירת מחקרים.בנוסף, סטודנט לתואר שני לפנות המחלקה לאמנות ועיצוב בנוגע לדרישות המחלקות הנוגעות נקודות זכות ההעברה. המועמדים יכולים לבקש אשראי בוגר תואר במוסדות אחרים בעלי מעמד מוכר להתקבל דרישות לתואר בכפוף למגבלות מחלקתיים באשראי העברת ואושרה על ידי דיקן בוגר. בשום פנים ואופן אין כמובן אפשרות להעביר תוכנית לתואר שני עד התמליל הרשמי לקורס התקבל בבית הספר ללימודי מוסמכים. רק בוגר קורסים המשמשים בתוכנית לתואר יתווספו תמליל פורט הייז אוניברסיטת המדינה. הקורסים מועברים תואר הסמסטר של הלימודים. כמובן לא ניתן להעביר עבורו אימות יידרשו בגלל מגבלות זמן.

 • צפוי המבקש להיות הממוצע (B) 3.0 על 60 השעות האחרונות של עבודה לתואר ראשון.
 • לספק תעתיק ראשון רשמי היישום של כניסה המדרשה.
 • שלח שלושה מכתבי המלצה מאנשים, או נקשרו המבקש כאמן (כגון מדריכים, עמיתים וכו ').
 • שלח הודעה מוטיבציה מטרה בנוגע בחיפוש מעלות. על הסטודנט לציין מה הוא / היא בעל ריכוזים יהיה.
 • שלח 20 תמונות שלו / עבודתה. כל תמונה חייבת להיות מזוהה כראוי עם השם של האמן, שם, בינוני, תאריך וגודל העבודה. תמונות צריך לכלול: 10 יצירות ריכוז גדול ו -10 עבודות בתחומים אחרים של אמנות. כלול זיהוי תמונה גיליון, הממוספרות על פי התמונות. לא יהיו ויתורים תיקי התמונה.
 • שלח קורות חיים כולל תיעוד התערוכה ותעסוקה מקצועית.


ועדת הקבלה משרד החוץ יבדוק את כל היישומים על פי שיקול דעתו, רשאי לדרוש השלמת קורסים מסוימים כדי להסיר ליקויים אימון ראשון. קורסים מסוג זה יהיו דרישות בנוסף למינימום הנדרש לתואר בוגר. ועדת הקבלה משרד החוץ יעשה המלצה על כניסה דין בוגר, מי מקבל את ההחלטה לגבי קבלה. ההחלטה לא יפורסמו בטלפון.


תושבות


המועמד משרד החוץ חייב להוציא שני סמסטרים בשנת ההתמחות. בית ספר קיץ נחשב למלא את דרישת התושבות.


תואר שני

בוגר תואר MA מפורט הייז המדינה רשאי לבקש עד סכום כולל של 36 שעות אשראי כלפי משרד החוץ, בכפוף לאישור של פרופ הגדולות הוועדה לתואר שני של התלמיד בעת הגשת תוכנית לתואר. התמורה תינתן במועד תואר MA המקנה של t הוא לקבוע את מספר שעות אשראי מקובל.


התקדמות ביקורות

הכניסה לתוכנית תואר MFA אינו מבטיח סיום או סטודנט יוענק התואר. הוא / היא יכול להיות ירד מ ההרשמה או שנערך נוכחות מעבר שנתיים עד שלוש שנים המקובלים אם הוא / ההתקדמות שלה אינה שקולה כנגד אמות המידה של המחלקה לאמנות ועיצוב. Incompletes לא לראות התקדמות משביעת רצון. קורסים יש להשלים לפני הרשמות מותר בקורסים תוכנית הבאים.

יהיו לפחות שלוש ביקורות שנערכו על ידי הוועדה לתואר שני של המועמד כדי לקבוע התקדמות לתואר שני: סקירה ראשונה, בחינה בעל פה ראשוני, ולאחר בחינה בעל פה הסופי.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

FHSU is the leading forward-thinking, entrepreneurial university of the Midwest. We have an enrollment of more than 13,000 students and offer hundreds of certificate and degree programs at the associa ... קרא יותר

FHSU is the leading forward-thinking, entrepreneurial university of the Midwest. We have an enrollment of more than 13,000 students and offer hundreds of certificate and degree programs at the associate's, bachelor's and master's levels through 28 academic departments. קרא פחות
וויצ'יטה , ארה"ב מקוונת + 1 יותר פחות