תואר שני באמנויות יפות באמנות הסטודיו

כללי

תיאור התכנית

תואר שני באמנויות יפות באולפן סטודיו הוא תואר טרמינל במשרה מלאה, שלוש שנים, 90 רבע יחידות (לאחר סתיו 2020 זה יהיה תואר של 60 יחידות סמסטר), עם קורסים המאמצים את ריבוי הביטוי האמנותי, מוגברים עם סמינרים של תיאוריית אמנות ביקורתית ברמה גבוהה.

התלמידים יכולים לעבוד בכל מדיום או מגוון חומרים וגישות שהם בוחרים, ואנחנו מעודדים באופן פעיל ניסויים. שיעורי תולדות אמנות ברמה גבוהה ושיעורי תורת האמנות העכשווית, כמו גם אמנים אורחים רבים, מבקרים, אוצרים ואנשי מקצוע אחרים באמנות, כמו גם טיולי שטח והזדמנויות תערוכה תורמים לתכנית הלימודים.

סטודנטים ב- MFA שלנו בסטודיו ארט מקבלים כל אחד מרחב סטודיו, גישה לכל הסדנאות והציוד המדהים שלנו, שיעורי פיתוח מקצועי והכשרה בהוראה. ישנן גם כמה הזדמנויות ללמד שיעור סטודיו בחטיבה נמוכה לתואר ראשון לתלמידי MFA שלנו.

אנו מקבלים רק חמישה סטודנטים חדשים ל- MFA באמנות סטודיו מדי שנה, מה שהופך את הקבוצה לחמישה עשר בכל פעם. זה מאפשר לנו לספק משאבים מרביים לזמן עם כל תלמיד, מה שמביא לחוויה מספקת ופורה בזמן הלימודים בתכנית.

עדכון אחרון: ספט 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Mission The College of Arts and Letters cultivates creativity and critical thinking in students, enabling them to communicate new forms of thought and expression that build on global traditions in art ... קרא יותר

Mission The College of Arts and Letters cultivates creativity and critical thinking in students, enabling them to communicate new forms of thought and expression that build on global traditions in arts and letters. The College is committed to cutting-edge scholarship, visionary creative artistry, innovative teaching, digital literacy, and community engagement. We educate the whole person, preparing graduates who are reflective, ethical, and collaborative. Vision We, the College of Arts and Letters, affirm arts and humanities as the center of intellectual life, allowing our creative and scholarly passions to inspire transformation of local and global communities. קרא פחות