תואר שני באדריכלות

כללי

תיאור התכנית

ההרשמה לתכנית הלימודים לתואר שני אדריכלות בפקולטה לארכיטקטורה של האוניברסיטה הסלובקית לטכנולוגיה תפתח את היצירתיות שלך ותרכוש יכולות לפתח רעיונות אדריכליים מורכבים ועיצובים של בניינים חדשים כמו גם שחזור של מבנים היסטוריים, כולל פנים וחלקם החיצוני. אתה תהיה זכאי לנסח תיעוד טכני של כל שלבי הפרויקט, החל מתכנון אדריכלי דרך פרויקטים של היתר בנייה ועד תוכניות בנייה. בעבודה בסדר גודל של עיר, תהיה זכאי לפתח עיצובים עירוניים ותוכניות אב. בכל זאת, תשתמשו בהבנת היחסים התרבותיים, האינטלקטואליים, ההיסטוריים, הסוציו-אקונומיים והאקולוגיים של האדריכלות והסביבה, ותסתמכו על חוויות, הצגה וכישורים אחרים שהתקבלו במהלך לימודי התואר השני בפקולטה. אדריכלות.

אתה יכול להגיש מועמדות לתכנית הלימודים אדריכלות לאחר שסיימת את לימודי התואר הראשון בהצלחה. עם זאת, התנאי הנדרש העיקרי לכך הוא מעבר בארכיטקטורה, עיצוב עירוני או בתוכנית לימודים קשורה בכל אחד מתחומי הלימוד המוכרים.

תכנית הלימודים אדריכלות המעניקה לתארים הבוגרים את התואר "אינג. קשת. " (אדריכל מהנדס) משלבים צורות לימודים מסורתיות עם טכנולוגיה מתקדמת, הישגים מדעיים אחרונים ונושאים אקטואליים בעידן שלנו, כמו אסטרטגיית הקיימות, מושגים נטולי מחסומים (עיצוב אוניברסלי) וכדומה.

המודולים של אולפני העיצוב המאורגנים ב -24 אולפנים אנכיים כביכול מהווים את ליבת תכנית הלימודים. כל סטודיו אנכי מורכב מ -16 סטודנטים בעלי כישורים וניסיון מגוונים על סמך רמת הלימוד שלהם - הם בין ללימודי תואר ראשון או שני. התלמידים עשויים לבחור בסטודיו אנכי ספציפי בהתבסס על התעניינותם בנושא מסוים או על ידי העדפתם של פדגוג - או ככל הנראה צוות פדגוגים. אולפנים אנכיים מונחים על ידי אדריכלים סלובקים מובילים הפעילים בפועל.

בקדנציה הראשונה סטודנטים שנרשמו לתכנית אדריכלות עובדים על פרויקטים של תכנון עירוני, ואילו סטודנטים לתכנית לעיצוב עירוני מעצבים פרויקט אדריכלי. זה חובה לכל התלמידים. "מגע" זה לטווח הרחוק של תכנית הלימודים האחרת מספק כישורים וניסיון הכרחי בארכיטקטורה כישות מורכבת. תהיה לכם אפשרות לחקור את האזור הנתון מההיבטים האורבניים-רעיוניים כמו גם האדריכליים. על מנת להרחיב את היקף הידע המקצועי שלך, קורסים באולפנים אנכיים משלימים על ידי מערך מקצועות חובה. בכל מונח תוכלו לבחור מתוך מגוון נושאים בחירה המספקים מידע ומידע נוסף שימושי לפתרון בעיות מורכב של משימות האולפנים האנכיים.

עבודת הגמר בנויה בשני חלקים מקבילים - סמינר דיפלומה ופרויקט עיצוב דיפלומה. בעבודת הגמר, סטודנטים לתכנית אדריכלות יפגינו את יכולתם להכין תכנון אדריכלי מקיף של מבנה, פנים וחוץ, ואת היכולת לפתור משימות החל מתכנית עירונית דרך אדריכלות מבנים ועד לאמנות וטכני. פירוט באופן יצירתי ומקורי ולתיאום העיצוב האסתטי, הטכני, המבני עם הדרישות הכספיות, הסביבתיות והחברתיות של הבנייה. לעומת זאת, תלמידי התוכנית לעיצוב אורבני יפגינו יכולת לייצר פתרונות עיצוב עירוניים ואדריכליים מקיפים בסולם האזורי, העירוני והאזורי, כולל הפקת תוכניות אב עם פירוט עירוני ואדריכלי מקיף בגמרם. תזה.

architecture, house, 3d

תמונה מאת Giovanni_cg / pixabay

הזדמנויות עבודה

מבנה תכנית הלימודים, הן מבחינה צורה והן מבחינת התוכן, מנוסח בהתאם להנחיית האיחוד האירופי להכרה בהסמכה מקצועית. התואר Ing. arch. המוענק לבוגרי לימודי אדריכלות ועיצוב עירוני, רשום בין תכניות לימוד ותארים אוניברסיטאיים.

ההסמכה המקצועית מאפשרת לבוגרי הפקולטה לארכיטקטורה לעסוק במקצועו של אדריכל, ועם עברו את בחינת ההרשאה הם מקבלים גישה למקצועו של אדריכל בכל עשרים ושבע מדינות האיחוד האירופי.

כבוגר אתה מסוגל להבין את היחסים התרבותיים, האינטלקטואליים, ההיסטוריים והחברתיים-כלכליים של האדריכלות והסביבה. אתה זכאי לפתח רעיונות אדריכליים מלאים ועיצובים של מבנים, לרבות פנים וחלקם החיצוני, עיצובים עירוניים ותוכניות אב לצורך מתן הכוונה לפיתוח עירוני. תהיו מוכנים להתמודד עם תיאום של דרישות אסתטיות, טכניות, בניה, פיננסיות, סביבתיות וחברתיות. תוכלו לשלוט במומחיות להכנת כל השלבים בתהליך עיצוב ותיהיה כשיר לפקח על עבודות בנייה באתר בנייה ובמבנים עירוניים מורכבים. כמו כן, תהיו מוכנים לבצע את פעולות הניהול והתיאום של אדריכל ומתכנן ערים. לאחר סיום הלימודים, אתה יכול להגיש בקשה גם לדוקטורט ללמוד ולעקוב בדרך מדעית יותר, אם תרצה.

בהתבסס על התוצאות שלך, תחומי העניין והמאמצים המוכחים שלך אתה יכול לחזק את מעורבותך באמצעות שיתוף פעולה הדוק עם אדריכלים מתאמנים במשימות מונח ו / או שירות ההתמחות שלך בסטודיו לאדריכלות.

הפקולטה לארכיטקטורה של האוניברסיטה הסלובקית לטכנולוגיה תומכת גם בהקמת חממה בינתחומית, בה הסטודנטים יכולים לפתח את רעיונותיהם, לעצבם ולעבודם תחת פיקוח צמוד של מנטורים מהתחום האקדמי כמו גם מהפרקטיקה. בדרך זו הם מעודדים להתחיל את עסקיהם בסביבה מוכרת וליזום קריירה מצליחה.

מועדים להגשת מועמדות

31 במאי 2020

שכר לימוד

סטודנטים הלומדים בשפה האנגלית: 3,500 € לשנה

אודות בית הספר

מדוע הפקולטה לארכיטקטורה של STU בברטיסלבה?

הפקולטה לארכיטקטורה היא אחת משבע פקולטות באוניברסיטה הסלובקית לטכנולוגיה בברטיסלבה (להלן קיצור STU, מסלובקית "Slovenská technická univerzita"). זהו בית הספר הגדול והוותיק ביותר לאדריכלות בסלובקיה; תחילתו של חינוך לארכיטקטורה משנת הלימודים אקדמית 1946/1947 וקשורה לתחום הלימוד שנקרא הנדסה אזרחית.

הפקולטה לארכיטקטורה כיום היא מוסד יצירתי ותחרותי עם צוות עם ראש פתוח ומנצל בהצלחה אפשרויות שיתוף פעולה בינלאומיות במחקר וחינוך. במיוחד באמצעות תכנית הניידות של Erasmus Plus, מציעה הפקולטה אפשרויות חילופי דברים עם יותר מ- 50 מוסדות שותפים בכל רחבי אירופה. מדי שנה מגיעים עשרות סטודנטים מהפקולטה לארכיטקטורה בחו"ל וכן סטודנטים בינלאומיים ללמוד בפקולטה לארכיטקטורה. במקביל, 29 סטודנטים בינלאומיים הגיעו ללמוד בפקולטה לארכיטקטורה.

מרצים בפקולטה לארכיטקטורה הם אישים מצטיינים שאינם רק מורים וחוקרים; רובם פעילים אדריכלים, מתכנני ערים או מעצבים תעשייתיים / מוצרים וגרפיים / מותגים. הפרסים והפרסים שהושגו, כמו גם ההכרה והמגעים החוצים את גבולות סלובקיה הם ההוכחה הטובה ביותר לאיכויותיהם.

מלבד המומחים הארציים, FA STU הזמין גם מרצים אורחים מחו"ל: ג'אן ג'הל, מרקו קסגרנדה, נאת'לי דה פריס (MVRDV), ריינר דה גראף (OMA), ג'ני ב. אוסולדסן (סנוטה), פטריק שומאכר (זאאה חדיד אדריכלים) ) הם רק חלק ממספר המומחים והאישיות הזרים המשמעותיים של האדריכלות העכשווית שביקרו בפקולטה עד כה. המעורבות הבינלאומית של הפקולטה באה לידי ביטוי על ידי חברות בארגונים בינלאומיים והשתתפות בפרויקטים רב לאומיים בסלובקיה ומחוצה לה.

כאחת המטרופולינות הקטנות ביותר במרכז ומערב אירופה, העיר ברטיסלבה התוססת מייצגת מקום מעורר השראה ובו בזמן גם עבור סטודנטים ומטיילים בינלאומיים. בזכות מיקומה הגאוגרפי במרכז אירופה זהו השער לאירופה. תוכלו ליהנות מקרבתו לוינה, בודפשט, פראג עם חיבורי תנועה מושלמים. ההיסטוריה המשותפת והמרחקים הקרובים משותפים לבירות אלה ומספקות הזדמנויות רבות לחוויות תרבותיות, חברתיות ונסיעות. חיבורי אוטובוס ורכבת נהדרים מברטיסלאבה, כמו גם נגישות נוחה לברטיסלאבה ושדה התעופה של וינה, מציעים חיבור זול ליעדים מרכזיים באירופה.

מה עושים ואיך?

אם אתם מחפשים את בית הספר הגדול ביותר והוותיק ביותר לאדריכלות בסלובקיה, כאשר הפקולטה לארכיטקטורה היא חלק בלתי נפרד מהאוניברסיטה הטכנולוגית הסלובקית בברטיסלבה, אתם עומדים להגיע למקום הנכון.

תוכלו ללמוד כאן אדריכלות ועיצוב אורבני, עיצוב תעשייתי ומוצר. אופיים של מחקרים אלה קבע את אסטרטגיית החינוך הבסיסית של הפקולטה, ובמיוחד את התמקדותה בפיתוח היצירתיות והחשיבה הביקורתית של הסטודנטים ויכולתם להגיב לאתגרים הבלתי צפויים של העתיד אשר כל בוגר טרם נתקל בו. למידה מבוססת פרויקטים בהובלת מומחים בעלי רקע אקדמי כמו גם מקצועי ופרויקטים המתואמים בשיתוף פעולה הדוק עם תרגול מספקים הדמיה נאמנה של חוויה "אמיתית".

הפקולטה לארכיטקטורה מציעה גם את האפשרויות של עבודה ממוקדת במרכז החינוך והמחקר המתמחה שלה בלב העיר מורשת תרבות של אונסק"ו, בנסקה סטיבניצה. בבית ההיסטורי האותנטי (ששוחזר בפועל על ידי הסטודנטים) הפקולטה יכולה להכיל עד 30 סטודנטים ועשרה אנשי צוות במהלך סדנאות או קורסים מיוחדים לאורך השנה.

כאשר מתקרבים לתרגול, התלמידים מעודדים לקחת חלק במגוון רחב של תחרויות מקומיות ובינלאומיות. איכות בית הספר מאושרת בעיקר על ידי הישגי התלמידים. הפקולטה לארכיטקטורה יכולה להתפאר בגאווה בהצלחותיהם של הסטודנטים בתחרויות אדריכליות-עירוניות ומקומיות בינלאומיות שונות (למשל פרסי Inspireli, קסלה, איסובר, הפרס הלאומי לעיצוב, ABF סלובקיה על עבודת הרווקים הטובה ביותר, פרופ 'לאקו) עבור העבודה הטובה ביותר ללימודי תעודה) ורבים אחרים.

עם הלך רוח כזה אנו מכוונים להכנה מורכבת של תלמידינו בתחום המיומנויות הקשות כמו גם מיומנויות רכות בהקשר של תעשיה 4.0 הקרובה.

עם זאת, חינוך טוב אינו מספיק. אנו שואפים ליצור קהילה מלכתחילה. הפקולטה לארכיטקטורה מספקת חיי חברה, מחקר, אקדמי וספורט עשירים. יש לנו מסורת ארוכה בארגון האירוע הציבורי הגדול ביותר שלנו - ליל האדריכלות והעיצוב. רבים מהאירועים מוכנים לסטודנטים על ידי סטודנטים - למשל, מניפסט (השנה הראשונה שלנו מקבלת קבלת פנים חמה על ידי עמיתיהם החדשים). אחריו ימי פתוח, תערוכות של סטודנטים ואנשי מקצוע המציגים את עבודתם, סוף שבוע טניס שולחן וכו 'ובסופו של דבר ארכיטקטורות מקומיות, עיצוב, פסטיבלי אמנות ושווקים (כמו שוק עירוני), הפקולטה לאדריכלות נהנית מה נוכחות בגלל מיקומה האסטרטגי קרוב למרכז העיר ברטיסלבה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Faculty of Architecture is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field of architect ... קרא יותר

The Faculty of Architecture is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field of architecture, urbanism, and design. It was founded in 1947, and since then, it is based on the most talented Slovak architects and designers. קרא פחות