ניתוח עסקי MSC

כללי

2 מיקומים זמינים
קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

תוכנית שתביא אותך לעולם ה- Data Analytics

אנליסטים עסקיים משמשים כגשר בין הפונקציות העסקיות והטכנולוגיות, וממלאים תפקיד קריטי בהדרכת עסקים בסביבת היום של הפרעה דיגיטלית, ניתוח ושימוש בנתונים בכדי להניע טרנספורמציה דיגיטלית, להגדיר מחדש את חווית הלקוח ולהביא לתוצאות רווחיות.

תוכנית MSc in Analytics (MSBA) מציעה תכנית לימודים ייחודית המעוצבת באמצעות מעורבות עם שותפים מובילים בתעשייה כדי לשקף את צרכי התעשייה האמיתיים. מודולים חדישים כמו Analytics ולמידה במכונה בעסקים מספקים הבנה של טכנולוגיות שישפיעו על הסביבות העסקיות בעתיד. גישה מעשית מעשית בשילוב עם הזדמנויות סטאז 'עם מובילי התעשייה מציידת את תלמידי MSBA לעבור מכיתה לעבודה בקלות.

התוכנית פותחה בשיתוף פעולה עם SCSE (בית הספר למדעי המחשב והנדסה) של NTU ו- SPMS (בית הספר למדעי הפיזיקה והמתמטיקה), ומאפשרת גם למשתתפים לקחת מודולים מוצלבים כדי להתאים אישית את עומק הלמידה בתחומי עניין.

ניתן להשלים את התוכנית במשרה מלאה (שנה) או על פי לוח זמנים (1.5 עד שנתיים). זה מאפשר למשתתפים גמישות לבחור לוח זמנים המתאים ביותר לצורכי הקריירה שלהם ולקצב הלמידה.

MSc Business Analytics Nanyang Technological University

סקירה כוללת

MSc Business Analytics (MSBA) מצייד את המשתתפים להצטיין בתחום של ניתוחים עסקיים. תכנית הלימודים מעניקה תחושה עסקית חזקה באמצעות הוראת אסטרטגיה עסקית וכלים להעריך את התובנות הנובעות מניתוח נתונים דרך קורסים כמו AI וביג דאטה בעסקים וניהול נתונים וויזואליזציה. הלמידה לתכנית זו נוקטת בגישה מעשית מאוד, כאשר שני פרויקטים מאפשרים למשתתפים ליישם ידע בכיתה במצבים עסקיים בעולם האמיתי.

בוגרי MSBA יוכלו לבצע את התפקיד של מובילים פרויקטים בתחום האנליטיקה בתחומם, כובע כפול כראש יחידה עסקית והן כמובילים עסקיים בתחום האנליטיקס, או ישמש כיועץ מקצועי עם מומחיות בתחום העסקי.

התוכנית הגמישה מאוד מאפשרת לסטודנטים ללמוד לתכנית בין אם במשרה מלאה (שנה) או במועצה חלקית (1.5 עד שנתיים).

המשתתפים במשרה מלאה בתוכנית MSBA נדרשים להשלים 8 מודולי ליבה (כולל 2 פרוייקטים) ו -4 בחירות מלאות. המשתתפים במשרה חלקית בתוכנית MSBA נדרשים להשלים 7 מודולי ליבה (כולל 2 פרוייקטים) ו -5 בחירות בחירה מלאות.

  • דרישות לתואר שני: 36 יחידות אקדמיות
  • קורס מלא: 3 יחידות אקדמיות
  • חצי קורס: 1.5 יחידות אקדמיות

מדוע MSc Business Analytics

כאשר ארגונים משלבים טכנולוגיות דיגיטליות במודלים העסקיים שלהם, הרלוונטיות של ניתוחים עסקיים מעולם לא הייתה גדולה יותר. אנליסטים עסקיים משמשים כגשר בין הפונקציות העסקיות והטכנולוגיות, וממלאים תפקיד קריטי בהדרכת עסקים דרך הפרעה דיגיטלית, ניתוח ושימוש בנתונים בכדי להניע טרנספורמציה דיגיטלית, להגדיר מחדש את חווית הלקוח ולהביא לתוצאות עסקיות רווחיות. בידי אנליסט עסקי מיומן ניתן להפוך נתונים ליתרון תחרותי.

MSc Business Analytics (MSBA) נועד לסגור את הפער בין הידע הטכני והעסקי לשימוש יעיל יותר בנתונים במקום העבודה, בין אם בתחומי ניהול, חשבונאות, שיווק, כספים, תקשורת או ניהול.

המשתתפים ערוכים לעתיד של קבלת החלטות מונעת נתונים עם תוכנית מתקדמת הכוללת את הנקודות הייחודיות הבאות:

חיבורים ומעורבות חזקים בתעשייה

MSBA נהנה מתמיכה ומעורבות רחבה מהענף, כאשר שותפים רבים מהמובילים בתעשייה מעצבים את תוכנית הלימודים למציאות ולצרכים בתעשייה. השותפים בתעשייה שלנו מספקים הזדמנויות לפרויקטים והתמחות, מה שמגדיל מאוד את הסבירות שסטודנטים שלנו יבטיחו עבודה לאחר סיום הלימודים.

פותח עם תוכן ממוקד עתיד

תכנית הלימודים הראשונה מסוגה של MSBA כוללת מודולים חדישים כמו אנליטיקס ולמידה מכונה בעסקים המספקים הבנה של טכנולוגיות שישפיעו על סביבות עסקיות בעתיד.

למידה יישומית

השימוש בנתונים בעולם האמיתי המסופקים על ידי שותפים בתעשייה, MSBA מעניק לסטודנטים ידע באמצעות גישה מעשית. גישה זו מאמצת את תלמידי MSBA במציאות הענף ומאפשרת להם לעבור מכיתה לעבודה יעילה ומהירה.

משופרת על ידי חוזקות מבוססות של NTU

MSBA מפותח בשיתוף עם SCSE של NTU (בית הספר למדעי המחשב והנדסה) ו- SPMS (בית הספר למדעי הפיזיקה והמתמטיקה). זה מאפשר למשתתפים לקחת מודולים מוצלבים כדי להתאים אישית את עומק הלמידה בתחומים שמעניינים אותם במיוחד.

דרישות קבלה

מועמדים המעוניינים להגיש בקשה לנאניאנג MSc Business Analytics (MSBA) נדרשים לעמוד בדרישות הקבלה המינימליות שלהלן:

  • תואר ראשון טוב בכל תחום שהוא.
  • ציון GMAT / GRE טוב.
  • TOEFL / IELTS למועמדים שתואר ראשון נלקח בשפה שאינה אנגלית.

מועמדים ללא ניסיון בעבודה מוזמנים להגיש מועמדות.

הקוד המוסדי לבדיקות הבאות הוא:

  • GMAT: V27-ZV-91
  • GRE: 3802
  • TOEFL: 9705

התוכניות המלאות והן במשרה חלקית יחלו בחודש יולי.

היישום נפתח: 31 באוגוסט 2020

מועדי יישום

עגול מועד אחרון
1 30 בנובמבר 2020
2 31 בינואר 2021
3 31 במרץ 2021

פיתוח קריירה

הבה נהיה המאיץ במסע הקריירה שלך

GSCDO כאן כדי לתרגם את חוויית ה- NBS שלך למשרה הנכונה, מתאימה לנוף ארגוני המשתנה ומתפתח ללא הרף. אנו מבטיחים שתקבל את ההתחלה הטובה ביותר במסע הקריירה שלך.

מגוון רחב של פעילויות מאורגנות לאורך כל שנת הלימודים כשאתה זוכר. אנו דוחפים כל הזמן את הגבולות להכשיר אתכם לקריירה מתגמלת ועם זאת מגשימה.

ייעוץ קריירה 1 על אחד

הצוות המומחה שלנו של יועצי קריירה יעבוד איתך קשר כדי לפתח וליישם תוכנית פעולה חזקה לקריירה. אתה יכול לקבל ייעוץ מומחה בחיפוש עבודה, קורות חיים וכיסוי מכתב, כמו גם משא ומתן על שכר.

קריירה משאבים

בלעדי לסטודנטים ב- NBS, CareerFIT הוא פורטל one-stop אשר הופך את הזמן להרשמה לאירועים, סטאז 'וחיפוש עבודה. אתה יכול להעלות את קורות החיים שלך ולהגיש בקשות עבודה בלחיצה אחת בלבד.

ספר קורות חיים

פרסום זה נשלח למגייסים מדי חודש כדי לזהות ולהתחבר למועמדים שיהיו מתאימים לארגוניהם.

סדנאות כישורי קריירה

אנו מקיימים סדנאות מעשיות הכוללות מיתוג אישי, רשת אפקטיבית, ראיונות טכניים ומקרה עסקי.

אירועי גיוס

עסקים מובילים רבים מגיעים ל- NBS באופן קבוע כדי למצוא מתמחים ועובדים פוטנציאליים במשרה מלאה. ישנם גם ירידי סטאז 'וקריירה, שיחות גיוס וסדרות דוברים עבורך כדי למקסם את החשיפה שלך למעסיקים ולבצע קשרים בעלי השפעה.

הזדמנויות עולמיות

הרחבנו גם את ההתקשרות שלנו עם חברות מחוץ לסינגפור כדי להביא לך יותר אפשרויות תעסוקה עבורך.

התמחות

אנו ממליצים לך להמשיך להזדמנויות למידה חווייתיות במהלך הלימודים. ככאלה, אנו מקפידים להתמחות המאפשרים לך ליישם את הידע בתחום האנליטיקה העסקית שלך באופן אמיתי. בדרך זו תוכלו להשיג יתרון תחרותי אדיר בשוק העבודה עם סיום הלימודים.

הקש ברשת אל בוגרים

רשת בוגרי NBS משתרעת על למעלה מ 90 מדינות וכוללת כ 50,000 בוגרים. השתמש בכוח של קהילה זו על ידי התחברות עם בוגרים בלינקדאין או בישיבות מפגש מאורגנות על ידי GSCDO. רבים הם אנשי מקצוע מוכשרים אשר להוטים לחנך אתכם ולשתף חוויות ב- NBS שהקלו על הצלחתם.

עדכון אחרון: May 2020

אודות בית הספר

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 13th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year ... קרא יותר

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 13th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year. קרא פחות
סינגפור , סינגפור + 1 יותר פחות