ניהול אבטחה MSc

כללי

תיאור התכנית

ההסמכה שלך בניהול אבטחה

מדוע ניהול אבטחה?

הבנת האיומים הביטחוניים המוצבים ברמה המקומית, הלאומית והעולמית היא המפתח למספר ארגונים ומקומות עבודה. שימוש מוגבר בטכנולוגיה בחברה המודרנית משאיר עסק לא מוכן פגיע, ויש להפחית את הסיכון לאירועי טרור.

הקורס לתואר ראשון בניהול אבטחה נועד לעמוד באתגר זה, ומאפשר למשתתפים וארגונים את ההזדמנות להבין את הנושאים הנוגעים לניהול אבטחה, טרור נגד מודיעין ואכיפת החוק. למד כיצד אסטרטגיות אבטחה שונות מתוכננות ומיושמות ברמה מעשית ותיאורטית באמצעות למידה מרחוק בכדי להבין בצורה הטובה ביותר את חשיבות ניהול האבטחה.

Dandelion

  • מתי: 14 בספטמבר 2020
  • איפה: הועבר באופן מקוון באמצעות אוניברסיטת ליברפול ג'ון מורס
  • משך: 11-28 חודשים תלויים במסלול שנבחר

הכשרה בניהול אבטחה מצד מתאמנים אמיתיים חשובה, מכיוון שהיא מאפשרת ליישם בצורה הטובה ביותר את האסטרטגיות שלמדו לתרחישים בעולם האמיתי. במהלך לימודיך לתואר הראשון, תשתמש במחקרי מקרה כדי להתמודד עם מגוון רחב של סוגיות אבטחה עדכניות במקום העבודה. גלה את ההשפעה של הגלובליזציה על ניהול האבטחה ואת החשיבות של מנהלי האבטחה למדינות וארגונים.

מי לומד תואר שני בניהול אבטחה?

הקורס מושלם למי שמחפש או מועסק כיום בקריירה במשרה מלאה בניהול ביטחון, כולל הכוחות המזוינים, ניהול סיכונים, ביטחון פרטי, מנהלי המשכיות עסקית, ביטחון פנים, קציני פשע פיננסי ועוד. זה מתאים גם לאנשי מקצוע עם ניסיון עשיר בענפי האבטחה אשר אינם בעלי כישורים אקדמיים קודמים ומחפשים לשפר את סיכויי הקריירה שלהם באמצעות השכלה גבוהה.

7 מודולים זמינים

תוכנית הלימודים בקורס נועדה לספק תובנה מעמיקה בניהול אבטחה, ותפקידה במניעת פשע עולמי, טרור והלבנת הון.

  • לימודי ביטחון
  • ניהול אבטחה
  • פשע פיננסי וביטחון בינלאומי
  • טרור וטרור נגד
  • ניתוח מודיעין
  • סוגיות עכשוויות בתחום הפשע, הבטיחות והביטחון
  • עבודת ניהול אבטחה

בחירת רמת הלימוד שלך

הקורס זמין בתעודה לתארים מתקדמים, תעודה לתואר שני, ותואר שני במדע. הלומדים את PGCert ייקחו את שלושת המודולים הראשונים, ואילו תלמידי PGDip ייקחו את ששת המודולים הראשונים. למי שבוחר ללמוד את הקורס ברמת MSc יש את ההזדמנות להשלים עבודת גמר בנושא המעניין, ומאפשר לסטודנטים לעסוק בפרויקט מחקר ממוקד בתעשייה כדי ליישם את הידע והכישורים שלהם על שאיפות הקריירה שלהם.

למדו באופן מקוון בתמיכת מומחים בתעשייה

במהלך הלימודים תהיה לך גישה לפקולטה באוניברסיטת ליברפול ג'ון מורס. למד מאנשי מקצוע מנוסים נגד טרור, אנשי אקדמיה ומומחי נושא, בהם פרופסור מיק קרידון, ד"ר רקס לי, ד"ר דניאל זילברסטון וד"ר הלן סלבי-פל.

זוהי תוכנית והסמכה באוניברסיטת ליברפול ג'ון מורס, עם הרשמה ומסירה המנוהלת על ידי Informa Connect. הקורס מועבר, מוערך, מובטח על איכותו ומוענק על ידי אוניברסיטת ליברפול ג'ון מורס.

על אוניברסיטת ליברפול ג'ון מורס

מכון המכניקה של ליברפול הוקם על ידי אנשים בעלי כוח והשפעה אשר הכירו בהשפעות הטרנספורמטיביות של החינוך והשפעה של למידה ושאיפה על אנשים, קהילות וחברה. זה היה המוסד הראשון שהוקם באנגליה.

אחרי התנועה הקטנה והחלוצית הזו הוקמה הקמת מכון ליברפול ובית הספר לאמנות והמכללה היומית לליברפול, ובשנת 1900 איירין מייבל מארש פתחה את קמפוס IM Marsh. ארגונים אלה יחד הניחו את היסודות לאוניברסיטת ליברפול ג'ון מורס, מוסד שגדל ושגשג וממשיך לספק הזדמנות לכולם.

כיום, עם קהילה תוססת של 25,000 סטודנטים ממעל 100 מדינות ברחבי העולם, 2,500 עובדים וקורסי 250 תארים, אוניברסיטת ליברפול ג'ון מורס היא אחת האוניברסיטאות הגדולות, הדינאמיות והמתחשבות קדימה בבריטניה.

התוכנית ללימודי אבטחה מועברת על ידי מרכז ליברפול ללימודי שיטור מתקדמים באוניברסיטת ליברפול ג'ון מורס. האוניברסיטה משלבת כישורים מוכרים מקצועית עם קורסים חדשניים ומכוונים חברתיים. למרכז מוניטין יוצא דופן של מחקרים, כאשר הצוות האקדמי תורם באופן קבוע לכתבי עת בתעשייה, לקבוצות מייעצות, למדיניות ממשלתית, כמו גם לזכות בחשיפה ציבורית קבועה דרך העיתונות והשידור.

אודות מרכז ליברפול ללימודי שיטור מתקדמים

מרכז ליברפול ללימודי שיטור מתקדם (LCAPS), שהוקם בשנת 2015, הוא בעל ניסיון עשיר מקצועי, פרקטי ואקדמי. LCAPS משתמש בחוויה זו בכדי לערוך מחקר ולהעניק הכשרה בתחומי השיטור, מניעת פשע ומקצועות הביטחון של בעלות הברית.

המרכז ללימודי שיטור מתקדמים של ליברפול מאגד צוות פעיל במחקר מרחבי האוניברסיטה.

תיק הלמידה הבינתחומי של LCAPS מצייד את התלמידים והמתרגלים בכישורים שהם צריכים כדי לענות לדרישות המורכבות של שיטור עכשווי.

תיק התארים הנלמדים של מרכז ליברפול לליברציות מתקדמות מתרחב, ובקרוב LCAPS יציע אחד התיקים המקיפים ביותר של תכניות שיטור אקדמיות.

אגרות

תואר עד ה- 15 במאי 2020 אחרי ה- 15 במאי 2020
תעודת הסמכה: 3,150 פאונד / 3,950 דולר ארה"ב 3,495 פאונד / 4,370 דולר ארה"ב
תעודה לתואר שני: £ 5,950 / 7,450 דולר ארה"ב 6,595 ליש"ט / 8,245 דולר ארה"ב
אדונים: £ 8,850 / 11,065 דולר ארה"ב £ 9,795 / 12,245 דולר ארה"ב
עדכון אחרון: אפר 2020

אודות בית הספר

Informa is a leading international events, intelligence and scholarly research group.

Informa is a leading international events, intelligence and scholarly research group. קרא פחות