מגיסטר לניהול משאבי אנוש

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

המאסטר לניהול משאבי אנוש מאפשר למנהלים שואפים בעלי עניין מיוחד ב"צד האנשים "של ארגונים לרכוש מיומנויות וידע מקצועי בתחום זה.

118917_IMG_8285JPG.jpg

תוכנית לימודים מתמחה זו מציידת אתכם במיומנויות בכדי ליצור הזדמנויות חדשות ולהסתגל במהירות לתנאים משתנים במקום העבודה. תוכלו לבחון מבנים, מערכות, תרבות ומנהיגות, כולל כיצד ליישם שינוי ארגוני וכיצד למנף את היתרון התחרותי בשוק הגלובלי. תוכלו לפתח את הידע והמיומנויות לגיוס ובחירת צוות מתאים, לנהל את ביצועיהם בעבודה, לפתח את כישוריהם, להבטיח את שלומם בעבודה ולהתמודד עם היבטים משפטיים של יחסי העבודה.

לתכנית של שנתיים ניתן לשלב תואר זה עם תואר שני שני מבית הספר למנהל עסקים בסידני, UOW. בחר את התואר השני שלך מהרשימה שלהלן:

–– מאסטר לעסקים

–– Master of Analytics Analytics

–– מאסטר בניהול פיננסי

–– מאסטר בניהול משאבי אנוש

–– מאסטר בחדשנות

–– מאסטר לעסקים בינלאומיים

–– מאסטר לניהול

–– מאסטר בשיווק

–– מאסטר בניהול שרשרת אספקה

–– מאסטר בניהול פרויקטים

118705_Sydney1.png

קמפוס סידני

מבנה למידת הקורס

תוצאות הלמידה של הקורס הן הצהרות על הישגי למידה המתבטאות במונחים של מה שהלומד צפוי לדעת, להבין ולהיות מסוגל לעשות עם השלמת הקורס. סטודנטים שיסיימו קורס זה יוכלו להדגים:

1

להפגין ידע מיוחד במושגים ומסגרות מתקדמות הנוגעות לניהול משאבי אנוש.

2

תנתז עקרונות ומושגים רלוונטיים בהקשר עסקי

3

הצע פתרונות משולבים למגוון בעיות תוך שימוש בידע תיאורטי, מיומנויות טכניות, חשיבה ביקורתית ו / או יצירתית

4

תכנן וביצע פרויקט מחקר עסקי משמעותי

5

החל עקרונות של אחריות חברתית בעת הערכה ביקורתית של מצבים וקבלת החלטות עסקיות

6

להעביר מידע משמעתי מורכב לקהל ולמטרה המיועדת; (א) בעל פה, (ב) בכתב

7

הרהור בכישורים בינאישיים מקצועיים תוך כדי עבודה עם אחרים לייצור תפוקות מוסכמות.

118706_Wollongong2.png

קמפוס וולונגונג

דרישות כניסה

בכדי לקבל כניסה לתואר שני בניהול משאבי אנוש, אנו דורשים שתהיה לך תואר ראשון מוכר עם ציון ממוצע שווה של 50%, או תעודת בוגר עסקים. ציון ה- IELTS בסך הכל 6.5 (R: 6, W: 6, L: 6, S: 6).


מדוע ללמוד אתנו?

אנו מציעים שלוש צריכות בשנה, ונושאים רבים אמורים להשתלב עם התחייבויותיך המקצועיות ואורח החיים. חלק מהשיעורים מוצעים על בסיס שבועי, לרוב בערב, בעוד שאחרים פועלים במצב אינטנסיבי בסוף השבוע כדי למזער את הזמן הרחק מאחריות אחרת.

מעל 90% מהבוגרים שלנו מועסקים תוך ארבעה חודשים מסיימת הלימודים והמשכורת ההתחלתית של הסטודנטים לתארים מתקדמים שלהם היא 108,800 דולר ארה"ב, 4% יותר מהממוצע של המדינה *.

בחר ללמוד את התוכנית שלך מאחד משני הקמפוסים שלנו: קמפוס CBD של סידני, המשקיף על נמל סידני המהמם ועל הגשר המרשים שלו, או קמפוס וולונגונג שלנו שוכן בין גנים מעוצבים, מרחק דקות מהאוקיאנוס השקט.

אנו מציעים מגוון מלגות הזמינות לסטודנטים מקומיים ובינלאומיים, בין 10% ל- 100%, כך שתוכלו להשקיע בעתידכם.

הקורסים שלנו מפותחים ללא הרף, מושכלים על ידי מחקרים, מובנים על תוצאות יישומיות, מוכרים על ידי מעסיקים, מועברים על ידי אקדמאים מוסמכים מאוד ונתמכים באמצעות משאבי לימוד ופיתוח מיוחדים נוספים של סטודנטים.

118913_0E6A5290JPG.jpg

שירותי התמיכה המתקדמים שלנו בנויים סביב הצרכים האישיים שלך. היועצים שלנו, סגל אקדמי יועצים קריירה זמינים כל שבוע להתייעצות. סדנאות מיומנויות למידה גם לרוץ שבועי כדי להבטיח את ההצלחה שלך. אנו מספקים מספר אירועים חברתיים וחצי-רשמיים המעניקים לכם הזדמנות להתחבר עם חבריכם, חברי הקהילה העסקית המקומית והבוגרים.

סטודנטים בינלאומיים יכולים לבחור לקחת את האפשרות לבחור את נושא הבחירה, Global Workplace Practice, הכולל פעילויות מעשיות לחיפוש עבודה וגישה לכוח העבודה האוסטרלי בין אם באמצעות התמחות, פרויקט מבוסס תעשייה או עבודה חלקית.

* סקר תוצאות תוצאות הבוגרים של QILT 2016-2018.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Internationally respected, we are focused on excellence with impact — spanning both pioneering research and graduates who are globally competitive.

Internationally respected, we are focused on excellence with impact — spanning both pioneering research and graduates who are globally competitive. קרא פחות
צפון וולונגונג , סידני + 1 יותר פחות