מגיסטר למדעי המחשב

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

היה כוח מניע בזירה העולמית

כמקצוע, מדעי המחשב נמצאים במצב של שטף מתמיד, כפי שמעידים נושאים יותר ויותר רלוונטיים כמו ביג דאטה ו"אג'נדה דיגיטלית ". גלובליזציה ודיגיטליזציה של עסקים וחברה מובילים לצורך גבוה - ובעיקר בלתי מתואמים - למומחי IT.

בנוסף לנושאים אחרים, ישנם צווארי בקבוק בקרב מומחי IT עם ידע מעמיק בנושא אבטחת סייבר. במידה רבה, ביקוש גבוה זה נובע גם מהעובדה שאלו נדרשים לא רק בענף ה- IT אלא גם בכל ענפי המשתמש.

עובדות

תואר: מודל המחקר: משך:
תואר שני במדעים (M.Sc.) בקמפוס 2 סמסטרים
צריכת: שכר לימוד כניסה
Bad Honnef: ספטמבר
ברלין: אוקטובר
החל מ- 6,290 יורו לסמסטר תואר ראשון, מבחן השמה במידת הצורך,
הוכחת כישורי השפה האנגלית

מה תלמדו מאיתנו

תכנית התואר השני במדעי המחשב מכינה אתכם בצורה אופטימלית לקריירה באחד התחומים החשובים ביותר בעולם התאגיד העתידי.

 • תוכלו לרכוש את הידע והמיומנויות הדרושים לתכנון מערכות אבטחת סייבר בפרויקטים של פיתוח ותשתיות IT.
 • תלמד כיצד לבחור את הכלים, התהליכים והאלגוריתמים המתאימים למגוון משימות מעשיות.
 • על סמך יסודות תיאורטיים איתנים בתחום אבטחת סייבר וקריפטולוגיה, תוכלו לחקור נושאים מתקדמים כמו מחשוב קוונטי, תיאוריית blockchain ועוד.

מהלך הלימוד במבט חטוף

סמסטר א '

 • אלגוריתמים
 • אבטחת סייבר והגנת נתונים
 • אבטחת סייבר מתקדמת
 • קריפטולוגיה
 • בלוקצ'ין
 • מדעי המחשב והחברה

סמסטר ב '

 • מחשוב קוונטי
 • ניהול פרוייקט IT
 • עבודת גמר וקולוקוויום129128_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg פניה / ביטול ניתוק

כיצד פועל מהלך הלימודים?

לתואר שני דו סמסטר שלנו אתה צריך תואר ראשון עם 240 ECTS. אם כבר יש לך ניסיון מקצועי רלוונטי או שאתה נוקט בבחינת השמת TASC שלנו, יתכן שתואר ראשון עם 180 ECTS יספיק.

שם תלמדו

אתה יכול להמשיך בתואר שני הבינלאומי לניהול משאבי אנוש שלנו בשני הקמפוסים הגרמניים בבאד הונף ובברלין.

אפשרויות קריירה

מדעי המחשב והמחקר

כמדען לחקר מחשבים ומידע (מדען מחשבים בקיצור) תנתח בעיות מורכבות במגוון תחומים, כולל עסקים, מדע, רפואה, על מנת לפתח פתרונות בעזרת מחשב. מדעני מחשבים הם תיאורטיקנים, מעצבים וממציאים כולם באחד, ועוזרים להשפיע על עתידן של חברות באמצעות טכנולוגיות ומערכות מחשב חדשניות.

מנהל מסד נתונים

כמנהל מסד נתונים, תהיה אחראי לתכנון, תכנון ופיתוח של יישומי מסד נתונים. הבטחת נגישות ושמירה על אבטחת מידע תהיה גם אחת המשימות שלך. אתה תבדוק באופן קבוע מסדי נתונים ותוכניות נלוות בכדי לזהות שגיאות שיש לתקן, לבצע שינויים ולבצע אמצעי אבטחה.

תוכנה / מפתח אתרים

כמפתח תוכנה, תוכלו לעצב, ליישם ולשנות תוכנות מחשב. זה יכול להיות כרוך בשתי תוכנות היישום, כלומר. תוכנה המיועדת לציבור הרחב ולמטרות מסחריות, ותוכנת מערכת כלומר. תוכנה המבטיחה תפקוד חלק ויעיל של מערכות מחשב.

כמפתח אינטרנט תיצור ותחזק אתרים. אתה תפקח על המבנה הטכני של האתר (אחורי) ו / או על הפריסה והתוכן הויזואלי (חזית). מפתחי אתרים פועלים לעתים קרובות כ"מנהלי אתרים "ואחראים להבטיח כי אתרים מתפקדים כראוי.

עדכון אחרון: ינו 2020

אודות בית הספר

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the ... קרא יותר

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the future needs of international companies. Professors and students from over 85 nations meet and work together on–campus. קרא פחות
Bad Honnef , ברלין , מינכן + 2 יותר פחות