קרא את התיאור הרשמי

על אודות

האם אתה מעוניין בפוליטיקה והיית רוצה להתמחות בפוליטיקה האירופית ובפרספקטיבה השוואתית? שנה אחת במשרה מלאה בשפה האנגלית תוכנית אב של מדע המדינה: המדיניות הציבורית האירופית עשויה להיות הבחירה הנכונה עבורך. בתוכנית זו של המורה תנתח את השפעת השינוי החברתי, הכלכלי והפוליטי על המערכות הפוליטיות והמוסדות הממשלתיים האירופיים הן ברמה הבינלאומית והן ברמה הארצית מנקודת מבט השוואתית.

אתה תנחה אותך במאמצי המחקר הנוכחיים ובדיונים על המדיניות, תחקור נקודות מבט תיאורטיות ותפתח מיומנויות מחקר מתוחכמות, שתחול על שני הממדים העיקריים בפוליטיקה האירופית. האחת היא כיצד מדיניות לאומית ומבנים פוליטיים מתמודדים עם שינוי חברתי וכלכלי עולמי והחלטות על-לאומיות. השני הוא כיצד מוסדות על-לאומיים, כמו האיחוד האירופי, מושפעים גם מאינטרסים לאומיים ומגיוס פוליטי. על ידי שילוב שני הזוויות הללו, סטודנטים של התמחות מדע המדינה: מדיניות ציבורית אירופית תרכוש ידע בסיסי ומערכת של מיומנויות אשר ביקוש גבוה לקבלת עמדות קבלת החלטות ברמות המדיניות האירופית והארצית. התוכנית מציעה שיעורים מותאמים אישית על ידי צוות בינלאומי לשבחים אשר שיא המחקר הוערך לאחרונה להיות בין הטובים ביותר של אירופה בתחום זה.

תוכנית זו הוא מוכר על ידי NVAO. לאחר שסיימת את התוכנית תקבל את התואר הבינלאומי מוכר של מאסטר למדעים (MSc).

תכנית לימודים

תכנית המדעים המדינית שלנו מעניקה לך הכשרה יסודית ורחבת היקף במתודולוגיה ובתיאוריה של מדעי החברה והפוליטיקה. זה כולל את היישום ואת השימוש המעשי במגוון של שיטות מחקר במדעי המדינה ו היכרות עם מגוון רחב של פרספקטיבות תיאורטיות ואיך לשלב את אלה במחקר שלך. המאסטר הוא תוכנית חד-שנתית במשרה מלאה, הנלמדת כולה באנגלית. יש לו עומס עבודה של 60 נקודות זכות.

מדע המדינה: קורסים במדיניות ציבורית אירופית במדריך המחקר.

מבנה התוכנית

התוכנית מתחילה עם בסיס משותף רחב ובהדרגה מאפשר לך לקבוע את הפרופיל שלך.

 • בתקופה 1 אתה עוקב אחר שני מסלולים על תיאוריות וגישות בסיסיות בשתי תת-התחומים העיקריים של מדעי המדינה: פוליטיקה השוואתית ויחסים בינלאומיים. קורסים אלה מספקים לך בסיס ידע משותף ולהכיר לך את מלוא רוחב של משמעת.
 • בתקופה 2 אתה בוחר שני נושאים נבחרים קורסים המכסים היבטים שונים של תהליכים פוליטיים עכשוויים. תוכל לבחור בעיה נבחרת אחת השייכת להתמחות שלך, ואחת כדי להרחיב את היקף.
 • בתקופה 3 אתה עוקב אחר קורס כללי יותר על הפילוסופיה של המדע ועיצוב המחקר כי היא לתרום ישירות להכנת עבודת התזה שלך מספק לך תובנות תיאורטיות וכלים מתודולוגיים.
 • בתקופה 4 אתה תרגול מיומנויות המחקר שלך בסדנה בתוך ההתמחות שלך. עבודה בקבוצות קטנות על נושאים ספציפיים, אתה מתרגל את כל השלבים של המעגל האמפירי: בחירה וניסוח של שאלת המחקר, סקירת ספרות, עיצוב המחקר, ניתוח נתונים, ואת הדו"ח. הניסיון המעשי ומגוון נושאי המחקר הרלוונטיים והמתקדמים בתחום ההתמחות שלך שיוצגו כאן יאפשרו לכם להשתמש בעבודה בסדנה כקרש קפיצה לתזה של המורה.
 • בתקופה 5 ו 6 אתה עובד בנפרד על התזה של המאסטר שלך, בפיקוח אחד מאנשי הצוות של קבוצות המחקר השונות שלנו.

למה למד מדע המדינה ב VU Amsterdam ?

 • בסיס רחב, התמחות ברורה

לתוכנית שלנו יש מבנה מצטבר ייחודי, שבו אתה מתמחה כל חודש. מהתחלה משותפת בשתי תת-התחומים העיקריים של התחום (יחסים בין-לאומיים ופוליטיקה השוואתית), אתם מתפצלים בקבוצות קטנות יותר בקורסים הנבחרים הנבחרים ומתחילים בהדרגה להתמחות שלכם. זה מסתיים ב יחיד שלך תזה יחידת הנושא.

 • הדרכה אינטנסיבית, פעילויות חוץ-אקדמיות

התוכנית כוללת מדריכים אינטראקטיביים מאוד, סדנאות, ופיקוח אישי אינטנסיבי. בהתחשב בהיקף קטן יחסית של התוכנית (50-70 תלמידים מחולק על שלוש התמחויות), אתה באמת להכיר את הפרופסורים שלך, והם יכירו אותך. סמינרים, טיולים וסדנאות למחקר חוץ-אקדמי מספקים לך הזדמנות לעסוק גם בפוליטיקה ובארגונים פוליטיים מחוץ לכיתה.

 • מרכיב מחקר חזק

התכנית מעודדת שימוש בשיטות כמותיות ואיכותיות, ומציעה לך טווח רחב בגישות תיאורטיות, מהתיאוריות המסורתיות יותר של המשמעת לתיאוריה הביקורתית. בקורסים השונים מוקדש תשומת לב מיוחדת לשילוב הידע והמיומנויות התיאורטיים (חשיבה, כתיבה, הצגה וטכניקות מחקר), ויש דגש רב על פיתוח טיעונים לתמיכה בממצאיך. לבסוף, תחת פיקוחו של חבר צוות עם מומחיות ההתמחות שלך תוכלו לערוך מחקר עצמאי לתזה הראשי שלך.

 • מוניטין בינלאומי

התוכנית פותחה על ידי צוות בעל שם עולמי עם רשת בינלאומית רחבה. איכות ההוראה שלנו מתבטאת בתוצאות הערכה חיוביות: בשנים האחרונות מורינו נבחרו כמיטב יכולתם בהולנד. לתוכנית יש אופי בינלאומי, שכן לפחות 35% מהצוות הם בינלאומיים וכ -50% מהתלמידים המתחילים מדי שנה מגיעים מחו"ל.

 • תואר כפול

אפשר להשיג תואר כפול. בחירה זו תוכל לעקוב אחר תוכנית 2 שנה במהלכה תוכלו לבלות שנה אחת ב VU ושנה אחת באוניברסיטת צפון קרוליינה ב קפלה היל. למידע נוסף ראה להלן: "ממשל תאגידי כפול".

 • מה אומרים התלמידים

סטודנטים של מדע המדינה מאסטר ב VU יש כאמור בסקר הסטודנטים הלאומי 2017, כי הם מרוצים החינוך מאתגר, בינאום, מתקני המחקר, לוחות זמנים, עומס המחקר ואת גודל הקבוצה של התוכנית.

קריירה לקוחות פוטנציאליים

כבוגר תכנית הלימודים לתואר שני במדעי המדינה באוניברסיטת VU Amsterdam , אתם מסוגלים לעבוד ביעילות בסביבה רב-תחומית: אתם מכירים ומבוססים על יסודות מוצקים בגישות המשמשות את העולם הרחב של מדעי החברה. פיתחת מיומנויות במתודולוגיה של מחקר (ניתוח, איסוף נתונים ועיבוד), כתיבה, הצגה, הרצאות ציבוריות ועבודת צוות.

בשל הדגש על מתודולוגיית המחקר וכתיבתו, רבים מבוגרי העבודה מוצאים עבודה כמנתח מדיניות או יועץ בארגון בינלאומי ממשלתי או לא ממשלתי, במגזר הפרטי או כעובד ציבור במשרד ממשלתי. אתה גם תהיה מוסמכת לעבוד בתחום העיתונאות. הבוגרים גם מוצאים עבודה בתקשורת וביחסים חיצוניים. יישום יסודי של מיומנויות מחקר המוצעים על ידי התוכנית גם מכין אותך לקריירה נוספת באקדמיה. רבים מבוגרינו משתתפים בתואר דוקטור מכובד. תוכניות ברחבי העולם.

התמחות
מציאת משרה בארגון (בינלאומי) יכולה להיות קשה, במיוחד בשוק העבודה הנוכחי. במהלך התוכנית, תוכלו לברר פרטים נוספים על האינטרסים שלך ואיך אתה יכול להשתמש בהם עבור קריירה בינלאומית. לאחר השלמת המאסטר, תלמידים בעלי מוטיבציה גבוהה יכולים לפנות לפרופסורים שלהם לאפשרויות התמחות ברשת של הפרופסורים. התמחות מחקר במחלקה למדע המדינה שלנו היא גם אופציה. ניסיון עבודה זה יעזור לך עוד יותר בקריירה שלך.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 72 תוכניות שמוצעות על ידי Vrije Universiteit Amsterdam »

עדכון אחרון: November 8, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sep 1, 2019
Duration
1 שנה
תכנית מלאה
Price
2,083 EUR
עבור סטודנטים EEA-EU.
Deadline
June 1, 2019
1 April for non-EU-students.
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Sep 1, 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
June 1, 2019
1 April for non-EU-students.

Sep 1, 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
June 1, 2019
1 April for non-EU-students.
End Date