מגיסטר למדעי בהנדסת חשמל מ המניי 20 משלי 20 מ המניי 20 משלי 20 מ המניי 20 משלי 20 מ

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

תואר שני בהנדסת חשמל הוא תכנית בין-תחומית ומכוונת-תרגול במכללה להנדסה. הרוויח מהזדמנויות מחקר מעשיות, ובדוק את המנגנונים התומכים במרקם הטכנולוגי של חיינו, כולל מחשבים ואינטרנט.

כסטודנט לתואר שני, תיהנו ממגוון גמישים של קורסים עם אפשרויות בחירה רבות המתאימות לתחומי העניין האקדמיים והמקצועיים שלכם. עבדו בצמוד עם יועץ כדי לתאר מסלול בהתאמה אישית דרך התוכנית.121067_180917_TempleEngineering-746.jpg

הסביבה הקטנה והסביבה מסבירת הפנים של המחלקה להנדסת חשמל ומחשבים והפקולטה שלה, מעניקים חווית למידה מעוררת ייחודיות. פרופסורים פועלים על פי מדיניות של דלת פתוחה, כך שתוכלו לבקר בהם באופן קבוע מחוץ לשיעור בכדי לסיעור מוחות פרויקטים מחקריים עצמאיים, לדון בשאלות או לדבר באמצעות סוגיות של התפתחות מקצועית. החוויות האישיות והמקצועיות המגוונות של גוף התלמידים מוסיפות ערך לפרויקטים בכיתה, לדיונים ולעבודה קבוצתית.

דרישות אשראי

תואר שני בהנדסת חשמל נדרש לפחות 30 שעות אשראי.

שיעורים

התואר בהנדסת חשמל מגיע עם גמישות רבה: אתה יכול לבחור ללמוד במשרה מלאה או חלקית, כאשר מרבית השיעורים מתחילים לאחר השעה 16:30. סטודנטים רבים מסיימים את דרישותיהם בשנתיים, אם כי מגבלת הזמן להשלמתם היא חמש שנים. . יש סטודנטים שנכנסים לתכנית לתואר שני ישירות מתואר ראשון להשלמת התוכנית במשרה מלאה. סטודנטים רבים עובדים בענף תוך השלמת תואר שני במשרה חלקית.

תבחר באחד משלושה מסלולים.

תזה

 • 24 נקודות זכות בעבודה כמובן
 • שישה נקודות זכות בעבודת התזה

פּרוֹיֶקט

 • 27 נ"ז של עבודת קורס דידקטית
 • שלושה נקודות זכות בעבודת פרויקט

עבודת קורס

 • 30 נ"ז של עבודת קורס דידקטית

הוֹרָאָה

בהתאם למחויבות של טמפל לגישה ולמחיר סביר, תואר שני במדעים בהנדסת חשמל מציע רמת לימוד תחרותית עם מספר רב של הזדמנויות לתמיכה כספית.

שיעורי שכר הלימוד נקבעים מדי שנה על ידי האוניברסיטה ומושפעים מגורמים רבים, כולל רמת תואר בתוכנית (תואר ראשון או בוגר), עומס קורסים (משרה מלאה או חלקית), תושבות המדינה או מחוץ למדינה ועוד. עלויות שכר הלימוד הללו חלות על שנת הלימודים 2018–2019.

תושב פנסילבניה: 1,135.00 $ לזיכוי

מחוץ למדינה: 1490.00 $ לזיכוי

גיוון הסטודנטים

המכללה להנדסה משקפת את המגוון שתמיד היה סימן ההיכר של החיים במקדש. עם תלמידים מכל 50 המדינות, 129 מדינות ועם רקע תרבותי מכל הסוגים, כיתות בית המקדש מועשרות באינספור נקודות מבט, נותנות לסטודנטים נקודת מבט עולמית על פני תחומים ותחומים ומחזקות קשרים המעודדים הצלחה בקרב התלמידים.

כקהילה, האחריות המשותפת של טמפל היא לשפר את איכות החיים של כל חברי קהילת המקדש, ומתן סביבה בטוחה, תומכת ומסבירת פנים בה ניתן ללמוד, לעבוד ולצמוח.

שירותי קריירה

כסטודנט למקדש תוכלו לבקר במרכז הקריירה של האוניברסיטה לקבלת תמיכה במהלך חיפוש העבודה או ההתמחות שלכם. קפוץ לביקור קצר או קבע פגישת אימון של 30 דקות כדי לדון ברכיבים בפרופיל המקצועי שלך, כולל נוכחות השימור והלינקדאין שלך.

שירותי קריירה יכולים לספק

 • הערכות הכיוון המקצועי שלך,
 • הודעות עבודה לסטודנטים ובוגרים,
 • רשימות של משאבי חיפוש עבודה, ו-
 • תמיכה באסטרטגיות חיפוש עבודה.

מידע על קבלה

יהיה עליך להשלים בקשה באופן מקוון. יש עמלת בקשה בסך $ 60.

כדי להגיש מועמדות אתה צריך להיות בעל תואר ראשון בהנדסה ו- 3.0 GPA ומעלה.

ניתן לשקול סטודנטים עם תארים בתחומים אחרים הקשורים אליהם, אך יתכן שיהיה עליהם לעבור מכינות לפני הגשת מועמדותם. המחלקה מזהה את הצורך בעבודות לימוד מוקדמות על בסיס פרטני.121061_180917_TempleEngineering-478.jpg

דרישות יישום

 • הפניות: תזדקק לשלוש מכתבי המלצה. אם שולחים באמצעות דואר אלקטרוני, אלה צריכים להגיע ישירות מכתובת הדוא"ל האישית של כותב ההפניה שלך.
 • הצהרת יעדים: בדף אחד לשני, תאר את החוויות הטכניות הרלוונטיות ואת יעדי הקריירה שלך.
 • ציון GRE: הבדיקה כנראה נלקחה תוך חמש שנים ממועד הגשת הבקשה. ציונים מינימליים למכללה להנדסה: מילולית: 150, כמותית: 151, כתיבה אנליטית: 4.5. יש לשלוח את הציונים הרשמיים שלך ישירות מסוכנות הבדיקה החינוכית. הקוד המוסדי למקדש הוא 2906.
 • נסיון מקצועי עדכני
 • תמלילים: יש לשלוח תמלילים רשמיים ישירות מהמוסד.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Temple Engineering is undergoing big changes. At 12th and Norris, we have been evolving for quite some time. As a college, we have grown to more than 2,100 students and are always undergoing changes t ... קרא יותר

Temple Engineering is undergoing big changes. At 12th and Norris, we have been evolving for quite some time. As a college, we have grown to more than 2,100 students and are always undergoing changes to modernize our curriculum. Our facilities also continue to evolve in order to deliver modern, efficient and collaborative spaces designed specifically for engineers. קרא פחות