מגיסטר למדעים Geosciences

כללי

תיאור התכנית

מגיסטר למדעים Geosciences

Geosciences מציע מחקר לתואר מגיסטר של המדע לאורך שני מסלולים שונים, גיאולוגיה וגיאוגרפיה.


טרשת נפוצה ב Geosciences - גיאולוגיה

זו תוכנית לימודים יש שני דגשים אפשריים - אחד עבור הגיאולוג מקצועי והשני מורה למדע כדור הארץ. לשעבר מכין את הסטודנט לקריירה בתעשייה או בסקרים הממשלה, או מספק לקראת תואר דוקטור לעבוד במוסד אחר. האחרון מכין את התלמיד ללמד מדע הגיאולוגיה ועוד קורסים אדמה ברמה משנית או מכללה. מסלול גיאולוגיה גמיש. התלמיד ויועץ יבחר בחירה המתאים בהתבסס על שטח של דגש כגון גיאולוגיה הסטרטיגרפיה סביבה, פליאונטולוגיה חוליות, גיאופיסיקה, גיאולוגיה נפט, וכו 'טרשת נפוצה ב Geosciences - גיאוגרפיה

תוכנית זו של המחקר מיועד בעיקר תואר להכנת לתפקיד מקצועי מתקדם. התוכנית היא גמישה ביותר, תוך שימת דגש בשני תחומים: מיקוד E מדע ​​nvironmental ומערכות מידע גיאוגרפי. באזור מוקד הסביבה מדע מיועדת לסטודנטים המעוניינים בתעסוקה המקצועית אנליסטים סביבתיים ומדענים, שיש להם מעלות הבגרות בתחום הקשור כגון גיאוגרפיה, גיאולוגיה, ביולוגיה, חקלאות, מדע או כללי. מערכות מידע גיאוגרפי (GIS) מיקוד השטח מיועד לספק עבודה מתקדמת כמובן טכני תיאורטי הכרחי לקראת הפיכתו מקצועי GIS.יחד עם קורסים geospatial הניתנים על ידי המחלקה Geosciences, התלמידים לקחת מגוון של שיעורים ברמה לתואר שני במחלקות אחרות, תוך שימת דגש טכניים, היבטים תיאורטיים יישומית. תואר זה נועד לספק לסטודנטים הנוכחי עם העבודה קורס מתקדם GIS, כמו גם מקצועית בקהילה. נוסף על תנאי הקבלה הכלליים ללימודי בוגר כאמור בסעיף ביה"ס בקטלוג זה, התלמיד נכנס ריבונו של תוכנית הלימודים במדעי כנראה סיים את הקורס המקביל של המחקר הנדרש על ידי המחלקה ראשון של המדע. סטודנטים שאין להם את ההכשרה המתאימה לתואר ראשון יידרשו לפצות הליקויים שלהם.


קריירה בגיאולוגיה

בגלל הגיאולוגיה חשוב בשני מחקרים של מדע וטכנולוגיה, גיאולוגים הם מאד מבוקש בענף. כמו גיאולוג אתה עלול למצוא תעסוקה לא רק חקר כרייה, אלא גם בתחומים מגוונים כמו, כספים הנדסה ובנייה, אנליטיים מעבדות מחקר, תכנון סביבתי.

גיאולוגים לאתר ולסייע החילוץ של מרבצי מחצבים כמו יהלומים, זהב, עפרות מתכת, מיכה, פחם ונפט. הגיאולוגים גם לחקור חומרים נפוצים כגון צבירה אבן להכנת בטון סלילת כבישים, אבן גיר עבור תעשיות מלט, דשן כימי, חול לבנייה או ייצור זכוכית. מהנדסים אזרחיים לעתים קרובות לעבוד עם גיאולוגים על מבנים הבניין העיקריות, פיתוח, בנייה מנהרת כביש וחפירות גדולות מכל הסוגים.גיאולוגיה הסביבה מדגיש אינטראקציה משופרת עם הסביבה שלנו באמצעות עקרונות הגיאולוגיה, ומעורב בתכנון סביבתי, סילוק בטוח של פסולת, הימנעות של זיהום מים, ופיתוח עירוני.

המעסיקים הגדולים של גיאולוגים הם תעשיית הכרייה, רשויות מקומיות, גופים ממשלתיים, ענף ההנדסה האזרחית, ואת תעשיית הנפט. גיאולוגים מעורבים לעתים קרובות שונים מכוני מחקר, מוזיאונים ואוניברסיטאות בעבודת המחקר.

קריירה בגיאוגרפיה

תואר בלימודי גיאוגרפיה או GIS יכין לך לעבוד במגוון רחב של תחומים. כמעט כל נושא ניתן הסתכל גיאוגרפי, בריאות, שיווק, פשע, שימור, חינוך, פוליטיקה, תיירות, קמעונאות, תחבורה, שירותים חברתיים פרספקטיבה. הרשימה יכולה להמשיך.וזהו " למה רקע הגיאוגרפיה יכול להיות רלוונטי לעבודה בכל התחומים האלה, ועוד רבים. מערכות נתונים מרחביים, למשל, הפכו הכרח בסיסי עבור ארגונים רבים. בין אם אתה מחדש " הטכנולוגיה אופקים, או יותר לתוך מדעי החברה, המציאות היא כי הידע הגיאוגרפי ומיומנויות - או המודעות הבסיסית של דרכים הגיאוגרפיים של חשיבה - יכול להיות שימושי ורלוונטי בכל מספר עיסוקים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

FHSU is the leading forward-thinking, entrepreneurial university of the Midwest. We have an enrollment of more than 13,000 students and offer hundreds of certificate and degree programs at the associa ... קרא יותר

FHSU is the leading forward-thinking, entrepreneurial university of the Midwest. We have an enrollment of more than 13,000 students and offer hundreds of certificate and degree programs at the associate's, bachelor's and master's levels through 28 academic departments. קרא פחות
וויצ'יטה , ארה"ב מקוונת + 1 יותר פחות