מגיסטר למדעים - הנדסה תעשייתית

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

הנדסת תעשייה עומדת לראות את "התמונה הגדולה" כשמדובר בתהליכים ומערכות מורכבים. השדה מתמקד בניתוח הרכיבים הרבים אשר חייבים לעבוד יחד כדי שארגון יוכל לתפקד בצורה היעילה והרווחית ביותר. כסטודנט, תוכלו לקבל תובנה מתודולוגיות מגוונות, טכניקות, וכלים שאתה יכול ליישם כדי לשפר את הביצועים של הארגון. היכולת להרוויח באמצעות מחקר זה עושה לך מתאים במיוחד לעמדה ניהול.

תואר שני במדעים בהנדסת תעשייה יספק לסטודנטים את הידע והיכולות להשתמש בטכניקות, במיומנויות ובכלים המתאימים לזיהוי, גיבוש, ניתוח ופתרון בעיות הנדסיות תעשייתיות. עם התקדמות נורמלית, סטודנט יוכל לקבל תואר שני לאחר שנתיים, המקביל ל -120 נקודות זכות. אם התלמיד רוצה לשלב את עבודת הלימוד עם עבודה בחברה חיצונית, ניתן להאריך את התכנית לשלוש או ארבע שנים. לאחר מכן תוצע תכנית חינוך מותאמת אישית. לאחר סיום חינוך זה, יהיו לתלמידים בסיס איתן לכניסה למגוון תפקידים בבסיס העולמי. התפקידים האופייניים הם מהנדס בכיר, מנהלי פרויקטים, מפתחים, יועצים, מנהלים וחוקרים. רבים מתלמידינו לשעבר הם בעלי משרות ניהוליות או בכירות בארגונים ציבוריים או בחברות פרטיות.

תוצאות למידה

ידע (K):

K1: בעל ידע מתקדם בתחום האקדמי של מתמטיקה, פיסיקה והנדסה, וכן ידע מתעדכן ומתעדכן בתחום ההנדסה התעשייתית.

K2: בעל ידע מעמיק של תיאוריות ומתודולוגיות שונות המשפרות את ביצועי הארגון התעשייתי מנקודת מבט הוליסטית.

K3: ניתן להחיל ידע על תהליכים תעשייתיים שונים הקשורים בעיקר לייצור וטכנולוגיות רלוונטיות, מושגים ומערכות כגון רובוטיקה, CAD / CAM, CIM, ייצור וירטואלי, לוגיסטיקה ייצור, ניהול שרשרת אספקה, מחקר תפעול, ניהול איכות

K4: ניתן לנתח בעיות אקדמיות על בסיס ההיסטוריה, מסורות, אופי ייחודי ומקום בחברה בתחום האקדמי של הנדסת תעשייה.

מיומנויות (S):

S1: ניתן לנתח ולהתמודד בצורה ביקורתית עם מקורות מידע שונים ולהשתמש בהם כדי לבנות ולנסח טיעונים מדעיים.

S2: ניתן לנתח תיאוריות ופרשנויות קיימות בתחום ההנדסה התעשייתית ולעבוד באופן שיטתי ועצמאי על בעיות מעשיות ותיאורטיות.

S3: ניתן להשתמש בשיטות רלוונטיות בהנדסת תעשייה כדי לבצע עבודות מחקר ופיתוח באופן עצמאי.

S4: ניתן לבצע פרויקט מחקר ופיתוח עצמאי או מוגבל בתוך תחום ההנדסה התעשייתית תחת פיקוח ובהתאם לנורמות הרלוונטיות לאתיקה של מחקר.

יכולת כללית (GC):

GC1: ניתן לנתח בעיות אתיות אקדמיות, מקצועיות ומחקריות רלוונטיות.

GC2: ניתן ליישם את הידע והמיומנויות בתחום ההנדסה התעשייתית בתחומים חדשים על מנת לבצע מטלות ופרויקטים מתקדמים.

GC3: ניתן לתקשר על נושאים אקדמיים, ניתוח ומסקנות בתחום ההנדסה התעשייתית על ידי שימוש בטרמינולוגיה בתחום, כדי לתקשר עם המומחים ועם כלל הציבור.

GC4: יכול לתרום לתהליכי חשיבה חדשים וחדשנות תוך שימוש בידע מהשיטות ומהתיאוריות בהנדסת תעשייה.

דרישות קבלה

כדי להתקבל לתוכנית הלימודים, יש צורך בתואר ראשון במכשירי חשמל, חשמל או אלקטרוניקה. מועמדים בעלי רקע אחר עשויים להתקבל על בסיס הערכה מקצועית.

הוראה והערכה

שיטות הוראה ולמידה

תוכנית הלימודים בנויה בקורסים מרוכזים שבהם התלמידים עובדים על נושא אחד בכל פעם. זה מספק עבור עומס עבודה אחיד לאורך כל התוכנית. התוכנית היא R

עבודות הפרויקט המנדטוריות משמשות לעיתים קרובות גם בקשר לנושאים השונים. הפרויקטים מבוצעים בדרך כלל על ידי צוותי סטודנטים. הצוותים מכינים דו"חות פרוייקטים המוצגים לפרופסורים, לבוחנים ולעתים גם לחניכים. הפרויקטים עשויים להתבסס על ניסויים מעבדתיים, מקרים עסקיים או דומים. נושאים מסוימים מבוססים לחלוטין על פרויקט בפיקוח הפרופסור בפועל.

התזה הסופית מאופיינת בנושא בעל אופי מדעי וניתן לבצע בשיתוף פעולה הדוק עם שותף בתעשייה הרלוונטי ו / או על בסיס R הקיים

צורת הערכה

במהלך התכנית, נעשה שימוש בצורות שונות של שיטות הערכה בקשר לנושאים השונים. ברוב המקרים, בודדים בכתב בודדים משמשים את הצורה העיקרית של לדירוג הנושא. בנוסף, נעשה שימוש בפרויקטים מחייבים (בנפרד או בקבוצות) על מנת לקבוע את הציון הסופי.

הערכות נושא מסוימות מבוססות על תיק של מטלות שבוצעו, בעוד שאחרות מבוססות על עבודות פרויקט שבהן הציונים נקבעים על סמך דיווחים בכתב, לעתים על ידי מצגות בעל פה.

הדירוג של תזה יחידת הסופי מבוסס רק על הדו"ח בכתב עם קבצים מצורפים רלוונטיים.

מידע נוסף על שיטת ההערכה של כל נושא מוגדר בתיאור הקורס המתאים, אך הדירוג מבוסס בדרך כלל על מערכת ה - ECTS עם ציונים A, B, C, D, E - ו F, כאשר F "לא עבר".

אפשרויות Exchange

לתלמידים יש אפשרויות רבות לקחת חלק מתכנית הלימודים באוניברסיטאות אחרות בחו"ל, במיוחד בקשר לתזה האחרונה. במכללה האקדמית שלנו יש שיתופי פעולה פעילים עם אוניברסיטאות אחרות במדינות כמו סין, יפן, ארה"ב, הונגריה, שבדיה, גרמניה וספרד.

הצעות עבודה

עם M.Sc. תואר ראשון בהנדסת תעשיה, יהיו לך הזדמנויות עבודה מצוינות כאשר המחקר מצייד אותך עם ידע מקיף להגדיר בהתמודדות עם אתגרים טכניים וניהוליים בתעשיות הייצור; כלומר, אוטומציה, נפט וגז, מכני וחשמלי, לוגיסטיקה ומשלוח.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

UIT The Arctic University of Norway is the northernmost university of the world. Its location on the edge of the Arctic implies a mission. The Arctic is of increasing global importance. Climate change ... קרא יותר

UIT The Arctic University of Norway is the northernmost university of the world. Its location on the edge of the Arctic implies a mission. The Arctic is of increasing global importance. Climate change, the exploitation of Arctic resources and environmental threats are topics of great public concern, and which the University of Tromsø takes special interest in. At UiT The Arctic University of Norway you can explore global issues from a close-up perspective. קרא פחות
טרומסו , אלטה , נרוויק + 2 יותר פחות