מגיסטר למדעים בניהול ופתרון סכסוכים

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

עכשיו קבלת יישומים

המוטיבציה שלך

הסכסוך הוא מציאות יומיומית בארגונים, בקהילות שלנו ובעולם כולו. אנו מאמינים כי קונפליקטים, אם מנוהלים היטב או משנים, יכולים לספק הזדמנות לשינוי חיובי.

בבית הספר Kroc, עיצבנו מאסטר של תשעה חודשים למדע בניהול סכסוכים ופתרונות (MS-CMR) כדי לספק לך את הידע, המסגרות והכישורים כדי להפוך את דינמיקה הקונפליקט. תוכנית זו משלבת ניהול הסכסוך עם פתרון סכסוכים. זה אומר שאתה תלמד מיומנויות להבין ולטפל במצבים אישיים וארגוניים, כמו גם את הקונפליקט ברמת המערכת במגוון של הקשרים תרבותיים. ב- MS-CMR, תלמד כיצד לנהל בצורה הטובה ביותר קונפליקטים - על ידי מיקוד מחדש של אנרגיה ופרספקטיבות משתנות - ולהשיג מיומנויות כדי לפתור בהצלחה קונפליקטים, באמצעות גישור, משא ומתן, תהליכי דיאלוג.

אם אתה עובד מקצועי בכל תחום עם ניסיון להכיר את האתגרים וההזדמנויות הטמונות בסכסוך, תוכנית זו היא בשבילך. גישתו החדשנית של בית הספר קרוק לניהול הסכסוך ופתרונו משלבת פרספקטיבות רב-ממדיות לפתרון בעיות עם אסטרטגיות מגוונות ומציאת גישות יעילות למצבים בלתי נסבלים. בתוכנית זו תלמד באמצעות ניסויים, סימולציות ותרגול מתמשכים, בתוך הכיתה ומחוצה לה מהפתרון היחיד לפתרון סכסוכים בחוף המערבי, השוכן בבית ספר לשלום.

שינוי קונפליקט לשינוי חיובי

איפה שרוב רואים את הסכסוך כבעיה, אנחנו בבית הספר Kroc לשקול את זה תוצאה טבעית של המגוון האנושי. התלמידים שלנו לומדים כיצד לנהל, לפתור ולהפוך קונפליקט כדי למנוע אלימות ולטפח שינוי חיובי. המאסטר למדעים בניהול ופתרון סכסוכים (MS-CMR) לוקח אנשי מקצוע מכל הרקע ומלמד אותם כיצד לגשת לקונפליקט בצורה שונה. סטודנטים ב- MS-CMR לומדים כיצד לצפות להתנגשויות, להפנות אנרגיה, לעסוק בנגנים ולפתור בעיות מורכבות בסביבות שונות. באמצעות נתונים, ניתוח, משא ומתן, גישור והקלות, תלמידי MS-CMR ירכשו מומחיות כדי לטפל בהתנגשויות באופן יזום במגזר או בתעשייה שלהם.

ה- MS-CMR היא התוכנית היחידה לניהול סכסוכים ופתרון בחוף המערבי השוכנת בבית ספר לשלום. זו 30-יחידה, 9 חודשים, התוכנית אין דרישה GRE והוא מיועד לאנשי מקצוע מכל רקע. תוכנית הלימודים המבוססת על תרגול יוצרת הזדמנויות להתנסות מעשית, גישור, הקלות ומשא ומתן.

התוצאה

אתה תצא מהתוכנית עם היכולות הבאות:

 • סִיוּעַ
 • גישור
 • בניית הקואליציה
 • הכרות בין - תרבותית
 • מַשָׂא וּמַתָן
 • ניתוח סכסוכים
 • עבודת צוות
 • מיפוי בעלי עניין

בתור בוגר, תוכל להבין את הדינמיקה המורכבת ואת הסיבות הבסיסית של קונפליקטים המאפשר לך לפתח אסטרטגיות ופתרונות יעילים.

ה- MS-CMR ייתן לך ערכת כלים של סכסוך חד-פעמי, המיושמת בסביבות מגוונות של סכסוכים, מקונפליקט בין-אישי לסכסוך בין-קבוצתי או בין-דתי, לסכסוך בין-לאומי.

שמע מהבוגרים האחרונים מהתוכנית:

דרישות

 • תמלילים)
 • קורות חיים או קורות חיים (קורות חיים)
 • ארבע מסות קצרות
 • שני מכתבי המלצה
 • שלוש שנות ניסיון מקצועי

* המועמדים הבינלאומי חייב לספק אנגלית בחינת בחינות ציונים והערכות תמליל עבור מוסדות מחוץ לארה"ב.

בקר בקורסים לתואר שני לקבלת מידע נוסף הקשור לדרישות היישום של סטודנטים בינלאומיים.

מידע משלים

סמסטר כניסה אוגוסט
ממוצע נקודות ציון מינימלי 3.00 (סולם 4.00) בכל עבודות הלימוד לתואר הראשון
שיעורי חובה אין חובה
ניסיון נדרש אין חובה
מבחן קבלה סטנדרטי אין חובה

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

At the University of San Diego Joan B. Kroc School of Peace Studies, we promote a multifaceted approach to peacebuilding and social justice, integrating theory and practice in the classroom as well as ... קרא יותר

At the University of San Diego Joan B. Kroc School of Peace Studies, we promote a multifaceted approach to peacebuilding and social justice, integrating theory and practice in the classroom as well as in communities worldwide. We research some of the toughest, most troubling phenomena of our times, producing rigorous and innovative work published in a wide variety of outlets. Students from all over the world are prepared by outstanding faculty and gain experience in the field through our Internship Program and the Kroc School institutes - the Institute for Peace and Justice, the Trans-Border Institute, and the Center for Peace and Commerce (the latter in partnership with the School of Business Administration). קרא פחות