מגיסטר למדעים במערכות מידע

כללי

3 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

מאסטרס של המדע תואר מערכות מידע ב DeSales אוניברסיטת מיועד לעבוד מקצוע. תוכנית הלימודים שלנו היא מושרשת בפיתוח כישורים טכניים מתאימים לשימוש בתעשייה, כגון ניהול נתונים, ניהול פרויקטים, רשתות, תכנון מערכות, developemnt אינטרנט ותכנות. המדריכים שלנו יש ניסיון מקצועי ולהבין את הצרכים של התעשייה ומבוגרים עובד. ההוראה כוללת ידיים בכיתה ב, הרצאה על למידה מקוונת.

MSIS מרכיבי התוכנית

מרכיבי התוכנית MSIS לשלב קורסי יסוד הליבה עם המומחיות, קורסי בחירה ומחקר חווית למידה יסודית.

קרן קורסים
מטרת הדרישה קרן הקורס היא לשפר עוד יותר את היכולות האנליטיות של התלמיד להציג מושגים טכנולוגיים וחברתיים מתקדמים. כל המועמדים נדרשים להשלים את דרישת היסוד כמובן. הקבלה MSIS אקדמי תקנון ועדת עשוי לוותר על קורס יסוד מסוימים עבור התלמיד אשר יכולים להדגים את השלמת האחרונות (לא יותר מחמש שנים) כמובן המקבילה וניסיון בנושא כמובן על ידי נטילת הבדיקה. יותר משלושה אין קורסים היסוד ניתן לויתור.

המומחיות קורסים
הדרישה קורס התמחות מספקת את ההזדמנות כדי ההשתלמות מושגים יישומים טכניים ושיטות. בהתאם האינטרס שלהם, המועמדים יכולים לספק את הדרישה כמובן המומחיות ידי הלומדים בפיתוח בסיס נתונים, ניהול פרויקטים, אבטחה, הנדסה אינטרנט, אנימציה או תקשורת. אפשרות ספציפיים נועד במשותף על ידי המועמד ויועצו של המועמד.

קורסי בחירה
קורסי בחירה נבחרים מן הקורסים הזמינים בתוכנית MSIS. נושאים span מגוון רחב של תחומי עניין ועל פרקטיקות בתעשייה הנוכחי. קורסי בחירה ויחזקו את מטרות הקריירה של המועמד תחומי עניין.

אבן הראשה קורס
הדרישה אבן הראשה היא להפגין את יכולתו של המועמד כדי ליצור עבודה מקיפה ועצמאית ידי בחירת והשלמת הפרויקט או עיצוב. עבודה עם יועץ, המועמד יכול לבחור לעשות עבודת גמר על נושא המחקר העכשווי, יישום הפרויקט, תכנון, או הניסוי. התזה כזה עשוי לכסות או 3 או 6 שעות האשראי. במקרה האחרון הנקודות אלקטיבי הוא מופחת עד 12.

מקיפה לבחינת
לקראת סוף המחקר שלהם כל המועמדים נדרשים לעבור בחינה מקיפה. מטרת הבדיקה היא להדגים ידע בסיסי בנושאים החיוניים ואת הצפוי מעבודה מקצועית בסביבת מידע עכשווי הטכנולוגיה. הבדיקה תיעשה לאחר שהמועמד השלים את דרישת המומחיות.

הקבלה

  • כל המועמדים לתואר צפויים להיות לפחות תואר ראשון סיים עם מינימום של 3. 0 (ב ') GPA ממוסד מוכר בארה"ב או מאוניברסיטה זרה המקבילה. מועמד בעל תואר הוענק כתוצאה של מחקרים פחות מארבע שנים חייבים להראות הוכחה תואר כזה הוא שווה ערך מחקר דומה עם ארבעה ארוך בשנה בארה"ב. המקורי או העתק מאומת רשמית של תמליל תוגש האוניברסיטה.
  • טופס הבקשה עבור דמי הטופס יחד עם דולר 35 (ארה"ב) דמי יישום נדרש כחלק מתהליך הקבלה.
  • קורות החיים הנוכחיים שלושה מכתבי המלצה, רצוי מן המדריכים האוניברסיטה לשעבר או מנהלי להשלים את חבילת היישומים.
  • בקשות מתקבלות על בסיס והתלמידים מתמשך עשוי להתחיל במושב הפנוי הבא.
עדכון אחרון: פבר 2011

אודות בית הספר

At DeSales University, you'll find a positive approach to life. Maybe it's the friendly, unpretentious nature of our students, faculty, and staff, or the upbeat spiritual perspective of the Oblates of ... קרא יותר

At DeSales University, you'll find a positive approach to life. Maybe it's the friendly, unpretentious nature of our students, faculty, and staff, or the upbeat spiritual perspective of the Oblates of Saint Francis de Sales, who have shaped the University and its character. Maybe it's because of our great academic programs, the personal atmosphere of our small suburban campus in Pennsylvania's scenic Lehigh Valley, and our supportive learning environment. At any rate, there's a remarkable experience to be found at DeSales University. קרא פחות
מרכז עמק , בוקרשט , אלנטאון + 2 יותר פחות