מגיסטר למדעים בהנדסה סביבתית מ המניי 30 משלי 20 מ המניי 20 משלי 20 מ המניי 20 משלי 20 מ המניי 30 משלי 20 מ

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

להבין ולפרש את הדינמיקה של מזהמים מעשה ידי אדם וטבעיות, מערכות סביבתיות וקיימות של משאבי טבע בתוכנית לתואר שני בהנדסה סביבתית (MS) במכללה להנדסה באוניברסיטת טמפל. היכונו לביצוע פרויקטים המדגמים את הזרימה, השימוש והסילוק של המשאבים כדי לטפל בסוגיות האקלים, הסביבה והקיימות. שלב למידה בכיתה עם מחקר ועבודה מעשית לחוויה חינוכית איתנה.

התוכנית לתואר שני בהנדסת סביבה מציעה גמישות רבה: שיעורים מוצעים בערבים, ומאפשרים לך להתאים את התחייבויותיך האקדמיות סביב אחריותך האישית והמקצועית. התאם את תכנית הלימודים לתחומי העניין שלך ולמסלול הקריירה המקצועי שלך בעזרת אמצעי בחירה וקורסים מיוחדים. לדוגמה, אם אתם מעוניינים במנהיגות, תוכלו לבחור לעבור קורס בניהול הנדסי. לחלופין, תוכלו ללמוד ניהול סטורמטר על ידי מיקוד שיעורי הלימוד בנושא זה.

במחלקה להנדסה אזרחית וסביבתית יש קבוצה משמעותית של חברי סגל המייצגים תחומי עניין מגוונים הכוללים תהליכים ביולוגיים, כימיים ופיזיים. ניהול מים ושפכים הם חוזקות משמעת של התוכנית - שלא לדבר על תחומים רלוונטיים מאוד בשוק העבודה.121059_180917_TempleEngineering-702.jpg

דרישות אשראי

ה- MS להנדסת הסביבה דורש מינימום של 30 שעות אשראי.

שיעורים

סטודנטים רבים מסיימים את דרישותיהם לתכנית לתואר שני בפרק זמן של שנתיים, אם כי מגבלת הזמן להשלמתם היא חמש שנים. חלקם נכנסים לתכנית לתואר שני ישירות מתואר ראשון, ומסיימים את התוכנית במשרה מלאה. סטודנטים רבים עובדים בענף תוך סיום התואר במשרה חלקית.

מגוון המומחיות בפקולטה פירושו מגוון גדול של נושאי הקורס. קח מספר קורסי ליבה בביולוגיה, כימיה ופיזיקה של מערכות סביבתיות לפני שאתה מתעמק בעבודת קורס בחירה. אפשרויות בחירה בהנדסה סביבתית כוללות

 • תהליכים פיזיקליים / כימיים מתקדמים,
 • טוקסיקולוגיה מימית בהנדסה סביבתית,
 • תהליכים ביולוגיים,
 • דינמיקה מזהמת בזרמים עירוניים,
 • הידרולוגיה הנדסית,
 • הידרולוגיה סביבתית,
 • גורל מזהמים בסביבות תת קרקעיות,
 • זרמים עירוניים וניהול מי סערה, ו
 • תכנון מערכות מים ושפכים.

תבחר באחד משלושה מסלולים.

תזה

 • 24 נקודות זכות בעבודה כמובן
 • שישה נקודות זכות בעבודת התזה

פּרוֹיֶקט

 • 27 נ"ז של עבודת קורס דידקטית
 • שלושה נקודות זכות בעבודת פרויקט

עבודת קורס

 • 30 נ"ז של עבודת קורס דידקטית

הוֹרָאָה

בהתאם למחויבות של טמפל לגישה ולמחיר סביר, תואר שני במדעים בהנדסה סביבתית מציע רמת לימוד תחרותית עם מספר הזדמנויות לתמיכה כלכלית.

שיעורי שכר הלימוד נקבעים מדי שנה על ידי האוניברסיטה ומושפעים מגורמים רבים, כולל רמת תואר בתוכנית (תואר ראשון או בוגר), עומס קורסים (משרה מלאה או חלקית), תושבות המדינה או מחוץ למדינה ועוד. עלויות שכר הלימוד הללו חלות על שנת הלימודים 2018–2019.

תושב פנסילבניה: 1,135.00 $ לזיכוי

מחוץ למדינה: 1490.00 $ לזיכוי121058_180917_TempleEngineering-52.jpg

גיוון הסטודנטים

המכללה להנדסה משקפת את המגוון שתמיד היה סימן ההיכר של החיים במקדש. עם תלמידים מכל 50 המדינות, 129 מדינות ועם רקע תרבותי מכל הסוגים, כיתות בית המקדש מועשרות באינספור נקודות מבט, נותנות לסטודנטים נקודת מבט עולמית על פני תחומים ותחומים ומחזקות קשרים המעודדים הצלחה בקרב התלמידים.

כקהילה, האחריות המשותפת של טמפל היא לשפר את איכות החיים של כל חברי קהילת המקדש, ומתן סביבה בטוחה, תומכת ומסבירת פנים בה ניתן ללמוד, לעבוד ולצמוח.

מועדוני סטודנטים

החל מהנדסים ללא גבולות וכלה ברובוטיקה של מקדש לחברות מקצועיות וכבוד, מועדוני הסטודנטים במכללה להנדסה מספקים דרכים רבות לרשת, לחבר ולהצטיין מחוץ לכיתה.

היועצים שלנו

יועץ סגל ינחה אתכם בניווט בתוכנית הלימודים ובחירת עבודות הלימוד המתאימות להשגת יעדיכם האקדמיים והמקצועיים. יועץ לסטודנטים לתארים מתקדמים יהיה גם זמין שיעזור לכם בתזמון, מדיניות ונהלים בכדי להבטיח את המעבר החלק שלכם בתוכנית.

מידע על קבלה

יהיה עליך להשלים בקשה באופן מקוון. יש עמלת בקשה בסך $ 60.

כדי להגיש מועמדות אתה צריך להיות בעל תואר ראשון בהנדסה ו- 3.0 GPA ומעלה.

ניתן לשקול סטודנטים עם תארים בתחומים אחרים הקשורים אליהם, אך יתכן שיהיה עליהם לעבור מכינות לפני הגשת מועמדותם. המחלקה מזהה את הצורך בעבודות לימוד מוקדמות על בסיס פרטני.

דרישות יישום

 • הפניות: תזדקק לשלוש מכתבי המלצה. אם שולחים באמצעות דואר אלקטרוני, אלה צריכים להגיע ישירות מכתובת הדוא"ל האישית של כותב ההפניה שלך.
 • הצהרת יעדים: בדף אחד לשני, תאר את החוויות הטכניות הרלוונטיות ואת יעדי הקריירה שלך.
 • ציון GRE: הבדיקה כנראה נלקחה תוך חמש שנים ממועד הגשת הבקשה. ציונים מינימליים למכללה להנדסה: מילולית: 150, כמותית: 151, כתיבה אנליטית: 4.5. יש לשלוח את הציונים הרשמיים שלך ישירות מסוכנות הבדיקה החינוכית. הקוד המוסדי למקדש הוא 2906.
 • נסיון מקצועי עדכני
 • תמלילים: יש לשלוח תמלילים רשמיים ישירות מהמוסד.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Temple Engineering is undergoing big changes. At 12th and Norris, we have been evolving for quite some time. As a college, we have grown to more than 2,100 students and are always undergoing changes t ... קרא יותר

Temple Engineering is undergoing big changes. At 12th and Norris, we have been evolving for quite some time. As a college, we have grown to more than 2,100 students and are always undergoing changes to modernize our curriculum. Our facilities also continue to evolve in order to deliver modern, efficient and collaborative spaces designed specifically for engineers. קרא פחות