מגיסטר למדעים בהנדסה אזרחית מן המניין 20 משלים 40 משלי ƒ

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

בתכנית לתואר שני למדעים בהנדסה אזרחית במכללה להנדסה באוניברסיטת טמפל, תוכלו לשלוט בכישורים הדרושים לבניית ותשתית העולם המודרני - כולל שדות תעופה, גשרים, תעלות, סכרים, כבישים מהירים, כבישים ומנהרות - וכן לפתח את כישורי הניתוח הגיאוטכני והמבני הנדרשים להנדסה אחראית.

בנוסף לבנייתך על הכישורים הטכניים והמעשיים הקיימים שלך, תהפוך לתורם יותר מבוטח ומודע חברתית למקצוע ההנדסה האזרחית. למד לפרוק ולהעריך ביקורתית אתגרים וסוגיות עיקריות העומדות בפני תשתיות החברה ולגבש פתרונות הנדסיים חכמים.121060_180917_TempleEngineering-460.jpg

תכנית התואר השני בהנדסה אזרחית בנויה ברצף גמיש, כך שתוכלו לתכנן קדימה ולבנות את האקדמאים שלכם סביב ההתחייבויות האישיות והמקצועיות שלכם.

שיעורים קטנים, יחסי סטודנטים-סגל נמוכים ולמידה אישית מייצרים סביבת למידה מתקדמת ודוקה. עבודות לימוד במעבדה, ניסויים ומחקר מבוצעות במתקנים נרחבים וחסכוניים המצוידים בכלים ומכשירים מודרניים אשר יכינו טוב יותר אתכם לסביבה המקצועית.

דרישות אשראי

הנדסה אזרחית MS דורשת מינימום של 30 שעות אשראי.

שיעורים

התואר השני מגיע עם גמישות רבה: אתה יכול לבחור ללמוד במשרה מלאה או משרה חלקית, כאשר מרבית השיעורים מתחילים לאחר השעה 16:30. סטודנטים רבים מסיימים את דרישותיהם בטווח של שנתיים, אם כי מגבלת הזמן להשלמתם הוא חמש שנים.

תכנית הלימודים שונו לאחרונה משקפת את המחקר והמיומנויות המעודכנים ביותר, ומכינה את התלמידים להצטיין בתעשייה של ימינו. תכנית הלימודים חזקה במיוחד בניהול הבנייה כמו גם בתשתיות, שניהם שוקי עבודה שצומחים במהירות.

קורסי הליבה ממצקים את היסודות שלך בהנדסה ומתמטיקה לפני שאתה מתעמק בעבודות בחירה במגוון נושאים. תהיה לך גמישות להתאים את התואר לשאיפות והעדפות הקריירה שלך; שני שליש מהקורסים שלך יהיו בחירות בחירה שנבחרו על סמך תחומי העניין שלך. אתה יכול אפילו לקחת אפשרויות בחירה מחוץ למחלקת ההנדסה כדי לעצב את תוכנית הלימודים האישית שלך.121062_180917_TempleEngineering-399.jpg

דוגמאות לכמה אפשרויות בחירה זמינות כוללות

 • מכניקת אדמה מתקדמת,
 • התנהגות ועיצוב מבני פלדה,
 • הנדסת רעידת אדמה גיאוטכנית, ו
 • תכנון מבני של מדרכות.

תבחר באחד משלושה מסלולים.

תזה

 • 24 נקודות זכות בעבודה כמובן
 • שישה נקודות זכות בעבודת התזה

פּרוֹיֶקט

 • 27 נ"ז של עבודת קורס דידקטית
 • שלושה נקודות זכות בעבודת פרויקט

עבודת קורס

 • 30 נ"ז של עבודת קורס דידקטית

הוֹרָאָה

בהתאם למחויבות של טמפל לגישה ולמחיר סביר, תואר שני במדעים בהנדסה אזרחית מציע רמת לימוד תחרותית עם מספר רב של אפשרויות לתמיכה כספית.

שיעורי שכר הלימוד נקבעים מדי שנה על ידי האוניברסיטה ומושפעים מגורמים רבים, כולל רמת תואר בתוכנית (תואר ראשון או בוגר), עומס קורסים (משרה מלאה או חלקית), תושבות המדינה או מחוץ למדינה ועוד. עלויות שכר הלימוד הללו חלות על שנת הלימודים 2018–2019.

 • תושב פנסילבניה: 1,135.00 $ לזיכוי
 • מחוץ למדינה: 1490.00 $ לזיכוי

מועדוני סטודנטים

החל מהנדסים ללא גבולות וכלה ברובוטיקה של מקדש לחברות מקצועיות וכבוד, מועדוני הסטודנטים במכללה להנדסה מספקים דרכים רבות לרשת, לחבר ולהצטיין מחוץ לכיתה.

היועצים שלנו

יועץ הסגל המוקצה שלך ידריך אותך בניווט בתוכנית הלימודים ובחירת עבודות הלימוד המתאימות להשגת יעדיך האקדמיים והמקצועיים. יועץ סטודנטים לתארים מתקדמים יהיה גם זמין שיעזור לך במדיניות, נהלים ותזמון.

מידע על קבלה

יהיה עליך להשלים בקשה באופן מקוון. יש עמלת בקשה בסך $ 60.

כדי להגיש מועמדות אתה צריך להיות בעל תואר ראשון בהנדסה ו- 3.0 GPA ומעלה.

ניתן לשקול סטודנטים עם תארים בתחומים אחרים הקשורים אליהם, אך יתכן שיהיה עליהם לעבור מכינות לפני הגשת מועמדותם. המחלקה מזהה את הצורך בעבודות לימוד מוקדמות על בסיס פרטני.

דרישות יישום

 1. הפניות: תזדקק לשלוש מכתבי המלצה. אם שולחים באמצעות דואר אלקטרוני, אלה צריכים להגיע ישירות מכתובת הדוא"ל האישית של כותב ההפניה שלך.
 2. הצהרת יעדים: בדף אחד לשני, תאר את החוויות הטכניות הרלוונטיות ואת יעדי הקריירה שלך.
 3. ציון GRE: הבדיקה כנראה נלקחה תוך חמש שנים ממועד הגשת הבקשה. ציונים מינימליים למכללה להנדסה: מילולית: 150, כמותית: 151, כתיבה אנליטית: 4.5. יש לשלוח את הציונים הרשמיים שלך ישירות מסוכנות הבדיקה החינוכית. הקוד המוסדי למקדש הוא 2906.
 4. נסיון מקצועי עדכני
 5. תמלילים: יש לשלוח תמלילים רשמיים ישירות מהמוסד.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Temple Engineering is undergoing big changes. At 12th and Norris, we have been evolving for quite some time. As a college, we have grown to more than 2,100 students and are always undergoing changes t ... קרא יותר

Temple Engineering is undergoing big changes. At 12th and Norris, we have been evolving for quite some time. As a college, we have grown to more than 2,100 students and are always undergoing changes to modernize our curriculum. Our facilities also continue to evolve in order to deliver modern, efficient and collaborative spaces designed specifically for engineers. קרא פחות