מגיסטר למדעים בביולוגיה

כללי

תיאור התכנית

מגיסטר למדעים בביולוגיה

תוכנית לתואר שני בביולוגיה מספק לך את הגמישות להמשיך ללימודים מתקדמים בתחומים כמו זואולוגיה, בוטניקה, ביולוגיה של שימור, אקולוגיה, ביולוגיה דיג, מיקרוביולוגיה, ביולוגיה אזור מרעה דליל, סיסטמטיקס, ביולוגיה חיות הבר, וביולוגיה.

תוכניות לימודים לתואר שני לא מוגדרים ככאלה, אלא תוכניות נועדו עם פרופסור גדול שלך הוועדה לתואר שני, על פי הצרכים האישיים שלך ומטרות הקריירה. מחקר לתואר שני יכול להוביל מאסטר מסוף תואר מדעי או להכין אותך להתקבל לתוכנית דוקטורט באוניברסיטה אחרת. כל התוכניות לתואר שני במקצועות המיועדים מחקר או תוכניות הדוקטורט כוללים פרויקט מחקר התזה פותח התייעצות עם פרופסור גדול שלך הוועדה לתואר שני.ההגנה התזה מורכבת מצגת הפה של התוצאות, כי הוא פתוח לקהל הרחב, ולאחר מכן בפגישה סגורה עם היועץ שלך עבודת הוועדה. כמו כן, עליך להשלים בהצלחה במבחן שבעל פה כוללת. מידע נוסף ניתן לקבל המדרשה.

אם אתה רוצה להמשיך תואר שני כמורה משנית בביולוגיה, או אם אתם רוצים "כללית " תואר שני 's, תוכל לבחור באפשרות ללא תזה, המחייב הקורסים נוספים עבודת מחקר במקום התזה. מצגת בעל פה אינו נדרש לאפשרות הלא הגמר, אבל את הבחינה בעל פה היא מקיפה. לקבלת מידע אודות אפשרויות עבור תוכנית הקיץ רק למורים תיכוניים, פנה יו"ר המחלקה.


בוגר עוזרי ו Honoraria

כל עוזרי לתואר שני נחשבים בחצי משרה תפקידים (19 שעות בשבוע).בית הספר מספקת כיום המחלקה למדעים ביולוגיים עם 8 עוזרי הוראה לתואר שני (GTAs) של 7,000 $ לכל 9 חודשים (סמסטרים סתיו אביב). GTAs גם לקבל ויתור על שכר לימוד מלא על 6-9 שעות אשראי, אבל GTAs חייב לשלם דמי אחרים העריכו לשעה אשראי (למשל, בריאות התלמיד בתשלום, הפעילות בתשלום סטודנט), המשתנות מדי שנה (בדרך כלל כ 15-25 לשעה אשראי) . עומס אופייני GTA מלמד או סיוע 3 חלקים מעבדה בשבוע ב 2 קורסים (לדוגמה, 2 מעבדות ביולוגיה מבוא ו 1 מעבדה בזואולוגיה). GTAs מוגבל למקסימום של 4 סמסטרים. קיץ עמדות את GTA גם זמינים (1,474 $ עבור 8 שבועות), סיוע עם הכיתה 1 מעבדה או חובות אחרים, ואלה לא נספרים לצורך המגבלה של 4 סמסטרים. במהלך הקיץ, ויתור על שכר הלימוד מכסה את 3 שעות אשראי הנדרשים.

שני עוזרי אוצרות לתואר שני (GCAs) זמינים מוזיאון שטרנברג להיסטוריה של הטבע. אחת GCA אסיסטים עם curation של "יבש " האוסף הזואולוגי (יונקים, ציפורים וחרקים), ואחד ויוצרת את "" רטובות אוספים (בעיקר דגים herps). במוזיאון יש גם 4 אדמות הביצה עוזרי לתארים מתקדמים (GWAS) כדי לסייע לפעילות חינוכית מחקר במרכז קנזס אדמות ביצה החינוך באזור שיין Bottoms חיות הבר במדינה. כל מוזיאון עוזרי מרכז חינוך הם -12,000 דולר ב -12 החודשים, אך הם אינם נושאים ויתור על שכר הלימוד. עם זאת, סטודנטים קנזס מחוץ שקיבלו אחד עוזרי אלה לשלם רק מדינות שכר לימוד.

עוזרי מחקר לתואר שני (גרא) ניתן לארגן אם תמיכה כספית מסופק על ידי מקור מחוץ לאוניברסיטה. גרא ניתן לארגן לתקופות של 9 או 12 חודשים, תלוי את הכספים הזמינים.גרא אינם כוללים ויתור על שכר הלימוד. עם זאת, כמו מוזיאון עוזרי מרכז חינוך, סטודנטים לתואר שני אשר משולם באמצעות GRA לשלם מדינות שכר לימוד.

אופציה נוספת היא מחקר אחוות Fleharty, אסיסטנט מחקר ניחן חלקית של 7,000 $ לכל 9 חודשים עם ויתור על שכר לימוד מלא על 6-9 שעות אשראי. לכן, אחווה דומה GTA, אבל אתה לא נדרשים ללמד. במקום זאת, לשפר את פרויקט המחקר שלכם ולהציג את התוצאות במצגת הפה פתוח לקהל הרחב. מצגת זאת בנוסף למצגת בעל פה הנדרש במסגרת הגנה תזה. שתי מלגות Fleharty זמינים על בסיס תחרותי. בגלל תוכנית המחקר חייב להיות במקום כדי שתוכל להיחשב לתוכנית עמיתי Fleharty, זה מוענק בדרך כלל לסטודנטים בשנה השנייה של לימודי התואר. מועד אחרון להגשת בקשה אחוות Fleharty הוא 12 בפברואר (יום הולדת צ'רלס דרווין 's).

בנוסף לתמיכה באמצעות עוזרי לתואר שני, סטודנטים לתואר ראשון רשאים לבקש honoraria התלמיד כדי לעזור לכסות את הוצאות השתתפות בישיבות מקצועיות תוך הצגת המחקר או השירות כקצין בחברה מקצועית. בדרך כלל העלויות הם אלו עבור לינה אחת. עבור רוב הפגישות, הסגל במחלקה למדעי הביולוגיה להיערך לפגישה ברכב ממאגר האוניברסיטה המנוע.


בקשה לקבלת דמי כניסה למקצוע

כדי להגיש בקשה להתקבל לבית הספר FHSU בוגר אסיסטנט בוגר, cjntact בית הספר. יישומים בשל המדרשה על ידי 15 מרס לשנת הלימודים הבאה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

FHSU is the leading forward-thinking, entrepreneurial university of the Midwest. We have an enrollment of more than 13,000 students and offer hundreds of certificate and degree programs at the associa ... קרא יותר

FHSU is the leading forward-thinking, entrepreneurial university of the Midwest. We have an enrollment of more than 13,000 students and offer hundreds of certificate and degree programs at the associate's, bachelor's and master's levels through 28 academic departments. קרא פחות
וויצ'יטה , ארה"ב מקוונת + 1 יותר פחות