מגיסטר לכלכלה

כללי

תיאור התכנית

מגיסטר לכלכלה

הפקולטה ליחסים כלכליים וניהוליים בינלאומיים הוקמה בשנת 2006. כיום, ישנם 759 סטודנטים במשרה מלאה ו -2,400 סטודנטים בקורסי התכתבות בפקולטה.

בפקולטה שלוש מחלקות:

  • מחלקת לוגיסטיקה
  • המחלקה לכלכלה וניהול
  • המחלקה לכלכלה ולמימון בינלאומי

הפקולטה ליחסים כלכליים בינלאומיים וניהול היא מאוד פופולרי בקרב בוגרי בית הספר מבלרוס וממדינות סמוכות. תהליך ההוראה המאוזן והמעוצב היטב, תוכנית הלימודים והקורסים המועברים על ידי צוות אקדמי בעל הכשרה גבוהה, מוסיפים לתדמית החיובית של האוניברסיטה.

המגמות המוצעות במשרה מלאה במשרה חלקית תוכניות הקורס הם:

גדול

הַנהָלָה

התמחות

  • ניהול תעשייתי
  • ניהול פיננסי
  • ניהול משאבי אנוש

הכשרה

מנהל / כלכלן

גדול

שיווק

התמחות

  • שיווק תעשייתי
  • שיווק בתיירות
  • קידום

הכשרה

מומחה שיווק / כלכלן

גדול

כלכלה וניהול החברה

התמחות

ניהול כלכלי וכלכלי

הכשרה

מומחה שיווק / כלכלן

גדול

לְמַמֵן

התמחות

לְמַמֵן

הכשרה

כַּלכָּלָן

גדול

לוֹגִיסטִיקָה

התמחות

לוֹגִיסטִיקָה

הכשרה

לוגיסטיקאי / כלכלן

הסגל האקדמי של הפקולטה כולל 56 מורים ומומחים בכלכלה ומנהלים בינלאומיים, הנמצאים בחזית המחקר האקדמי החלים על שיטות עדכניות, טכניקות מתקדמות ושיטות הוראה מומלצות. מומחים זרים לוקחים חלק גם בהוראה.

פעילות המחקר של הסטודנטים נתמכת על ידי אגודות מדעיות רבות וקבוצות לימוד המאחדות תלמידים על פי האינטרסים המקצועיים שלהם: טכנולוגיות מידע ומשפט; המדיניות המוניטרית והאשראי של הרפובליקה של בלארוס; יצירתיות בניהול; מימון תקציבי כאחד ממדיניות האנטי-משבר החשובה ביותר של הממשלה ועוד. מועדוני סטודנטים וקבוצות אינטרסים מאוחדים גם בפעילויות יצירתיות: מועדון הספורט, מועדון הקומדיה, קבוצת ההתנדבות, קבוצת המחול, קבוצת העיתונים של הפקולטה ועוד.

בוגרי הסגל האקדמי, אשר זוכים להכרה וליכולת מקיפה בתחומים המקצועיים שלהם, הינם תחרותיים מאוד בשוק העבודה והם מבוקשים מאוד הן ברפובליקה של בלרוס והן בחו"ל. בוגרי הסגל מועסקים בחברות לאומיות גדולות, גופים ממשלתיים, משרדי ממשלה, איגודי עובדים ומוסדות פיננסיים. הם מעבירים הרצאות במוסדות להשכלה גבוהה; הם עומדים בראש תאגידים פרטיים גדולים, ארגונים וארגונים; הם מובילים מומחים שיווק, מנהלים, כלכלנים ורואי חשבון.

עדכון אחרון: יונ 2018

אודות בית הספר

אודות האוניברסיטה הבינלאומית "MITSO" האוניברסיטה הבינלאומית "MITSO" היום: הבינלאומי באוניברסיטה "MITSO" הוא מוסד מודרני ודינמי פיתוח להשכלה גבוהה המציעה חינוך איכותי בתחומי ניהול, כלכלה והמשפטים. המשי ... קרא יותר

אודות האוניברסיטה הבינלאומית "MITSO" האוניברסיטה הבינלאומית "MITSO" היום: הבינלאומי באוניברסיטה "MITSO" הוא מוסד מודרני ודינמי פיתוח להשכלה גבוהה המציעה חינוך איכותי בתחומי ניהול, כלכלה והמשפטים. המשימה שלנו: לספק לסטודנטים שלנו עם חינוך מודרני באיכות גבוהה אשר יהפוך את הכלי היעיל ביותר לפיתוחם המוצלח בקריירה ובניין חיים. כדי ליצור הזדמנויות ייחודיות להגשמה עצמית עבור אלה שעובדים איתנו. המטרה שלנו: כדי להפוך לאוניברסיטה היוקרתית ביותר בחוד החנית של החינוך המודרני בבלארוס. העקרונות שלנו ואת ערכים: ידע ומקצועיות מוסר וכבוד רוח צוות ושיתוף רעיונות יצירתיות ודינמיות נגישות ושקיפות של מידע אמינות ויושרה מוניטין ההיסטוריה שלנו: הבינלאומית באוניברסיטה "MITSO" נוסד על ידי הפדרציה של איגודים מקצועיים של בלארוס, ארגון ציבורי סמכותי, עם מעל 4 מיליון חברים. 15 מרס 1930 תחילת השנה האקדמית הראשונה בבית הספר הגבוה לאיגוד המקצועי של תנועה, קודמו משפטי של המכון הבינלאומי לעבודה והיחסים חברתיים (IILSR) - האוניברסיטה לשעבר פבואר 1992 הקמת המכון הבינלאומי לעבודה והיחסים חברתיים (IILSR) כמוסד להשכלה גבוהה על ידי החלטת הנשיאות של הפדרציה של איגודים מקצועיים של בלארוס 12 יולי 2005 תלמידי IILSR רכשו זכות לקבלת הלוואה בתנאים מועדפים בבית ספר שלומדת בהשכלה גבוהה בפעם הראשונה (בהתאם לצו של נשיא הרפובליקה של בלארוס № 319) 2008 IILSR עבר הליך ההערכה והסמכה וקיבל מעמד כממסד חינוכי גבוה יותר עם את הזכות להנפיק תעודות לסטנדרטים של מדינה. 1 ספטמבר 2010 IILSR הוענק תעודה בינלאומית של התאמה לתקני ניהול האיכות הבינלאומיות של ארגון התקינה הבינלאומי (ISO) 9001: 2008 עם ההסמכה של בריטניה השירות להסמכה (UKAS) 30 יוני 2011 על ידי החלטת הנשיאות של מועצת הפדרציה של איגודים מקצועיים של בלארוס, IILSR קיבל מעמד של אוניברסיטה והיה שם הבינלאומי מהאוניברסיטה "MITSO" 30 ינואר 2012 הבינלאומי באוניברסיטה "MITSO" הוענק תעודת הסמכת המדינה המאשרת את מעמדו של מוסד להשכלה גבוה (אוניברסיטאות אוריינטציה שדה) הבינלאומי באוניברסיטה "MITSO" מספק להשכלה גבוהה על הבסיס של חינוך העל היסודי, חינוך מקצועי, השכלה תיכונית מיוחדת והשכלה גבוהה. בכל שלוש הרמות: ברמה הראשון (תואר אקדמי), ברמה לתואר שני (לתואר שני) ואת רמת תואר שני (תואר דוקטור / דוקטורט). יש לו מסורות מחקר מבוססות היטב והתמחות מחקר מוגדרת היטב בתחומי כלכלה והמשפט. המבנה האקדמי של האוניברסיטה כולל: מכון לחקר עבודה והיחסים חברתיים מכון לפיתוח מקצועי והכשרת מומחים מחדש הפקולטות שלנו: הפקולטה ליחסים כלכליים בינלאומיים וניהול פקולטה למשפטים הפקולטה להכשרת קדם האקדמי הפקולטה לכלכלה והמשפט (סניפים ויטבסק והגומל אזוריים) שם רשמי של האוניברסיטה: שם מלא: ממסד חינוכי גבוה של הפדרציה של איגודים מקצועיים של בלארוס "האוניברסיטה הבינלאומית" MITSO " שם קצר: הבינלאומי באוניברסיטה "MITSO" סניפים אזורי: ויטבסק סניף של האוניברסיטה הבינלאומית "MITSO" גומל סניף של האוניברסיטה הבינלאומית "MITSO" קרא פחות