קרא את התיאור הרשמי

המשימה של כימיה תעשייתית היא שימוש בידע כימי למחקר ופיתוח של תהליכים שמטרתם להשיג מוצרים וחומרים בעלי עניין תעשייתי.

תוכנית הלימודים לתואר שני בכימיה תעשייתית של אוניברסיטת פארמה מציעה הכשרה שמטרתה את ההיבטים העדכניים ביותר של התעשייה הכימית, כגון מחקר של תהליכי סינתזה חסכוניים באנרגיה עם סלקטיביות גבוהה להשפעה סביבתית מופחתת , שמטרתה להשיג צריכה גבוהה ומוצרים איכותיים למגזרי היישומים השונים.

הקורס כולל 11 קורסים עם תוכן תיאורטי וניסויי, עם מספר רב של בחינות להערכת הלמידה. האימון הושלם עם קורסים של בחירה חופשית, עם תוקף של הבחינה ה -12, ומסתיים בעבודה של תזה ניסיוני שנמשך 6 חודשים. התואר השני מכין את מקצוע הכימאי התעשייתי עם הזדמנויות תעסוקה במעבדות מחקר, פיתוח ובקרה בתהליך במגזרים התעשייתיים השונים בהם נדרש ידע כימי, הן בייצור והן בשליטה איכותית בטיחות והגנה על הסביבה.

תואר שני בכימיה תעשייתית מתכונן גם לגישה למקצוע, בפרט ברמת הייעוץ, או להמשך המחקר במסגרת קורסים לתואר דוקטור, בדרך כלל בתחום מדעי הכימיה וכימיה יישומית.

כי בפארמה

כי הקורס תואר הוא חלק המחלקה למדעי הכימיה, החיים וסביבתית קיימות, הוענק על ידי MIUR כמו "מחלקת מצוינות 2018-2022" עם מימון יוצא דופן למחקר והוראה. סביבה מעוררת, מלאה במעבדות, מצוידת במכשירים אוונגרדיים. דלת לעולם המציעה תורות אפשריות באנגלית, תוכניות מחקר של ארסמוס ומלגות OverWorld, כדי לפתח את התזה הניסויית בחו"ל.

הקורס תואר מציעה הזדמנות ללמוד על אינטראקציה עם חברות חשובות ואוניברסיטאות יוקרתי על ידי השתתפות בתוכניות החליפין גם בפרויקטים מחקר בינלאומיים. אנו מבטיחים רשת של אנשי קשר ושיתופי פעולה עם חברות לאומיות ובינלאומיות רבות, מרכזי מחקר ופיתוח בתחומי התעשייה החדשניים ביותר (מזון, כימיקלים, תעשיות פרמצבטיות, מכוני CNR) ומגע עם ספין-אופים שנולדו בתוך המחלקה, מציאות מלא גירויים כי להצית רעיונות!

מה מחכה לך לאחר סיום הלימודים

כבוגרת כימיה תעשייתית, ניתן לשאוף למלא תפקידים משמעותיים בתכנון תהליכים מתקדמים, מוצרים וחומרים ליישומים טכנולוגיים חדשניים. תואר זה גם מכין אותך למקצוע הכימאי או להמשך המחקר במסגרת לימודי הדוקטורט, בדרך כלל בתחום הכימיה או מדעי החומר.

הזדמנויות תעסוקה תוכל לגשת כוללים מחקר ופיתוח, בקרת איכות, שליטה על פעילויות הייצור, ניתוחים סוגים שונים של תעשיות כימיות במגזרים מרובים.

המיומנויות שתרכוש יאפשרו לך למצוא תעסוקה במגוון רחב של חברות מוצרים כימיים, אפילו עם משימות שיווק ומכירות. שיעור התעסוקה הלאומי שנה לאחר סיום הלימודים הוא 87.5% עבור כימיה תעשייתית (מקור AlmaLaurea 2017).

שפת ההוראה של התוכנית:
אִיטַלְקִית

ראה עוד 17 תוכניות שמוצעות על ידי University of Parma »

עדכון אחרון: May 12, 2019
This course is מבוסס קמפוס
Start Date
אוק 2019
Duration
2 שנים
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
אוק 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

אוק 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date