מגיסטר להנדסה בטכנולוגיית מים

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

טכנולוגיית מים בר קיימא - המטרה שלנו לעתיד

טכנולוגיית מים הינה נקודת מפתח אחת בהנדסת הסביבה ולכן היא חלק מרכזי בעתידנו. בגלל זיהום סביבתי, שינויי אקלים או אוכלוסיית העולם הגוברת שלנו, האתגרים בנושאים הקשורים למים ככל שאספקת המים הולכים וגדלים. תכנית המאסטר טכנולוגיית מים מתמקדת בנושאים אלה: היא מכסה את הבעיה של הפחתת שינויי אקלים בכל הקשור לבעיות כהגנה מפני שיטפון, טכנולוגיות כהתפלה וכמובן היבטים כקיימות ואנרגיה יטופלו. אז טכנולוגיית מים כוללת נושאים מ"תברואה מונחה משאבים במדינות מתפתחות "ועד" טיפול בשפכים תעשייתיים "ועד" מים כמקור אנרגיה ".

SRH University Heidelberg - עלמה מטר שלך

כאחת האוניברסיטאות הפרטיות הוותיקות והגדולות בפריסה ארצית, אנו קובעים סטנדרטים בתחום החינוך. אנו מקנים ידע שבאמת מאפשר לך להתקדם - באופן מעשי, חדשני ויצירתי. חלק חשוב ביותר בתהליך זה הוא שיתוף הפעולה ההדוק בין סטודנטים ומורים. הרעיון שלנו להצלחה: אנו מציעים קורסים חדשים ומעשיים של לימודים, תמיכה פרטנית ומסלול מהיר לשוק העבודה. עבור התלמידים שלנו פירוש הדבר הוא הסיכוי הטוב ביותר להתחלה מיטבית בחיים המקצועיים - עם רשת הדוקה של קשרים לארגונים ולמוסדות חינוך ברחבי העולם.

בית הספר להנדסה ואדריכלות - הפקולטה שלך

בין אם מדובר באדריכלות ובין אם בהנדסה, בית הספר להנדסה ואדריכלות מציע לך השכלה מצוינת הנושאת נושא: תהיה מוכן להמראה בחיי העבודה, עם שילוב ייחודי של יסודות תיאורטיים, טיולי שטח והתמחות. אנו שמים חשיבות רבה בנושאים של יעילות אנרגיה וקיימות - כך שתוכלו לעמוד באתגרים העתידיים בהצלחה ובאחריות.

שמור על האצבע על דופק הזמנים

שליטה על עתיד טכנולוגיית המים באופן בר-קיימא - זו הסיבה שהגדרנו את מסלול הלימודים לתואר שני ב"טכנולוגיית מים ". הקורס מכין את הסטודנטים לעבודה כמהנדסים בעולם גלובלי, נושא המים הוא חשוב בכל מקום אחר, וזאת בהשתתפות בתכניות איכותיות במים, טיפול במי שפכים, הדמיית תהליכים וניהול.

לימודים מונחים-תרגול

מלבד הקניית הידע המתמחה הדרוש, אנו מתמקדים בהכנתך לקראת כניסתך לקריירה כבר מההתחלה: בשיעורים רבים, מפגשי תרגול ופרויקטים בין תחומיים אתה פותר בעיות מעשיות באופן עצמאי וגם בצוותים. שיתוף פעולה עם ארגונים עסקיים או שילוב בפרויקטים מחקריים וקולוקציות מאפשרים לכם להשתמש בידע ובמיומנויות שרכשתם.

128110_Water_Technology_M_Eng_Program.jpg

כל העובדות במבט מהיר

 • משך הלימוד:
  • בוגרי מדעי ההנדסה: 3 סמסטר
  • בוגרי מדעי ההנדסה: 4 סמסטרים (כולל סטאז ')
  • בוגרי מדעים לא הנדסיים: 4 סמסטרים (כולל קורס מקדים במדעים טכניים)
 • התחלה: סמסטר קיץ וחורף (החל מה -1 באפריל וה -1 באוקטובר)
 • דרישות קבלה:
 • כיתה: 2.5 ומעלה.
 • הוכחת אנגלית: IELTS 6.5 / TOEFL 80 או הוכחה נוספת של מיומנות אנגלית
 • מאפיינים: לימודים במשרה מלאה ושפת הקורס: אנגלית
 • הסמכה סופית: תואר שני בהנדסה, 90 CP, 120 CP עם קורס ראשוני או 120 עם התמחות
 • שכר לימוד:
 • 770 יורו לחודש
 • דמי הרשמה חד פעמיים של 750 יורו או 1,000 יורו למועמדים ממדינות עם חובות ויזה.

ליבה - מודל המחקר החדש שלנו

" עיקרון CORE " - מחקר וחינוך מוכוון כישורים - מציב את רכישת הכישורים התעסוקתיים במרכז הלימודים שלך. גישה זו חורגת מהעברת הידע התיאורטי. לאחר סיום הלימודים תתחיל את הקריירה שלך בתחושה רבה של ביטחון עצמי. התלמידים שלנו מחזיקים בכל הדרוש לקריירה מצליחה: ידע, יכולת, מומחיות וכישורי מפתח.

מודל הכשירות

המונח יכולת תעסוקתית מציין את כל הכישורים המאפשרים לך לפעול באופן עצמאי ובהצלחה בשוק העבודה! ניתן להשיג מיומנות תעסוקתית ברמות רבות על ידי רכישת כישורים מקצועיים, כישורים מתודולוגיים, יכולת עצמית ומיומנות חברתית

חסימת נושא בלוקים של 5 שבועות

במקום שתצטרכו להתמודד עם נושאים רבים בו זמנית, תוכלו להתמקד באופן מוחלט בשני נושאים לכל היותר בתוך פרק זמן של 5 שבועות.

הפעלת שיטות הוראה ולמידה

כדי להבטיח שהתלמידים יזכרו את מה שהם לומדים, אנו נוקטים גישה מעשית בהוראה, באמצעות לימודי מקרה, סמינרים, פרויקטים צוותיים, מחזות תפקידים ומצגות.

שיטות בחינה מבוססות כישורים

מתוך שפע של שיטות בחינה זמינות אנו בוחרים את השיטה המתאימה ביותר לכישורים הנלמדים במודול מסוים. תזמון מספר רב של בחינות בפרק זמן קצר הוא כעת נחלת העבר בזכות התוכנית החדשה.

אחריות אישית

רק אם אתה לוקח אחריות על מעשיך ואיך שאתה לומד, תוכל להצטיין ולקחת על עצמך אחריות בחיי העסקים - לעצמך ולזולת.

התעסוקה הטובה ביותר

בוגרינו מסוגלים להוכיח את עצמם בסביבה עסקית אמיתית לאחר לימודיהם.

שותפות למידה

בתפקידיהם כחונכים ומאמנים, צוות ההוראה מסייע לתלמידים בכל דרך אפשרית, יהיה זה תוכן ספציפי לנושא, ארגון לימודים או בעניינים אישיים.

סיכויים עתידיים מעולים!

כישורים בביקוש

בהתחשב הגלובליזציה המתמשכת והאוכלוסייה העולמית הגוברת, קיים צורך גובר של עסקים למלא תפקידים מנהליים בממשק בין טכנולוגיה לניהול עם אנשים מוכשרים המאתגרים את כל אותם נושאים הקשורים למים. אך רק אנשים בודדים יכולים לשלוט בכישורים הנדרשים כדי לחבר בין ידע טכני לבין ידע מיוחד בניהול עסקי מים בינלאומי כדי להקל על שינויי האקלים. אתה יוצר את עצמך בעצמך.

העולם הוא סביבת העבודה שלך

לאחר סיום התואר השני, תוכלו להעריך פרויקטים טכניים ולהשתלט על משימות ניהול אחראיות. בקיאות בשפות וניסיון בהקשרים עסקיים בינלאומיים מסכמים את הפרופיל הגמיש שלך. עם כל זה, שוק המים העולמי פתוח לרווחה.

ידע להגדרת מגמה

חדשנות וקיימות הם נושאים חשובים המשפיעים על עתידנו. כדי להבטיח שתצליחו להתמודד עם אלה במיומנות ואחריות, הפכנו אותם לאחד ממוקדי הקורס. לדוגמה במודול "מים כאנרגיה ובזבוז לאנרגיה" או בפרויקט "הפחתת שינויי אקלים", אתה יכול להשתמש בידע שלך כדי לבצע פרויקטים פרטניים של מים בכל הקשור לחדשנות וקיימות.

ממשקים תפוסים

כדי לאפשר לכם לעשות זאת, תכנית המאסטר כוללת הרצאות על טכנולוגיות לטיפול במים, סימולציות תהליכים ונושאי ניהול שונים כניהול אסטרטגי, ניהול סיכונים, ושיטות מחקר ומחקר יישומי. ידע כזה מכין אתכם היטב למאמצים העתידיים שלכם.

טכנולוגיית מים ראשית (90 CP)

שנת הלימודים האקדמית שלנו מחולקת לשמונה בלוקים של 5 שבועות. בכל חסימת ניתן לקחת שני מחלקות מקבילות לכל היותר. לאורך כל תקופת הלימודים, בלוקים אלה בונים זה על זה ביחס לתוכן.

הלימודים מתחילים במודד מבוא בן 14 יום. למידה ממוקדת מוצעת מהיום הראשון עם שלב הכנה אוניברסיטאי לרכישת כישורי לימוד בסיסיים.

טכנולוגיית מים ראשית (90 CP)

128112_Skjermbilde2019-12-17kl.20.21.53.png

אקדמי טכנולוגיית מים עם קורס מראש (120 CP)

בוגרי מדעים לא הנדסיים צריכים להתחיל בקורס מקדים טכני. הם צריכים לעבור את הקורס המקדים בכניסה למאסטר הרגיל. משך הקורס המקדים הוא סמסטר אחד.

תואר שני בטכנולוגיית מים עם התמחות (120 CP)

ניתן לבחור באופציית המאסטר עם סטאז 'משולב לאחר שנה של לימודים.

128111_Skjermbilde2019-12-17kl.20.22.03.png

הדרך שלך לאוניברסיטה שלנו

מסלול הלימודים לתואר שני ב"טכנולוגיית מים "מתחיל פעמיים בשנה, אם בקיץ (1 באפריל) או בחורף (1 באוקטובר). הקורס המקדים במדעים טכניים מתחיל בסמסטר החורף. אתה יכול להגיש בקשה ישירה באופן מקוון.

לצורך היישום, יש צורך במסמכים הבאים:

 • קורות חיים
 • תעודת כישורי אנגלית (TOEFL או דומה)
 • תעודת תואר אקדמי ראשון
 • מכתב מוטיבציה

בהליך הבחירה נלקחים בחשבון שווים הביצועים האקדמיים, הניסיון המקצועי וראיון הקבלה האישי שלך.

תוספת

שכר לימוד - השקיעו בעתידכם!

אנחנו אוניברסיטה פרטית ומוכרת רשמית. שכר הלימוד מאפשר לנו להציע לך הוראה מעולה וסביבת לימודים מיטבית.

דרכי מימון

מלבד מענק BAFöG הגרמני הקלאסי, ישנן דרכים רבות אחרות לממן את הלימודים. אנו יכולים לייעץ לך אילו מהדגמים הבאים עשויים להוות אפשרות עבורך:

 • BAföG
 • הלוואת סטודנטים מקבוצת KfW (בנק סובסידיות)
 • קרן חינוך סטודנטים
 • תכניות מלגות

רשתות

אנו משתפים פעולה עם מגוון רחב של חברות וההוראה שלנו מכוונת לתרגול. טיולי שטח ניתנים לתמיכה בלימודים. עם זאת, במהלך הלימודים, אתה גם לומד לעבוד באופן מדעי ולשלב ולהגשים את הרעיונות שלך בפרויקטים.

הסמכה מאושרת

למכוניות, יש לך נהלי בדיקת רכב רגילים. בגרמניה, הדבר תקף גם לגבי הסמכה לאוניברסיטאות פרטיות. בשנת 2009 העניקה מועצת המדע הגרמנית את ההסמכה של SRH University Heidelberg כמוסד רשמי למשך 10 שנים נוספות.

ללמוד בחו"ל!

מי שרוצה להתנסות בתרבות ובשפה של מדינה אחרת צריך ללמוד בחו"ל. סמסטר או סטאז 'בחו"ל מגדילים במידה ניכרת את סיכויי ההצלחה שלך בעת הגשת מועמדות למשרה.

אנו מציעים אפשרויות החל מסמסטרים ומתמחים בחו"ל ועד לימודי דוקטורט. אירועי המידע שלנו מודיעים לתלמידים על ההזדמנויות והדרישות. כרגע כ- 30% מהסטודנטים שלנו מבלים בחו"ל במהלך הלימודים.

הפוך למאבריק - חוזק באמצעות האגודה!

למדו להגיע מעבר לגבולות ולהעפיל למשימות בין תחומיות בבית הספר להנדסה ואדריכלות. תובנות חדשות עולות כאשר חוקרים וסטודנטים מתחומים שונים עובדים יחד. אחת החוזקות שלנו היא שאנו מחברים קישורים שיתופיים על פני תחומים שונים.

קבוצות אלה מאפשרות להתמקד במחקר רב תחומי. כל הסטודנטים הבוגרים יכולים לקדם את הידע שלהם על ידי הרשמה לתוכניות הבאות:

 • אדריכלות (מאסטר לאמנויות), גרמנית
 • ניהול בניה (תואר שני בהנדסה), גרמנית
 • טכנולוגיית מידע (תואר שני בהנדסה)
 • עסקים והנדסה בינלאומיים (תואר שני בהנדסה)

בקצרה: הפלוס בשבילך

נקודות מבט מרובות

אתה מסיים את לימודיך בתואר "מאסטר להנדסה". זה מאפשר לך לא רק לעשות דוקטורט או לגשת לציונים הגבוהים יותר של השירות האזרחי - אלא זה גם פותח תחומי פעילות אטרקטיביים, בינלאומיים ומגוונים.

איכות בהוראה שאושרה

לטובת הגנת הצרכן, גרמניה מבטיחה גם כי ספקי החינוך הפרטי מבטיחים סטנדרט מדעי גבוה. זה מאושר באמצעות הסמכה מוסדית של אוניברסיטאות פרטיות על ידי המועצה המדעית הגרמנית. המועצה המדעית אישרה מוסדית את SRH University Heidelberg בשנת 2009. בנוסף, SRH University Heidelberg מחדש את כל התוכניות לתואר ראשון ושני במסגרת בית הספר.

למידה ייחודית

תכני הקורס נותנים מענה לצרכים הנוכחיים והעתידיים של ענף האנרגיה.

זה ייחודי בגרמניה - אז בלט מהקהל!

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

As one of the oldest and largest private universities in Germany, we set the standard for education. We equip you with the knowledge you need for your future – hands-on, innovative and creative. For t ... קרא יותר

As one of the oldest and largest private universities in Germany, we set the standard for education. We equip you with the knowledge you need for your future – hands-on, innovative and creative. For this, close collaboration between our students and faculty is of particular importance. Our recipe for success: we offer new, hands-on degree programs, individual supervision and speedy placement in the job market. For our students, this means the best chances for a jumpstart into their career. קרא פחות